Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492
Avtor Sporočilo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 18/Oktober/2020 ob 08:47
Zaradi izrazito neprimernega in nadležnega spama smo se odločili, da gostom onemogočimo pisanje na forumu. Odslej na forumu lahko pišejo zgolj prijavljeni člani.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Anitec
Reden član
Reden član
Avatar

Član od: 05/Avgust/2011
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 61
Odgovori skupaj z navedkom Anitec Odgovorbullet Objavljeno: 03/November/2020 ob 09:11
Čestitke
IP IP shranjen Prijavi objavo
snežinka
Reden član
Reden član
Avatar

Član od: 26/December/2013
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 49
Odgovori skupaj z navedkom snežinka Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2020 ob 05:56
Pozdravljeni.Zanima me ali se je kateri kaj uresničilo od Milke?
IP IP shranjen Prijavi objavo
penelopa
Zvest član
Zvest član
Avatar

Član od: 26/Februar/2014
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 235
Odgovori skupaj z navedkom penelopa Odgovorbullet Objavljeno: 09/November/2020 ob 10:43
Ali v zadnjem času koga priporočamo za osebni obisk?
IP IP shranjen Prijavi objavo
slavica007
Novinec
Novinec


Član od: 10/Februar/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 39
Odgovori skupaj z navedkom slavica007 Odgovorbullet Objavljeno: 23/December/2020 ob 07:07
Pozdravljene tudi mene zanima Milka če se vam je kaj uresničilo od njenega neprestanega bluzenja o energijah in o tistem kar sprašuješ. Jaz sem po naključju našla 41-13 gospa vidi v najmanjše podrobnosti, včasih ji uspe tudi čas.
IP IP shranjen Prijavi objavo
slavica007
Novinec
Novinec


Član od: 10/Februar/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 39
Odgovori skupaj z navedkom slavica007 Odgovorbullet Objavljeno: 19/Januar/2021 ob 07:47
Haj ponovno sem se obrnila na 41 -13 . Gospa me je prebrala še tja , kamor se še sama nisem. Če si v teh časih še lahko privoščite 090, toplo priporočam, stran od Milk, Mir Tahirović, se splača potruditi ker sem mislila, da je to vse kar ponuja SLO. Zgoraj je vprašanje če ima osebne obiske, to ne vem a se bom pozanimala, ker na liniji hitimo vsi vemo zakaj!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katia
Zvest član
Zvest član
Avatar

Član od: 30/Januar/2011
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 444
Odgovori skupaj z navedkom Katia Odgovorbullet Objavljeno: 22/Januar/2021 ob 10:14
Originalno objavil(-a) slavica007

Haj ponovno sem se obrnila na 41 -13 . Gospa me je prebrala še tja , kamor se še sama nisem. Če si v teh časih še lahko privoščite 090, toplo priporočam, stran od Milk, Mir Tahirović, se splača potruditi ker sem mislila, da je to vse kar ponuja SLO. Zgoraj je vprašanje če ima osebne obiske, to ne vem a se bom pozanimala, ker na liniji hitimo vsi vemo zakaj!


Na tej številki ni nikogar. Večkrat sem že poskusila poklicati pa vedno vklopi števec in zvoni v prazno. Torej, šuški grejo za nič. Lahko pa poveste kdaj je dosegljiva, da ne mečemo denarja stran za brez veze. Pa njeno ime bi lahko še napisali.

Hvala.
Lp K.
IP IP shranjen Prijavi objavo
slavica007
Novinec
Novinec


Član od: 10/Februar/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 39
Odgovori skupaj z navedkom slavica007 Odgovorbullet Objavljeno: 26/Januar/2021 ob 08:10
Lahko vam povem kdaj po navadi kličem jaz vedno po peti uri , soboto in nedeljo pa jo težje dobiš, veliko sreče Katja ne bo ti žal.
IP IP shranjen Prijavi objavo
pamy
Reden član
Reden član
Avatar

Član od: 17/September/2009
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 88
Odgovori skupaj z navedkom pamy Odgovorbullet Objavljeno: 13/April/2021 ob 04:20
Pozdravljeni, po dolgem iskanju sem našla Mišo, ki mi je že večkrat pomagala z nasveti in pogovorom. Če koga zanima je začela zopet delati na liniji in sicer na številki 090 44 48. Nekaj časa ni delala zaradi zdravstvenih težav. Zelo priporočam.
IP IP shranjen Prijavi objavo
slavica
Novinec
Novinec


Član od: 07/September/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Odgovori skupaj z navedkom slavica Odgovorbullet Objavljeno: 12/Maj/2021 ob 08:23
Čudno da si Mišo našla ravno, ko je spet začela delat.
Halo jasnovidka sama sporoča, da se je zopet pojavila, nismo po župi priplavali
IP IP shranjen Prijavi objavo
pamy
Reden član
Reden član
Avatar

Član od: 17/September/2009
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 88
Odgovori skupaj z navedkom pamy Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2021 ob 16:50
Pozdravljeni ga. Slavica ... našla sem jo vmes, vendar gospa zaradi osebnih in zdravstvenih razlogov ni delala. Kar lahko potrdijo tudi njene stalne stranke. Nobene potrebe po negativnosti ne vidim in gospa po moje niti za ta forum ne ve ....ne razumem kako ste nekateri tako nizkotno nesramni. Tudi vam lep dan in dobro župo
IP IP shranjen Prijavi objavo
Sandalovina
Reden član
Reden član
Avatar

Član od: 27/Julij/2014
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 64
Odgovori skupaj z navedkom Sandalovina Odgovorbullet Objavljeno: 29/December/2023 ob 11:52
Že dolgo nisem bila na forumu. Imela sem probleme glede hitrega zaljubljanja in naveze na osebe, ki mi tega nikakor niso vračale.
Sedaj sem mirna in mi ne manjka, da nimam ob sebi moškega.
Nebi prišla ven iz tega začaranega kroga, če mi nebi pomagala gospa, ki ima sedaj ime Mina. Pravo ime se tudi prične na M- vendar sem obljubila, da ga ne posredujem. Pretrgala/ odrezala je vezi, ki so me vezale na osebo in sedaj spet lahko normalno delam in nisem čustvena razvalina. Že pogovor z njo me je umiril. Ni samo jasnovidna, je tudi zdravilka.
Mogoče vam bo celo povedala za izgled bodočega partnerja, pri meni je uganila 100%. Res da je omenila nekega glasbenika, jaz sem se temu smejala, nazadnje mu je bil partner podoben. Gospo poznam vsaj deset let in še vedno mi je pomagala. Je moj angel, ki mi priskoči v pomoč.
Gospa se ukvarja s tem že dolgo časa, vendar ni bila prej na liniji. Sedaj jo lahko dobite na 0906686. Lahko se z njo zmenite tudi za zasebni obisk, kar toplo priporočam.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide