Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
S
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom S Odgovorbullet Objavljeno: 28/Avgust/2019 ob 00:46
A res te pa ga najdi..oz niegovo tel na google
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/Avgust/2019 ob 08:04
Originalno objavil(-a) S

A res te pa ga najdi..oz niegovo tel na google


Štajerka,ne se tako razburjat.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/Avgust/2019 ob 10:33
Tudi google ni vseveden, kot je lahko le dobra jasnovidka, ki vse vidi.Velik%20nasmeh
IP IP shranjen Prijavi objavo
S
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom S Odgovorbullet Objavljeno: 28/Avgust/2019 ob 13:25
Sploh se ne razburjam...ampak njega na ni googlu...hehher oz telefonske
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/Avgust/2019 ob 23:47
Slučajno sem preklopila na tv3.Faaaaaaak,vidim neko obilno žensko in nekega pedrajslča,ki telovadita z rokami,se gresta neko čiščenje.Ženska na drugi strani pa bo verjetno doživela šok,ko bo dobila račun za telefon.Tako fejkata in zavlačujeta,da mi je dobesedno slabo.Pa kdo to verjame????Žal mi je za folk,ki kliče.Mislim resno,ubogi folk.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Lukaryasaicailla
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Lukaryasaicailla Odgovorbullet Objavljeno: 29/Avgust/2019 ob 02:37
Hello. And Bye.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 31/Avgust/2019 ob 12:44
Kaj Marija iz Šiške še dela? Kake nove izkušnje, če je bil kdo pri njej?
IP IP shranjen Prijavi objavo
TALIA
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom TALIA Odgovorbullet Objavljeno: 31/Avgust/2019 ob 13:53
Ali pozna kdo Vesno Ristovsko Borčič? Telefon?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 31/Avgust/2019 ob 14:19
Originalno objavil(-a) gostja

Slučajno sem preklopila na tv3.Faaaaaaak,vidim neko obilno žensko in nekega pedrajslča,ki telovadita z rokami,se gresta neko čiščenje.Ženska na drugi strani pa bo verjetno doživela šok,ko bo dobila račun za telefon.Tako fejkata in zavlačujeta,da mi je dobesedno slabo.Pa kdo to verjame????Žal mi je za folk,ki kliče.Mislim resno,ubogi folk.

A se spet mal sprenevedamo, a ne.
A ja, bipolarnost spet seka, seveda!
A na Magdaleno iz Dupleka si pa kar pozabila, ko si ji šla PLAČEVAT njeno vedeževanje z riganjem, a?
Mal se vpraš, za kakšne kozlarije si ti že plačevala in kaj si že vse verjela. Tud Bojanu si verjela ... dokler ni postal astrotarot, hahaha!!!

Aja, pa očitno se je izkazalo, da si ti iz Štajerske. Se še spomniš, kako si blejala o tem, da je Moj tarot brezposelna Štajerka? Torej si samo govorila o sebi, a ne. Projicirala svoje smeti v glavi na druge. Si pa v resnici ti ena glupača s Štajerske!!! Štajerke pa itak najbolj glupe babnice na svetu! Požrte na denar, grebatorske, histrionične, zatežene, lajave. Bolj tipična ti sploh ne bi mogla bit!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Ss
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Ss Odgovorbullet Objavljeno: 31/Avgust/2019 ob 15:05
Tebe pa opralo ha?? Motena do konca
IP IP shranjen Prijavi objavo
Ss
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Ss Odgovorbullet Objavljeno: 31/Avgust/2019 ob 15:08
Gospa detektivka, visoko izobražena...kak si te zaj ugotovila da je zgornji post napisala bipolarka? Ziher mas kaki hekerski program
IP IP shranjen Prijavi objavo
StevTiva
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom StevTiva Odgovorbullet Objavljeno: 31/Avgust/2019 ob 15:41
Discount Real Provera With Free Shipping Store <a href=http://buyviaa.com>online pharmacy</a> Kwikmed Coupons
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide