Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 17:01
Originalno objavil(-a) Gostja

Meni je Bojan direkt rekel, da me partner vlece za nos in da ima drugo ter da ne bom vec psihicno zdrzala... psihicno ze zdaj ne morem vec :(

Te razumem,pred dvema letoma je bilo pri meni identicno.Napoved negativna,zanj je povedal o varanju in vse ostalo,kar je pocel.Takrat se mi je podrl svet,neprespane noci cele mesece.
Sem ga nagnala.Toliko moci sem imela.Krivila sem sebe,ampak on je bil vedno tak in verjetno se ne bo spremenil.Saj ko si zaljubljen in cloveka spoznavas,kljub temu,da zivis z njim,mu nudis vse in mu das celo sebe,obstajajo moski,ki morajo kljub vsemu drugam.Ne vem,nizek ego,potrjevanje svoje moskosti,nizka samozavest,ne vem.Nisem si znala predstavljati,da vec ne bi bila skupaj,ampak psihicno sem bila na dnu.
Je pa zanimivo.Ravno te njegove negativne lastnosti so me odbile od njega in sem ga prebolela.Ko sem bila z njim,mi je bila muka,potem,ko sem prebolela,sem dojela,kaksno psihicno breme mi je bil in kako sem srecna brez njega.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 17:53
gostja te popolnoma razumem ker sem tudi sama to doživela...samo nečesa pa ne razumem ko prebiram izkušnje forumašic da jim je videl da ima tip drugo...kako za hudiča men ni videl in me zavajal da se mora mal umaknit od vsega in naj bom potrpežljiva da se moj dragi vrne nazaj in ni videl da takrat ko mi je dal te napovedi sem zvedela da živi z drugo...po mesecih pa reče pozabi naj...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 18:20
Ne obremenjuj in ne grizi se s tem.Zgresil ti je,tudi meni so mnoge zgresile.Nimas kej.O zgresenih napovedih beremo vsak dan.Tako je.Zakaj,pa na zalost ne vem.Nen he tudi Baricka rekla za enega tipa,da hoce biti z mano,v resnici je bilo pa cist drugace.Alergija drug na drugega.
IP IP shranjen Prijavi objavo
neža
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom neža Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 19:06
Sem klicala Bojana prejšnji teden, je bil hiter in prijazen. Napoved naj bi se uresničila čez tri mesece, je pa dobra.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Junij/2018 ob 19:17
Jaz pa ze dva tedna ga poskusam doklicati... ali je zaseden ali nedosegljiv... ali ima se kdo tezavo ga dobiti?
IP IP shranjen Prijavi objavo
neža
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom neža Odgovorbullet Objavljeno: 21/Junij/2018 ob 12:02
Še kdo s kakšno izkušnjo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 21/Junij/2018 ob 17:28
Govorila z Bojanom.. deluje prepričljiv in vidi se, da obvlada.. hiter,jedrnat in direkten. Za nadaljnje bomo pa vidli, sigurno sporocim.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 21/Junij/2018 ob 18:24
Saj meni je bil Bojan tudi ful vredu,ima ocitno naval,ampak lahko kdo napise se o kom drugem?Ali smo vsi ponoreli samo za Bojanom?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 21/Junij/2018 ob 20:32
Originalno objavil(-a) gostja

Saj meni je bil Bojan tudi ful vredu,ima ocitno naval,ampak lahko kdo napise se o kom drugem?Ali smo vsi ponoreli samo za Bojanom?


Ja trenutno je res najbolj aktualen, tudi meni je ful vredu. Zanimajo me pa izkusnje s stanko iz rac?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/Junij/2018 ob 00:07
Razlicne napovedi:danijela tepanje,Selena,Lejla.Z Lejlo ze imam izkusnje,do zdaj vse videla v nulo,tudi pred leti.Zdaj cakam,do konc leta bom videla,kako in kaj.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Jasna
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Jasna Odgovorbullet Objavljeno: 22/Junij/2018 ob 12:30
Jaz tudi že lep čas kličem Bojana pa se javi odzivnik, da je nedosegljiv... Ste ga morale ful klicat dokler ste ga dobile?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/Junij/2018 ob 13:04
Mozno,da je na dopustu.Je tak cas.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide