Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/Januar/2019 ob 15:51
Vedezevalka
Sem samska in me zanima kako mi kaze na ljubezenskem podrocju?
Lp, K.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Vedeževalka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Vedeževalka Odgovorbullet Objavljeno: 25/Januar/2019 ob 16:31
Lepo prosim, dajte mi zraven vprašanja napisat svoje pravo ime in datum rojstva, da karte konkretno vprašam, sicer bo zmeda in se ne bo vedelo kdo je kdo. Vsem bom odogovorila.
IP IP shranjen Prijavi objavo
betkaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom betkaa Odgovorbullet Objavljeno: 25/Januar/2019 ob 17:47
Jaz sprašujem za ljubezen, če bo kaj novega

in če se bo odnos s hčerko izboljšal

hvala

Alenka 14.9.1968
IP IP shranjen Prijavi objavo
Ss
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Ss Odgovorbullet Objavljeno: 25/Januar/2019 ob 22:39
Jaz se bom posluzevala samo se tujih vedezevalk. Sploh Northernlight tarot ( youtube)..za 25 e sem dobila 25 minutni video in odgovor na 5 vprasanj.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/Januar/2019 ob 23:28
Originalno objavil(-a) Ss

Jaz se bom posluzevala samo se tujih vedezevalk. Sploh Northernlight tarot ( youtube)..za 25 e sem dobila 25 minutni video in odgovor na 5 vprasanj.

Fajn zate, mi bomo pa kar naše
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 26/Januar/2019 ob 00:11
Originalno objavil(-a) Gost

Pozdravljeni moj Tarot,
Vesel sem, da podaljšujete rok za odgovore.
Ker sem trenutno sam, bi vas vprašal kako mi kaj kaže v ljubezni?
Prosil bi vas ce kaj bo, da mi poveste tudi časovno in na kaj naj bom pozoren.
Že vnaprej hvala za odgovor.
Lp

Vprašanje na str. 291 (9.1.2019, 15:11)
Po kartah se zdi, da se ti bo dogajalo, in - vsaj nekaj časa - boš najbrž imel občutek, da 'si zmagal', da se ti je uresničilo, kar si si želel oz. pričakoval. Iz kart bi lahko sklepali na kaj strastnega ali pa preprosto na avanturo, in tu se bo najbrž začel drugi del tega dogajanja: zna se zgoditi, da bo to take vrste avantura, ki bi jo eden ali oba od vpletenih rad nadgradil, pa bo sprožila le nemir, negotovost, vzdušje v smislu 'kaj pa, če je kje še kaj boljšega' . Zato je mogoče na mestu poudarek, da če naj boš naj kaj pozoren, bodi na to, kako močno boš čutil privlačnost (do osebe) in v čem bo bistvo te privlačnosti. Močnejša in bolj neustavljiva ko bo oz. močnejši ko se bodo zdeli razlogi, da 'to je to', več bo možnosti, da pravih, prepričljivih razlogov za 'ostati skupaj' nazadnje niti ne boš/bosta našla oz. občutil/a v sebi. Ne gre toliko za črnogledo napoved ali za to, da moraš zdaj kar vnaprej sumiti, da iz vsega skupaj nič ne bo, pač pa za to, da bodi pozoren, koliko bosta zares slišala drug drugega, koliko bosta zares zmožna razumeti sporočila drug drugemu - tista sporočila, ki presegajo zgolj neposredno privlačnost in simpatičnost. Iz kart se namreč nekako zdi, da bosta s to osebo kot dva samostojna svetova, ki se mogoče občudujeta, a samo preko plota, čez pa ne stopita (možnost je tudi, da bo šlo za osebo iz tujine). V igri zna biti čas tako februarja kot avgusta - a to vzemi le kot orientacijsko možnost.

Upam, da se odvije v željeno smer.
Lep pozdrav!
MT
***V letu 2019 bom odgovarjala, kolikor mi bo dopuščal čas.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 26/Januar/2019 ob 00:13
Originalno objavil(-a) Za moj tarot

Pozdravljeni sem v toksicnem razmerju z moskim in skupaj imava otroka. Prevarala sem ga, za kar pa je on izvedel. Drugi moski se je zmeraj v mojem srcu , ampak je prav on bil krivec da je moj partner izvedel za afero. Z svojim sva se zmeraj skupaj , ampak je zelo tezko. V eno me ponizuje in maltretira. Ta drugi moski pa me se vedno kao ljubi.. Sem v veliki dilemi in ne vem kaj naj storim. Ali vidite da bova z partnerjem nadaljevala skupno zivljenje ali bom kdaj zbrala pogum da odidem? Zanima me se tudi ali bi ta drugi moski bil pravi zame? Hvala za odgovor

Vprašanje na str. 295 (11.1.2019, 21:39)
Tvoja situacija je delikatna in v takšnih razmerah ti nihče ne sme odrejati, kaj in kdo je zate bolj primeren in kakšne odločitve moraš sprejeti. Te odločitve morajo biti tvoje na podlagi tvoje svobodne volje in poznavanja situacije. V kartah se je zato, se zdi, bolj kot "toksičen odnos" pokazal moment, da so ti okoliščine za sprejemanje odločitve naklonjene. Pokazalo se je veliko enakovrstnih kart s številko 6, ki sledijo kartam s številko 5, te pa ponavadi pomenijo pretrese, preoblikovanje, podiranje, razgradnjo, v tvojem primeru bi se nanašale na burno razkritje, ki je vneslo temeljit pretres v tvojo družino. Kot rečeno, namesto teh kart so se pokazale večinoma šestice, karte obnovljene harmonije, vzpostavljanja novega odnosa, tudi zmage po bitki ipd. Zdi se, kot da karte kažejo pot v smeri takega odnosa oz. tistega človeka, ki ti v tem trenutku daje ali ti bo dajal oporo, stoji ob tebi, je pripravljen poskrbeti zate. Kdo je tak v tvoji situaciji? Ta moški bo verjetno tudi ta, za katerega se boš odločila. Kljub temu ta skrb, ki jo nekdo izkazuje ali jo bo izkazoval zate, ne bo 'zastonj'. Ne mislim v smislu denarja, pač pa tega, da je nekdo pripravljen poskrbeti zate tudi zato, ker te vidi kot šibko, ranljivo, odvisno. Iz kart se zdi, da si šla k drugemu moškemu morda zato, ker si v njem in z njim videla nekako priložnost zase, ker si morda končno občutila, da lahko nekaj storiš zase in vzameš življenje v svoje roke - po razkritju pa si (spet) v situaciji, ko te bo nekdo reševal oz. poskrbel zate ravno na podlagi tvoje podrejenosti, šibkosti, odvisnosti. Tega sicer ne mislim v slabem pomenu, karte bolj opozarjajo na to, da tudi če je ta ali oni moški 'primeren zate', ta 'primernost' ni enoznačna in ne smeš računati, da se lahko nekomu prepustiš, kot da sama nimaš lastne volje, kajti lahko prideš le z dežja pod kap. So se pa presenetljivo odprle tudi karte 'dela', tako za preteklost kot za prihodnost, kar lahko pomeni, da je do stikov z drugim moškim prišlo zaradi dela, ali pa, da sta vajin odnos pravzaprav že kar resno načrtovala, za vnaprej pa te čaka spet precej 'dela' (v obeh primerih - ali odnosa z možem ali z novim moškim). Če povzamem, prevladujoč vtis iz kart je, da se bo tvoj odnos z nekom stabiliziral, mogoče z rahlim odtenkom, da bo ta nekdo 'skrbel zate', rahlo v smislu od zgoraj navzdol, a vsekakor ne na 'toksičen način'. Ker za rešitev situacije je potrebna pomoč, naklonjenost, ne toksičnost in maltretiranje.

Upam, da se reši na najboljši možni način.
Lep pozdrav!
MT
***V letu 2019 bom odgovarjala, kolikor mi bo dopuščal čas.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 26/Januar/2019 ob 09:40
Ta forum več nima smisla...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Vedeževalka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Vedeževalka Odgovorbullet Objavljeno: 26/Januar/2019 ob 11:01
Alenka 14.9.

Takole pravijo karte:
Preteklost na čustvenem področju težka, izgube kar velike. Vseeno niste izgubili upanja, da boste mogoče še kdaj imeli vezo. In res, v letošnjem letu spoznate tistega, s katerim se razvije pravo partnerstvo. Spoznali ga boste preko neke uradne zadeve, na začetku niti ne boste pomislili da je to to, čas bo svoje pokazal. Pokaže se lepo in trdno partnerstvo. Sem vesela za vas.
Za vzpostavitev boljšega odnosa s hčerko bo pa potrebno več časa, ne bo tako hitro. Vendar se tudi tukaj izboljša, obe bosta določene stvari dojeli in spremenili ravnanje ene z drugo.
Vas pozdravljam, srečno.

IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 26/Januar/2019 ob 11:41
Upam da se te vedeževalke zavedajo kakšen kaos lahko naredijo z nekimi fake napovedmi ko ima potem lahko oseba lažna upanja in pričakovanja, jaz osebno nebi nikoli vedeževala, dokler nebi imela 50 potrditev ljudi, da sem prav jim napovedala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 26/Januar/2019 ob 12:36
Originalno objavil(-a) Gostja

Upam da se te vedeževalke zavedajo kakšen kaos lahko naredijo z nekimi fake napovedmi ko ima potem lahko oseba lažna upanja in pričakovanja, jaz osebno nebi nikoli vedeževala, dokler nebi imela 50 potrditev ljudi, da sem prav jim napovedala.


Se strinjam!
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 26/Januar/2019 ob 13:59
Originalno objavil(-a) Gostja

Upam da se te vedeževalke zavedajo kakšen kaos lahko naredijo z nekimi fake napovedmi ko ima potem lahko oseba lažna upanja in pričakovanja, jaz osebno nebi nikoli vedeževala, dokler nebi imela 50 potrditev ljudi, da sem prav jim napovedala.



Absolutno imas prav.To ,kar se zdaj dogaja,to je res eno sranje in nategovanje.Astrotarot serje z blodnjami,da jo potem folk se 100x mora vprasat,kaj je sploh hotla povedat,zdej pa se neka vedezevalka kjer moras dat osebne podatke.Mislim,a se je enim cist zrolalo,kje ima folk pamet,da se imajo za poskusne zajcke,poleg tega dajejo svoje podatke na net.Naj si astrotarot in vse ostale,ki trenirajo vedezevanje odprejo svoj mejl in naj nehajo zlorabljat forum.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide