Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Niki
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Niki Odgovorbullet Objavljeno: 14/September/2019 ob 19:42
Moj tarot,
bom za letošnje silvestrovo še vedno samska?
Hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Neoosax
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Neoosax Odgovorbullet Objavljeno: 14/September/2019 ob 23:35
Çäĺńü âű ěîćĺňĺ çŕęŕçŕňü ęîďčţ ëţáîăî ńŕéňŕ ďîä ęëţ÷, íĺäîđîăî č ęŕ÷ĺńňâĺííî, ďđč ýňîě íĺ ňđŕň˙ ńâîĺ âđĺě˙ íŕ đŕçëč÷íűĺ ďđîăđŕěěű č ôđčëŕíń-ńĺđâčńű.

Ęëîíčđîâŕíčţ ďîäëĺćŕň ńŕéňű ęŕę íŕ ęîíńňđóęňîđŕő, ňŕę č íŕ äâčćęŕő:
- Tilda (Ňčëüäŕ)
- Wix (Âčęń)
- Joomla (Äćóěëŕ)
- Wordpress (Âîđäďđĺńń)
- Bitrix (Áčňđčęń)
č ň.ä.
ňĺëĺôîí 8-996-725-20-75 çâîíčňĺ ďčřčňĺ viber watsapp
Ęîďčđóţňń˙ íĺ ňîëüęî îäíîńňđŕíč÷íűĺ ńŕéňű íŕ ďîäîáčč Landing Page, íî č ěíîăîńňđŕíč÷íűĺ. Ńîçäŕĺňń˙ ďîëíŕ˙ ęîďč˙ ńŕéňŕ č íŕńňđŕčâŕţňń˙ ôîđěű äë˙ îňďđŕâęč çŕ˙âîę č ńîîáůĺíčé. Ęđîěĺ ňîăî, ďîäęëţ÷ŕĺňń˙ ŕäěčíęŕ (ŕäěčí ďŕíĺëü), ďîçâîë˙ţůŕ˙ đĺäŕęňčđîâŕňü ęîä ńŕéňŕ, čçěĺí˙ňü ňĺęńň, çŕăđóćŕňü čçîáđŕćĺíč˙ č äîęóěĺíňű.

Çäĺńü âű ďîëó÷čňĺ âĺńü ęîěďëĺęń óńëóă ďî ęîďčđîâŕíčţ, đŕçđŕáîňęĺ č ďđîäâčćĺíčţ ńŕéňŕ â ßíäĺęńĺ č Google.

Őîňčňĺ óçíŕňü ńęîëüęî ńňîčň ńäĺëŕňü ęîďčţ ńŕéňŕ?
íŕďčřčňĺ íŕě
8-996-725-20-75 çâîíčňĺ ďčřčňĺ viber watsapp
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 15/September/2019 ob 04:52
Originalno objavil(-a) Tijana

Moj Tarot, pozdravljena. Trenutno se nahajam v težkem obdobju, iz katerega ne vidim praktično izhoda. Zdi se mi, kot da se je preveč stvari zgrnilo name, kar posledično pušča sledi na moji psihi. Zanima me ali se v prihodnje kažejo kake pozitivne spremembe na vseh področjih, posebej zdravstvene za mene in mojo družino? Drugo vprašanje se nanaša na ljubezen, v zadnjem času se bolj intezivno družim z nekom, katerega poznam že precej časa, v preteklosti sva bila krajši čas skupaj, vendar se zaradi spleta okoliščin zadeva ni nadaljevala, vmes so se tudi prekinili stiki, vendar sem nekako po notranjih svojih občutkih mislila, da zgodba ni končana in da nekoč spet prideva skupaj. Svojih občutkov se mu bojim priznati, ker se bojim zavrnitve. Ob priložnostih sem mu že nakazala malo več v to smer, vendar brez uspeha. Občutek imam, da me noče prizadeti, ker je iz njegove strani zgolj prijateljsko. Gre pa za mlajšo osebo od mene. Za morebitne odgovore se vam iz srca zahvaljujem.

Vprašanje na str. 404 (8.9.2019, 10:25)
Karte so pokazale stanje brezizhodnosti, ki ga občutiš zdaj, kot opisuješ, in dale vedeti, da je eden od pomembnih dejavnikov, ki vplivajo na tvoje razpoloženje in počutje, tudi - čeprav se preprosto sliši - počitek oz. spanje. Zagotoviti si moraš počitek, in sicer v pravem pomenu, ne kot morebitno bežanje pred situacijo ali kot čas, ko se 'imaš čas sekirati'. V kartah se je v zvezi s tem pokazal tudi 'izhod', 'prost prehod', zato lahko optimistično pričakuješ, da se pot ven odpre, morda ob pomoči, predlogu, ponudbi, povabilu itd. drugih oseb. Nadalje se karte zdijo prepletene s tvojima vprašanjema. Glede ljubezni se je pokazala neodločnost, nepremičnost, neizjasnjenost. Mogoče od njega dobiš kak 'bonbonček' v obliki prijaznosti, uvidevnosti, šarma, toda zdi se, da je on sam trenutno preokupiran z nečim, kar ga ali draži, dela 'nataknjenega' ali fokusiranega na neko čisto specifično zadevo, zato se ne more odzivati sproščeno, z glavo pri stvari. Zdi se, da bosta nekaj časa bolj še 'kolega', karte zaenkrat ne kažejo, da bi bilo že kaj prostora za čustvene povezave. A kaže, da se ti obeta ali neko potovanje ali premik, ki zna potekati v smislu 'treba je to dati skozi'. Kaj točno, težko rečem, nekaj skrbi, stresa, nadležnosti zna biti povezanih z njim (potovanjem), toda karte se jasno zaključijo s svetlo, svežo podobo 'novega začetka', kar ti obeta, da ne glede na zoprnije, ki bodo morda povezane z namenom tega potovanja oz. premika, nazaj prideš lažjega srca! Karte te tudi spodbujajo, da pri sebi opaziš veliko več energije, moči, zdravja, kot si morda upaš priznati.

Upam, da se vse obrne v zadovoljivo smer.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 15/September/2019 ob 08:03
Moj tarot pozdravljeni,moje vprašanje o moskem v tujini na strani 402 ste preskočili.Ne vem,zakaj.Vas lahko prosim,ce bi mi pogledali.Hvala za morebiten odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Tijana
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Tijana Odgovorbullet Objavljeno: 15/September/2019 ob 09:35
Moj Tarot, hvala za odgovor.
Če sem pravilno razumela, kar se njega tiče, se ne kaže trenutno nobenih premikov in v nadaljne, zato sklepam, da je bolje, da na njega pozabim in grem dalje?
Potovanje oziroma premik, ki ga omenjate v drugem delu vašega odgovora, je to povezano boli z mojim trenutnim, zdravstvenim stanjem ali z njim? Ker se v obeh primerih lahko postavim v pozicijo, jemlje mi tudi on precej energije s svojo neodločnostjo, čimer nameravam narediti konec in se odstraniti. Hvala za vaš morebitni odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Tijana
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Tijana Odgovorbullet Objavljeno: 15/September/2019 ob 09:36
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Tijana

Moj Tarot, pozdravljena. Trenutno se nahajam v težkem obdobju, iz katerega ne vidim praktično izhoda. Zdi se mi, kot da se je preveč stvari zgrnilo name, kar posledično pušča sledi na moji psihi. Zanima me ali se v prihodnje kažejo kake pozitivne spremembe na vseh področjih, posebej zdravstvene za mene in mojo družino? Drugo vprašanje se nanaša na ljubezen, v zadnjem času se bolj intezivno družim z nekom, katerega poznam že precej časa, v preteklosti sva bila krajši čas skupaj, vendar se zaradi spleta okoliščin zadeva ni nadaljevala, vmes so se tudi prekinili stiki, vendar sem nekako po notranjih svojih občutkih mislila, da zgodba ni končana in da nekoč spet prideva skupaj. Svojih občutkov se mu bojim priznati, ker se bojim zavrnitve. Ob priložnostih sem mu že nakazala malo več v to smer, vendar brez uspeha. Občutek imam, da me noče prizadeti, ker je iz njegove strani zgolj prijateljsko. Gre pa za mlajšo osebo od mene. Za morebitne odgovore se vam iz srca zahvaljujem.

Vprašanje na str. 404 (8.9.2019, 10:25)
Karte so pokazale stanje brezizhodnosti, ki ga občutiš zdaj, kot opisuješ, in dale vedeti, da je eden od pomembnih dejavnikov, ki vplivajo na tvoje razpoloženje in počutje, tudi - čeprav se preprosto sliši - počitek oz. spanje. Zagotoviti si moraš počitek, in sicer v pravem pomenu, ne kot morebitno bežanje pred situacijo ali kot čas, ko se 'imaš čas sekirati'. V kartah se je v zvezi s tem pokazal tudi 'izhod', 'prost prehod', zato lahko optimistično pričakuješ, da se pot ven odpre, morda ob pomoči, predlogu, ponudbi, povabilu itd. drugih oseb. Nadalje se karte zdijo prepletene s tvojima vprašanjema. Glede ljubezni se je pokazala neodločnost, nepremičnost, neizjasnjenost. Mogoče od njega dobiš kak 'bonbonček' v obliki prijaznosti, uvidevnosti, šarma, toda zdi se, da je on sam trenutno preokupiran z nečim, kar ga ali draži, dela 'nataknjenega' ali fokusiranega na neko čisto specifično zadevo, zato se ne more odzivati sproščeno, z glavo pri stvari. Zdi se, da bosta nekaj časa bolj še 'kolega', karte zaenkrat ne kažejo, da bi bilo že kaj prostora za čustvene povezave. A kaže, da se ti obeta ali neko potovanje ali premik, ki zna potekati v smislu 'treba je to dati skozi'. Kaj točno, težko rečem, nekaj skrbi, stresa, nadležnosti zna biti povezanih z njim (potovanjem), toda karte se jasno zaključijo s svetlo, svežo podobo 'novega začetka', kar ti obeta, da ne glede na zoprnije, ki bodo morda povezane z namenom tega potovanja oz. premika, nazaj prideš lažjega srca! Karte te tudi spodbujajo, da pri sebi opaziš veliko več energije, moči, zdravja, kot si morda upaš priznati.

Upam, da se vse obrne v zadovoljivo smer.
Lep pozdrav!
MT


Moj Tarot, hvala za odgovor.
Če sem pravilno razumela, kar se njega tiče, se ne kaže trenutno nobenih premikov in v nadaljne, zato sklepam, da je bolje, da na njega pozabim in grem dalje?
Potovanje oziroma premik, ki ga omenjate v drugem delu vašega odgovora, je to povezano boli z mojim trenutnim, zdravstvenim stanjem ali z njim? Ker se v obeh primerih lahko postavim v pozicijo, jemlje mi tudi on precej energije s svojo neodločnostjo, čimer nameravam narediti konec in se odstraniti. Hvala za vaš morebitni odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 15/September/2019 ob 17:14
Lubice zlate,kdaj boste ugotovile,da je mt zajebancija.Resno,dajte prebrat ,kaj ona ali ono pise.Saj na koncu ne veš,na čem si.Ko da bi bral nekega slabega amaterskega filozofa.Na koncu je še več vprašanj kot na začetku.Dajte se zbudit in končno vklopit možgane.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Laraa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Laraa Odgovorbullet Objavljeno: 15/September/2019 ob 19:29
Originalno objavil(-a) gostja

Lubice zlate,kdaj boste ugotovile,da je mt zajebancija.Resno,dajte prebrat ,kaj ona ali ono pise.Saj na koncu ne veš,na čem si.Ko da bi bral nekega slabega amaterskega filozofa.Na koncu je še več vprašanj kot na začetku.Dajte se zbudit in končno vklopit možgane.


Ne strinjam se v celoti. Meni je napovedala dogodek, ki se je dejansko zgodil. Takrar bi rekla, ni šans, da se kaj takega zgodi. Pa se je. Edino, kar se ne strinjam, razplet dogodka je za moje pojme tudi viden v kartah. Ona je v napovedi pustila vse odprto. Razplet pa je bil jasen, sploh, ker je v to vmešana še ena oseba in se za moje pojme to lepo razbere iz kart. Razplet je bil seveda šok(neprijeten) zame. Tudi, če bi mi ga napovedala v tem stilu, bi jaz vseeno vzela napoved z rezervo. Upanje namreč umre zadnje. Tako da..
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostj-a
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostj-a Odgovorbullet Objavljeno: 15/September/2019 ob 23:11
Za Moj Tarot: za morebitni odgovor se vam že v naprej zahvaljujem.
Moje vprašanje: imam kolega, spoznala sva se preko znancev. Videvava se na raznih družabnih srečanjih, izletih, pač z družbo. Od prvega momenta mi je bil všeč na pogled. Jaz pa naj bi bila njemu. Oba sva bila polno zasedena zaradi obveznosti, tako da dejansko kaj več kot od teh srečanj ni bilo.
Sama bi si želela, da bi se razvilo kaj v tej smeri, da se bolje spoznava, več druživa itd... On osebno je zame velika uganka. Včasih pokaže več zanimanja, potem se umakne za nekaj časa in zopet isto. Tudi v družbi so opazili, da se med nama nekaj iskri, prigovarjajo, naj raziščeva kaj se kresi in naj su vzameva več časa za najin ‘odnos’. Sama po pravici povedano, ne vem več, kaj naj naredim. Upanje baje umre zadnje a se bojim, da v tej najini čudni zgodbi upanja praktično ni več. Sama sem pokazala dovolj interesa, čakam njegov morebitni odziv, ampak menim, da se bom preveč načakala. Lahko pogledate v karte? Hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 16/September/2019 ob 03:19
Originalno objavil(-a) Tijana

Moj Tarot, hvala za odgovor.
Če sem pravilno razumela, kar se njega tiče, se ne kaže trenutno nobenih premikov in v nadaljne, zato sklepam, da je bolje, da na njega pozabim in grem dalje?
Potovanje oziroma premik, ki ga omenjate v drugem delu vašega odgovora, je to povezano boli z mojim trenutnim, zdravstvenim stanjem ali z njim? Ker se v obeh primerih lahko postavim v pozicijo, jemlje mi tudi on precej energije s svojo neodločnostjo, čimer nameravam narediti konec in se odstraniti. Hvala za vaš morebitni odgovor.

V kartah se je pokazal ta 'zastoj', ki lahko nakazuje na njegova občutja, a naj te opozorim, da karte ne govorijo o tem, kako se boš ti sama odločila. To je stvar tvoje svobodne volje, torej ali ga boš pozabila ali storila kaj drugače.
Kot sama praviš, se lahko glede določene napovedi kart postaviš v obe poziciji, zato so tudi karte pokazale podobno dvojnost. Dobesedno vzeto bi bilo potovanje (ali morda tudi sprehod, nakazana je bližina vode) v povezavi z njim. 'Energijsko' gledano pa tudi v povezavi z zdravjem. Zaradi več slojev vprašanj se tudi odgovori zato pokažejo večslojno.

Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 16/September/2019 ob 03:42
Originalno objavil(-a) Betkaa

Moj tarot, prosila bi za vpogled glede osebe na R.. v katero smer se bo razvijal odnos..hvala

Glede na karte se zna odnos razvijati skozi določene intenzivne momente - take momente, ki ponavadi zaznamujejo dogodke, občutja, čustva itd., ki se zgodijo prvič ali redko, torej ko človek občuti, doživi nekaj kot 'razodetje', kot določeno obljubo, da se lahko še veliko razvije -, skozi take momente se zdi, da bo odnos prišel do točke, ko se 'svoje vrne k svojim'. Ne poveš določno, za kakšen odnos gre (partnerski? ljubezenski? poslovni? sorodniški?), zato odgovarjam bolj shematično, a kot ilustracijo lahko navedem, da bi karte lahko govorile tudi zgodbo, kjer pride do intimnega odnosa, po katerem se izkaže, da ima eden od udeležencev več na grbi, kot se je zdelo, in se vrne k nekomu drugemu, s katerim je že bil oz. še bo, medtem ko drugi udeleženec 'izvisi'. Nakazana je možnost zoprnij 'trikotniškega odnosa'.

Upam, da se vse razvije v pravo smer.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Betkaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Betkaa Odgovorbullet Objavljeno: 16/September/2019 ob 06:48
Hvala moj tarot.

Gre se za ljubezenski odnos, ki se zelo lepo razvija. Med nama je energija, ki jo še nikoli nisem čutila, tudi intima je božanska.

Ne gre mi v račun, da bi se vrnil k bivši, ker potem je vse z njegove strani zaigrano.

Bi mi lahko pogledala še enkrat, ne bi ga rada izgubila.

Hvala, lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide