Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 15:09
Jaz za Seleno še ne morem rečt sem bila pri njej pred 3 tedni  Bojana klicala 3x vsakič drugačna napoved realiziralo se od vseh 3 napovedi ni nič čeprav je preteklo že 2 leti.

Tahirovićevo mi je pa sestra odsvetovala  da bi metala proč 100€ ker ji je zgrešila glavno napoved
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 18:26
Za Seleno lahko dam samo pohvale, vse se je realiziralo kar je napovedala, časovno ene stvari prej, ene z zamikom. Z Miro T. sem bila tudi zadovoljna, je pa res, da sem bila pri njej pred 6 leti in mi je finančno malo predraga, sicer bi še šla. Z Bojanom pa nimam izkušenj.
IP IP shranjen Prijavi objavo
S
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom S Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 21:11
Selena napovedala tipa v aprilu(nic od tega). Nato sem jo vprasala za drugega tipa ki je izgubil voznisko, kdaj se srecava je rekla 2 tedna. Ni bilo nic od tega(pa sem jo striktno vprasala ce bo dva meseca, je rekla ne). In zdaj se bo nasla zagovornica selena , da pa se lahko stvari uresnicijo tudi cez 4 leta.. Ja valda saj slej kot prej nekoga cez 4 leta spoznas ali pa srecas. Edina od vseh slogarc je bila moj tarot ki mi je nekaj deset strani nazaj napovedala da se bo moje razmerje ustavilo...in res je bilo tako.
IP IP shranjen Prijavi objavo
St
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom St Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 21:29
Originalno objavil(-a) S

Selena napovedala tipa v aprilu(nic od tega). Nato sem jo vprasala za drugega tipa ki je izgubil voznisko, kdaj se srecava je rekla 2 tedna. Ni bilo nic od tega(pa sem jo striktno vprasala ce bo dva meseca, je rekla ne). In zdaj se bo nasla zagovornica selena , da pa se lahko stvari uresnicijo tudi cez 4 leta.. Ja valda saj slej kot prej nekoga cez 4 leta spoznas ali pa srecas. Edina od vseh slogarc je bila moj tarot ki mi je nekaj deset strani nazaj napovedala da se bo moje razmerje ustavilo...in res je bilo tako.

Torej mim cist vse?
Katera pa se je sploh dobra ?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 22:53
Originalno objavil(-a) S

Selena napovedala tipa v aprilu(nic od tega). Nato sem jo vprasala za drugega tipa ki je izgubil voznisko, kdaj se srecava je rekla 2 tedna. Ni bilo nic od tega(pa sem jo striktno vprasala ce bo dva meseca, je rekla ne). In zdaj se bo nasla zagovornica selena , da pa se lahko stvari uresnicijo tudi cez 4 leta.. Ja valda saj slej kot prej nekoga cez 4 leta spoznas ali pa srecas. Edina od vseh slogarc je bila moj tarot ki mi je nekaj deset strani nazaj napovedala da se bo moje razmerje ustavilo...in res je bilo tako.

Če prav razumem, ti je falila samo srečanje s tem tipom. Nepomembno. In da spoznaš eno osebo v Aprilu, ki ga nisi spoznala. Zopet nepomembno. Jaz takih neumnosti nikoli nobene šlogarce ne sprašujem. Meni je bistveno, da mi zna prav napovedat življenske stvari. Pa ne govorim o Seleni, nje še nisem sprobala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 22:59
Pa še to, se spomnim ko si spraševala glede tega tipa z vozniško in si dobila dvoumne odgovore od Moj Tarot, ali Astro, ne da se mi iskat, slišala si pa to, kar si hotla slišat. Bognedaj, da bi jaz bla šlogarca, bi take ženske poslala v 3 lepe. Tip je vezan in se te hoče znebit z izgubljeno vozniško, ti pa kar rineš.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 23:47
Originalno objavil(-a) Gostja

Pa še to, se spomnim ko si spraševala glede tega tipa z vozniško in si dobila dvoumne odgovore od Moj Tarot, ali Astro, ne da se mi iskat, slišala si pa to, kar si hotla slišat. Bognedaj, da bi jaz bla šlogarca, bi take ženske poslala v 3 lepe. Tip je vezan in se te hoče znebit z izgubljeno vozniško, ti pa kar rineš.




IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 03:35
Originalno objavil(-a) Gostja

njegova custva so bila zelo mocna tko da tuki stw kiksnla in vem da so se sigurno peisotna...ampak on si je vbil v glavo da nikol ne bo razdiral moje druzine in se odmaknil...

Uporabnice foruma moram spet opozoriti, da je bil moj zadnji odgovor objavljen na strani 291 ob 19:14. Odgovori, ki jih je nekdo podal pod ukradenim vzdevkom Moj Tarot na strani 293 ob 13:18, 13:25 in 23:27 niso moji. Drugače rečeno, odgovori, kjer so tri zvezdice (***) v zadnji vrstici zamaknjene, niso moji.
Potrudila se bom in odgovorila tistim, ki so vprašanje zastavili decembra. Ker pa je nevarnost, da bo ta ista oseba spet objavljala pod ukradenim vzdevkom, vas opozorim le toliko, da sta moj način izražanja in moja slovenščina bistveno drugačna (na višjem nivoju) od te, ki jo v ukradenih odgovorih uporablja ta oseba. To je najbolj zanesljiv prepoznavni znak mojih odgovorov.

Lep pozdrav!
MT
***P.S. Potrudila se bom odgovoriti na vsa vprašanja, postavljena še v decembru 2018.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 07:51
Moj tarot,bolniško imam do začetka februarja,kako bo za vnaprej.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 08:33
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Gostja

njegova custva so bila zelo mocna tko da tuki stw kiksnla in vem da so se sigurno peisotna...ampak on si je vbil v glavo da nikol ne bo razdiral moje druzine in se odmaknil...

Uporabnice foruma moram spet opozoriti, da je bil moj zadnji odgovor objavljen na strani 291 ob 19:14. Odgovori, ki jih je nekdo podal pod ukradenim vzdevkom Moj Tarot na strani 293 ob 13:18, 13:25 in 23:27 niso moji. Drugače rečeno, odgovori, kjer so tri zvezdice (***) v zadnji vrstici zamaknjene, niso moji.
Potrudila se bom in odgovorila tistim, ki so vprašanje zastavili decembra. Ker pa je nevarnost, da bo ta ista oseba spet objavljala pod ukradenim vzdevkom, vas opozorim le toliko, da sta moj način izražanja in moja slovenščina bistveno drugačna (na višjem nivoju) od te, ki jo v ukradenih odgovorih uporablja ta oseba. To je najbolj zanesljiv prepoznavni znak mojih odgovorov.

Lep pozdrav!
MT
***P.S. Potrudila se bom odgovoriti na vsa vprašanja, postavljena še v decembru 2018.***



TI NA VISJEM NIVOJU?
REVSE,NAJPREJ SE NAUCI VEDEZEVAT IN NEHAJ SE NORCEVAT S FOLKA,DEJANSKO SI NA ZELO NIZKEM NIVOJU,CE VSE FALIS,NIMAS POJMA O VEDEZEVANJU IN SMETIS FORUM,NE ZNAS NAREDITI SVOJEGA MAILA,ZAGNOJILA SI CEL FORUM.IGNORANTSKA,NEVEDNA NIZKOSLOJNA GNOJNICA.PA RES MOCNO UPAM,DA KONCNO ODPUJSAS,CEPRAV IMAM MOCAN OBCUTEK,DA BOS TUKAJ POCASI ZASEDLA VES FORUM S TEMI TVOJIMI TREMI SPRASEVALCI.PA DISKRETNOSTI TI MANJKA,GNOJ IGNORANTSKI.IN ZNANJA.RAJE SI ISCI SLUZBO KOT PA DA SLONIS TUKAJ CEL CAS.BO VEC EFEKTIVE
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 09:37
Moj Tarot kaj ne čivkaš že cel mesec da boš odgovarjala na vprašanja samo do konc decembra 2018 Aja...hm si se že premislila boš še naprej  v letu 2019 smetila ta forum in zavajala ljudi v stiski ....joj bolnik ti ...res ti noben zdravnik več ne more pomagat
IP IP shranjen Prijavi objavo
Ss
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Ss Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 10:08
Ti kljusa zabita ko se zmeraj vpiknea v moj post o izgubljeni vozniski. Daj dojami da astro sploh nisem vprasala za nasvet, ko je sama odgovorila da naj isce voznisko tam pa tam.dejansko mu je bila odvzeta in ne zalozena. Moj tarot pa mi je edina napovedala situacijo ki se je sejansko zgodila. Pa ne bluzi vec da sem dobila dvoumne odhovore. Tip pa se mi ni zlagal, saj vlede na najin odnos bi mi lahko tudi v obraz rekel ce ne zeli imeti opravka. Sicer pa bi takoj izvedela ce zadeva ne bi drzala tako da nehaj se se vtikovat jeznorita. Idi spat.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide