Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2018 ob 21:04
Nisem vec zelela kontaktirat z njim,ker sem skontala,da je nateg.Bil je pa ful neprijazen po telefonu.Je ze ful dolgo casa nazaj,naj bi sla v Bosno,ce se prav spomnim,pa me je minilo do njega.Pa ne samo zaradi odnosa,ampak ker sem izvedela,da je vse fejk.Pa sem bila ze narsikje po tujini pri raznoraznih ljudeh.K njemu da grem,no way.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2018 ob 21:15
Zdravo astro

Prosim ce mi odg ali bova z moskim na S skupaj v razmerju? In ce ja ce bo do konc leta?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 07:16
Tisti, ki sprašujete ... Ja, najbrž bom še gledala karte. Je pa fino, da je vprašanje res dozorelo, na silo spraševati, ker se je ravno pokazala priložnost, nima pomena. Ker obstajajo obdobja, tako, kot je npr. zdaj, ko vsi pri istem vprašanju dobijo zelo podoben odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 07:46
Astro lepo pozdravljena,
mi prosim lahko pogledate kako bo decembra pri zdravniku glede ene teżave.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 07:49
ASTRO,
prosim,če mi lahko poveste ali sinu kaže selitev na svoje.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostka Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 07:52
Astro pozdravljeni,
mi lahko poveste,če moj mož še dela po novem letu.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 09:31
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro lepo pozdravljena,
mi prosim lahko pogledate kako bo decembra pri zdravniku glede ene teżave.
Hvala


A ti razumes kaj pomeni dobro formirano vprasanje?? Mislim kako za vraga naj astro zdaj ve kaj bo pri zdravniku. Ene ste res smesne no. Lepo je napisala, da je mozno odg.z DA ali NE. Jst nevem kok razredov os mate ene narjenih.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 09:34
Astro sprva najlepsa hvala za vas cas, trud. Malo je tako srcnih in dobrih ljudi. Imate moj respect. Ste zlati soncek. Jaz vas pa ponovno sprasujem se je zgleda v poplavi vprasanj zgubilo moje- vas povsem razumem. Napisala ste, da je partner cudno postavljen. Ko sem sprasevala za nosecnost. Me pa zelo zanima, ce zanosim v roku pol leta. Sicer se meniva o tem a nic konkretnega. Se ne poznava se tako zelo dolgo. Imava pa lepo zvez sicer ampak me zanima ce pride do nosecnosti. Rojena sem oktober 85 ob 7.52 uri
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 09:36
Astro mene pa zanima, ali v roku 6 mesecev spoznam partnerjevega oceta ter maceho? Pac ce grem k njim domov kjer partner zivi. Poznava se dobre pol leta in se nisem bila pri njemu doma. Pa me zanima, ce pride do tega v tem letu ali v prihodnjem. Najlepsa hvala iz srca
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 11:09
Gledam, berem in ne verjamem koliko neinteligentne populacije obstaja tukaj na tem forumu. Kakšna prizadeta vprašanja, saj ni čudno, da vam noben ne paše, če pa zahtevate nemogoče odgovore.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 12:27
Astro pozdravljeni,zanima me,ce bom sla na ponovno operacijo.Hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2018 ob 13:18
Astro, vem da ste zasuta z vprašanji, vendar če je opcija za odgovor, bom vesela. Samo ena stvar me zanima: kako kaže glede odnosa z M, ali bova kdaj skupaj zaživela in se imela rada kot nekoč. Zelo bom hvaležna za odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide