Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gost-ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost-ja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 19:19
Bežite od Darinke - dobronamerno. Hvale si očitno piše sama kar ni težko.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 19:35
Originalno objavil(-a) gost-ja

Bežite od Darinke - dobronamerno. Hvale si očitno piše sama kar ni težko.


No,pa se je zacelo.En post sem napisala jaz,pri njej sem bila 2x.Sem bila zadovoljna z njo.In nisem Darinka.
Kaj si ti,da pises,kdo naj kam gre in ne?Nic.Nula.Torej ker sem bila pred leti pri Misi,Zinki,Dragici,Elizabeti,Iti,in ostalih,ki so mi vse zgresile in ki se jih niti vec ne spomnim,bi jaz morala napisati,naj bezijo od vseh teh-dobronamerno?S kaksno pravico naj jaz to napisem?Ce jaz nisem bila zadovoljna z njimi,ne pomeni,da tudi drugi ne bodo.
Je najbolj fer,da vsak sam poskusi in vidi,kako se mu je zdela dolocena vedezevalka.Nisi ti tista,ki doloca in oceni,katera komu sede in kdo lahko gre h kateri in ne.Stejejo izkljucno izkusnje.
Ce tebi nekdo ne sede,ne pomeni,da bo pri nekom drugem isto.Povej svojo izkusnjo,ampak brigaj se zase,vsak naj se sam odloci.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 20:14
Originalno objavil(-a) gost-ja

Bežite od Darinke - dobronamerno. Hvale si očitno piše sama kar ni težko.


Nehaj pametovat in pusti ljudem,naj pocnejo,kar zelijo.Pa na slepo obtozevat nekoga,da pise sam,mislim eni ste podn od podna.

Ko pa se je elizabeta DEJANSKO tukaj sramotila in misa pisala samohvale,pa ni blo nc narobe.Ce ti je dolgcas,preveri IP naslove,pa potem trobezljaj,ko bos lahko govorila o dejstvih.Ce pa kaj ne maram,pa je hudoben in zloben folk.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 20:27
Jaz sem prva omenila Darinko na tej  novi strani foruma  in povedala svojo izkušnjo in da se mi samo še 3 stvari od njene napovedi niso uresničile in da ena zadeva že gre v smeri njene napovedi in napisala sem tudi to da mi je edina videla drugo žensko zaradi katere  je partner tudi odšel.

Toliko o napovedi Darinke in Darinka ne dela več ker je v Avstriji dobila službo preverjeno ker sem dva dni nazaj govorila z njo.

Vsi pa vemo da vsak ni za vsakega kar smo tudi tu gor že dostikrat ugotovili.

Npr. men Bojan ne ustreza ni videl druge ženske pol me je zavajal naj počakam in naj bom potrpežjiva da se moj dragi vrne po 4 mesecih mi je pa rekel naj pozabim naj... in od tega je že več kot 2 leti in pol.


IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 20:32
petra... sem hotla tud sama it k  Meti pa sta me prijateljici prepričali naj ne hodim ker trenutno stanje je dobro videla a na daljši rok se pa napovedi niso uresničile pri eni kolegici se je obrnilo ravno obratno od napovedanega, bili sta pa obe osebno pri njej v Primožu pri Šentjurju
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 21:20
Meni je Bojan napovedal pozitivno spremembo v sluzbi in se je dejansko zgodila.. casovnega zamika je bilo skoraj 1 mesec. Za doloceno stvar je pa tako grozno napovedal, da se prav bojim, ce je to res videl in ce se bo to dejansko zgodilo. Moram pa povedati, da je sedanjost videl in glede sluzbe prav napovedal.

Bi pa rada prisla se do darinkinega kontakta.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 23:05
Mal visje preberi,nekaj postov nazaj.Darinka vec ne dela,tko je napisala ena forumasica.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 05:58
Joka,ki je bila omenjena pred leti,a ima kdo mogoce kaksne nove izkusnje?
IP IP shranjen Prijavi objavo
XXy
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom XXy Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 08:34
Joka, klicala pred mnogimi leti, plačala noro! Pripovedovala pravljice za lahko noč otroci! Napoved za prihodnost popolnoma zgrešena.
Kar se pa piše o Darinki, sem bila pred mnogimi leti pri njej. Spomnim se, da je vrtala in vrtala v mene, spraševala, ker ji nisem povedala nič o sebi, so bile napovedi popolnoma zgrešene. Zame, pa sem se vozila 100 km daleč, razočaranje. Sicer pa vsak ve zase komu bo šel. So pa priporočljive izkušnje, da vsaj malo vemo kdo je dober, kdo ni - pa še to se včasih ne izide.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 12:57
Darinka men bila dobra,videla enga tipa v nulo,pogledala v sliko in zacela govorit.Vame ni vrtala niti malo,je sama govorila,kar je videla v glavi in kartah.Po 4 letih lahko recem,kapo dol,je takrat imela vse prav.
Tudi Bojan mi je bil vredu,resda je povedal ful negativno,ampak je bilo vse res.Veckrat sem bila tudi pri Jelki,meni bila top,zgresila edino eno nepomembno stvar.Skozi leta jih je bilo toliko,da bi trajalo predolgo,da bi napisala o vseh.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 13:54
Tudi pri meni ni vrtala samo zastavila sem ji vprašanje kaj se mi bo dogajalo na splošno do konc leta to je bilo spomladi 2016 in mi je takoj vrgla ven da ima moj partner drugo žensko vizualno jo je opisala v nulo...

vsi drugi so mi pa rožice sadili...vključno z Bojanom ki je na koncu spremenil napoved.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 16:30
Meni je Bojan direkt rekel, da me partner vlece za nos in da ima drugo ter da ne bom vec psihicno zdrzala... psihicno ze zdaj ne morem vec :(
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide