Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2019 ob 17:02
Dajte vedve, ki se medsebojno stalno nategujeta - nam vsaj malo mira na tem forumu, vsaj kakšen mesec si  vzemita dopust, da ne usmrajujeta forum z vajinimi nebulozami. Pa ćlovek ne more verjeti kako so ene babe nore in zlobne.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2019 ob 18:10
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) gostja

Moj tarot,pozdravljeni.Malo nujno je,zanima me odnos,ki je še "frišen".
V glavnem,ljubezensko področje z moškim na B.Trenutno je obojestransko vse kot mora biti,v sebi imam strah,ne vem,mogoče zaradi preteklosti,pač strah me je.Ko sem ga videla prvič,sem mislila,eh,pač en,ampak sem videla,da je dečko res čustven in nepokvarjen.Prosila bi,ce mi napišete,kako bo v prihodnje.Zanima me tudi,če mi vidite menjavo službe,zelo si želim nazaj,kjer sem dejansko foma,ker zadnjih 9 let zivim na drugem koncu Slovenije zaradi prejšnje ljubezni in tudi službe.Ker on živi tukaj,od kjer sem jaz in si res želim nazaj v svoje okolje.MT,hvala že vnaprej za morebiten odgovor.

Vprašanje na str. 400 (3.9.2019, 14:23)
Kar nekaj kart je s svojimi podobami parafraziralo tvoj opis ozadja: kažejo v tem trenutku zadovoljno osebo, ki se počuti udobno v svoji koži, a hkrati z določenimi obremenjujočimi mislimi, negotovostmi, spomini na konflikte v preteklosti, morda je bilo posredi tudi laganje ali varanje ali nefer igra. O vsem tem govoriš že sama. Karte za naprej nakazujejo dvoje: prvič, za konfliktni odnos v preteklosti kot da se bo zdajšnji novi odkupil s svojo stabilnostjo, umirjenostjo, treznostjo, najbrž bo tudi nekaj praktičnosti (na račun romantičnosti), se pravi, zdi se, da je oseba B. pošten, zanesljiv človek, ki zna biti tudi precej pragmatičen, morda počasen, previden - v pozitivnem smislu, le da morda ni romantičen na prvo žogo ali na osladen način. Morda je bil to vzrok, da ga sprva nisi posebej registrirala, a se je najbrž izkazal tudi za zabavnega, zadovoljnega človeka. Drugo, kar nakazujejo karte, pa je v zvezi z vrnitvijo domov: karte dajejo slutiti, da nekaj "pride naokrog", torej nekaj pride tja, kjer se je začelo. Zdi se, da bodo načrti o vrnitvi (ali vsaj o nekem premiku) postali aktualni, razvidnih ovir karte ne kažejo, le zaradi svoje razporeditve namigujejo, da boš še v največji dilemi ti sama, ko boš dejansko soočena z možnostjo, da odideš, v smislu: Kaj pa, če se uresniči, kot si želim. Iz drugih kart bi se razbralo, da bodo okoliščine tvojo odločitev podpirale oz. ji bodo naklonjene, tudi v luči odnosa z osebo B.

Upam, da se odvije v pravo smer.
Lep pozdrav!
MT




Moj tarot,živjo...ne vem,kako to,da se je vse skupaj porušilo v tako kratkem času.
Vezo sem prekinila jaz.Razlog je ta,da sem vedno vse plačevala jaz,ko sva šla na drink,jest,shopping,...na začetku tega nisem niti opazila,ker nisem nek old school,da mora plačat vse moški.Včeraj pa me je njegovo vprašanje tako presenetilo in odbilo,da sem stvar zaključila.Sebe poznam in vem,ko me na človeku nekaj zmoti in odbije,želim samo stran od njega in da ga nikoli več ne vidim.V sekundi,ko sem prebrala njegovo vprašanje za €,je minila vsa zaljubljenost in ljubezen do njega.Še rekla sem mu,ko sva še bila skupaj,da sem vesela,da ni kot ostali.

Vseeno hvala za vaš trud in čas.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2019 ob 18:12
Nanaša se na zgornji post.Poanta je v tem,da me je fehtal za denar.Tega nisem pričakovala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2019 ob 18:33
Ha ha astrotarot te je nategnila.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2019 ob 20:29
Originalno objavil(-a) Gost.ja

Ha ha astrotarot te je nategnila.

Si pa originalna, motenka! Kot da bo kdo verjel, da je nick moj.
Tistale zgoraj, ki je kao spraševala za tega novega dedca, je pa sama nateg. Na kilometre se vidi, da je vprašala nekaj zato, da bo lahko kao nasprotovala napovedi. Ker ona je bila zaljubljena in se metala dedcu pod noge, potem ga pa z dans na jutr skensla, ker ji je rekel nekaj za denar. Ja, to bo. Pa RAVNO TA HIP je šla spraševat karte, a ne. Dva dni, preden ga je skenslala dokončno in samo zarad enga dnarja (do pred dveh dni pa tolk zaljubljena, da bi se kar bližje njemu preselila). Ja pa ja de.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2019 ob 20:38
Originalno objavil(-a) Gost.ja

Originalno objavil(-a) Gost.ja

Ha ha astrotarot te je nategnila.

Si pa originalna, motenka! Kot da bo kdo verjel, da je nick moj.
Tistale zgoraj, ki je kao spraševala za tega novega dedca, je pa sama nateg. Na kilometre se vidi, da je vprašala nekaj zato, da bo lahko kao nasprotovala napovedi. Ker ona je bila zaljubljena in se metala dedcu pod noge, potem ga pa z dans na jutr skensla, ker ji je rekel nekaj za denar. Ja, to bo. Pa RAVNO TA HIP je šla spraševat karte, a ne. Dva dni, preden ga je skenslala dokončno in samo zarad enga dnarja (do pred dveh dni pa tolk zaljubljena, da bi se kar bližje njemu preselila). Ja pa ja de.



Ne morem te več ignorirat.Pusti mene in moe življenje na miru in se brigaj zase.
To je MOJE življenje in MOJA stvar in MOJA čustva.Vprašala sem pa MT,ne tebe.Imam pravico,da ji povem oziroma jo vprašam za vpogled.In ja,v tako kratkem času se je zgodilo.Ne bom polagala racunov.Tvoje mnenje me ne zanima.Ti potrebuješ eksorcista,čist tko povedano.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2019 ob 20:43
Gost.ja ti si bolna.Resno.Pred časom si se vtikovala tudi v moje poste,zgoraj se vtikuješ tudi v nekoga.Kaj pa te briga,kaj počnejo drugi?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2019 ob 21:28
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gost.ja

Originalno objavil(-a) Gost.ja

Ha ha astrotarot te je nategnila.

Si pa originalna, motenka! Kot da bo kdo verjel, da je nick moj.
Tistale zgoraj, ki je kao spraševala za tega novega dedca, je pa sama nateg. Na kilometre se vidi, da je vprašala nekaj zato, da bo lahko kao nasprotovala napovedi. Ker ona je bila zaljubljena in se metala dedcu pod noge, potem ga pa z dans na jutr skensla, ker ji je rekel nekaj za denar. Ja, to bo. Pa RAVNO TA HIP je šla spraševat karte, a ne. Dva dni, preden ga je skenslala dokončno in samo zarad enga dnarja (do pred dveh dni pa tolk zaljubljena, da bi se kar bližje njemu preselila). Ja pa ja de.



Ne morem te več ignorirat.Pusti mene in moe življenje na miru in se brigaj zase.
To je MOJE življenje in MOJA stvar in MOJA čustva.Vprašala sem pa MT,ne tebe.Imam pravico,da ji povem oziroma jo vprašam za vpogled.In ja,v tako kratkem času se je zgodilo.Ne bom polagala racunov.Tvoje mnenje me ne zanima.Ti potrebuješ eksorcista,čist tko povedano.

Se pravi, si dejansko ta bipolarna motenka, ki se pretvarja, da sta kao dve osebi tlele gor, ja, seveda, isti jezik, iste besede, isto izražanje. Daj pejd koga druzga nategvat. Aja, ga nimaš, hahahaha!
Če smo pa že pri tem, ste pa samo še enkrat dokazale, kakšne kmečke polpismene kure ste! Napoved gor al dol, to, kar je MT napisala, ni nobena zgrešena napoved. Nikjer ti ne piše, da boš ujčkala s tem dedcem. Še celo pove, da je materialist! In reče tudi, da boš ti v dilemi, a it zdaj k temu dedcu al ne. Kaj tle ne drži? To, da ti ni na srebrnem pladenjčku prinesla, da ga boš skenslala al kaj??? A ste res tolk glupe, da vam mora šlogarca povedat, kako se morte odločit??? In zakaj sploh sprašuješ za napoved, če se pa potem odločiš nekaj čist tretjega??? Kaj naj bi ti pa napovedala? Ti je točno to rekla, kar zdaj ti tlele fejkaš, da je vse narobe in zgrešeno! A ste res tolk nepismene in kratke pameti, da sploh ne razumete, kaj berete al kaj???!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Huhu
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Huhu Odgovorbullet Objavljeno: 08/September/2019 ob 23:26
Jaz pa mislim da ke gosta.ja v resnici Moj Tarot....majkemi !!!najprej jo ima za astro zarot in nakladacico. , sedaj pa potegne z njo in napovedjo
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2019 ob 05:21
Originalno objavil(-a) Gostja

Pozdravljena Moj tarot,
Lepo prosim,če mi lahko pogledate ,če se mi finančno stanje kaj izboljša.
Hvala

Vprašanje na str. 401 (4.9.2019, 19:27)
Po kartah se bo finančno stanje izboljševalo skupaj z nekaterimi drugimi ukrepi, ki se jih boš morala držati, zlasti previdnosti in odločnosti, izpeljati zadeve pod lastno kontrolo. Karte so tako pokazale, ker se nakazuje določena zgodba v ozadju, ki pa jo je samo na podlagi finančnega vprašanja malce težje profilirati. Morda je v ozadju kaj osebnega, morda je vpletena še kaka oseba, zaradi katere so se težave tudi zakuhale, pri čemer so morda imela vlogo tudi tvoja čustva. Previdnost bo torej treba izvajati v zvezi s takšnimi okoliščinami: da te nekaj zaradi čustev ne potegne nazaj ali da se (spet) ne prepustiš vodstvu druge osebe (ali več oseb). Ob takem pristopu se bodo tudi finance postopoma izboljšale. Zdi se, da bo šlo za proces po korakih, ne preveč glamurozen.

Upam, da se zadeve uredijo dobro.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2019 ob 08:24
Originalno objavil(-a) Huhu

Jaz pa mislim da ke gosta.ja v resnici Moj Tarot....majkemi !!!najprej jo ima za astro zarot in nakladacico. , sedaj pa potegne z njo in napovedjo


Se tut men zdi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/September/2019 ob 08:28
Originalno objavil(-a) Gost.ja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gost.ja

Originalno objavil(-a) Gost.ja

Ha ha astrotarot te je nategnila.

Si pa originalna, motenka! Kot da bo kdo verjel, da je nick moj.
Tistale zgoraj, ki je kao spraševala za tega novega dedca, je pa sama nateg. Na kilometre se vidi, da je vprašala nekaj zato, da bo lahko kao nasprotovala napovedi. Ker ona je bila zaljubljena in se metala dedcu pod noge, potem ga pa z dans na jutr skensla, ker ji je rekel nekaj za denar. Ja, to bo. Pa RAVNO TA HIP je šla spraševat karte, a ne. Dva dni, preden ga je skenslala dokončno in samo zarad enga dnarja (do pred dveh dni pa tolk zaljubljena, da bi se kar bližje njemu preselila). Ja pa ja de.



Ne morem te več ignorirat.Pusti mene in moe življenje na miru in se brigaj zase.
To je MOJE življenje in MOJA stvar in MOJA čustva.Vprašala sem pa MT,ne tebe.Imam pravico,da ji povem oziroma jo vprašam za vpogled.In ja,v tako kratkem času se je zgodilo.Ne bom polagala racunov.Tvoje mnenje me ne zanima.Ti potrebuješ eksorcista,čist tko povedano.

Se pravi, si dejansko ta bipolarna motenka, ki se pretvarja, da sta kao dve osebi tlele gor, ja, seveda, isti jezik, iste besede, isto izražanje. Daj pejd koga druzga nategvat. Aja, ga nimaš, hahahaha!
Če smo pa že pri tem, ste pa samo še enkrat dokazale, kakšne kmečke polpismene kure ste! Napoved gor al dol, to, kar je MT napisala, ni nobena zgrešena napoved. Nikjer ti ne piše, da boš ujčkala s tem dedcem. Še celo pove, da je materialist! In reče tudi, da boš ti v dilemi, a it zdaj k temu dedcu al ne. Kaj tle ne drži? To, da ti ni na srebrnem pladenjčku prinesla, da ga boš skenslala al kaj??? A ste res tolk glupe, da vam mora šlogarca povedat, kako se morte odločit??? In zakaj sploh sprašuješ za napoved, če se pa potem odločiš nekaj čist tretjega??? Kaj naj bi ti pa napovedala? Ti je točno to rekla, kar zdaj ti tlele fejkaš, da je vse narobe in zgrešeno! A ste res tolk nepismene in kratke pameti, da sploh ne razumete, kaj berete al kaj???!



Ej,gnoj,pozijaj,kaj ji je astrotarot napisala o neki stabilni vezi.Spizdi že enkrat al pa crkni v kakem jarku.Mršš
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide