Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Oscartinly
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Oscartinly Odgovorbullet Objavljeno: 22/September/2019 ob 09:07
Ver pelicula en linea - https://blog.libero.it/wp/veronlinegratispelicula/2019/09/16/ad-astra-ver-pelicula-online/


Ad Astra Hasta las estrellas pelicula
Ad Astra película completas
Ad Astra película 4
Ad Astra Hasta las estrellas películas
Ad Astra ver cine en linea
Ad Astra Hasta las estrellas ver película
Ad Astra descargar cines gratis
Ad Astra Hasta las estrellas ver películas online gratis
Ad Astra Hasta las estrellas descargar pelicula gratis
Ad Astra youtube pelicula
Ad Astra pelicula completa en espańol
Ad Astra película mexicanas
Ad Astra Hasta las estrellas pelicula cristianas
Ad Astra descargar pelicula
Ad Astra pelicula infantiles
Ad Astra Hasta las estrellas película en chilena
Ad Astra cine en linea hd
Ad Astra Hasta las estrellas pelicula fox
Ad Astra Hasta las estrellas si película
Ad Astra cine 24
Ad Astra pelicula
Ad Astra Hasta las estrellas Ver cine
Ad Astra Ver pelicula online
Ad Astra Hasta las estrellas Ver película online
Ad Astra Hasta las estrellas ver película gratis
Ad Astra ver película latino
Ad Astra Hasta las estrellas ver mexicana
Ad Astra Ver película catalŕ
Ad Astra ver pelicula galego
Ad Astra ver pelicula euskara
Ad Astra Hasta las estrellas y descargar cines gratis
Ad Astra y descargar peliculas
Ad Astra pelicula en linea gratis
Ad Astra Hasta las estrellas online pelicula chilena
Ad Astra Hasta las estrellas película latino online
Ad Astra pelicula completa
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/September/2019 ob 10:17
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) gostja

Moj tarot hvala, zadela si opis v nulo. Ja vse prijateljice in prijatelji so me izdali. Eden bi mi lahko pomagal, pa ze keta samo prazno obljublja, ostali drzijo z njim in lazejo zanj z besedami saj bos tudi ti enkrat delala, enkrat ti bo pomagal. Ampak ta enkrat se mi nikoli zgodil in se ne bo, ker lazejo vsi in se zdi da celo uzivajo v moji stiski. Dve prijateljici sta bili taki in en.prijatelj vse tri sem ze skenslala popolnoma in jih ne zelim niti videti ne vec. Enako pa tudi tega, ki je tako dolgo prazno obljubljal.

A te lahko prosim, ce mi.pogledas kdaj pride ta ponudba o kateri pises, ali je to kdo iz kroga sorodnikov ali koga zunaj sorodstva. Je mogoce videti kdaj se kaze prav pogodba in torej z njo zacetek dela?
Hvala tisockrat.

Mislim, da tako natančnih podatkov iz kart ni mogoče razbrati. To bi namreč pomenilo, da se v kartah lahko vidi datum podpisa pogodbe. Tudi sorodstvena razmerja je težko določiti. Morda bo šlo za samsko žensko ali žensko bolj tehničnega, računskega, treznega tipa osebnosti. A prav zato, ker bo taka (natančna, po pravilih), in zaradi nekaterih okoliških kart, dejansko lahko sklepamo, da bo v igri pogodba. Od tu naprej sama najbolje lahko presodiš, kdo bi ustezal takemu načinu poslovanja oz. navezovanja stikov.

Lep pozdrav!
MT

Najlepša hvala, sem mislila, da gre bolj natancno vsaj za en mesec kdaj naj bi se to dogajalo, ker sem zasledila,da nekomu pišeš tudi o natancnem dnevu silvestrovega. Kot receno tisočkrat hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/September/2019 ob 14:21
Pozdravljena Moj tarot,
prosim,če mi lahko pogledate za sodelavko na Ž,če ji lahko zaupam.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/September/2019 ob 19:04
Imam prošnjo za MT,če bi mi lahko pogledala v karte.Cez nekaj časa se vračam nazaj v službo,pa me zanima,če bo vse ok in če bo odnos z bivšim partnerjem,s katerim delava skupaj,še vedno vredu.Ločila sva se že pred 5 leti,odnos se je z leti znormaliziral.Zanima me,če se bom dobro počutila kot prej ali vidite kake spremembe v dinamiki oz.odnosu z njim in ostalimi v firmi.Hvala,če mi boste odgovorili.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/September/2019 ob 21:43
Moj tarot...nujno rabim vpogled v karte...ali je sodelavec zaljubljen v mene...ali se samo igra z mano..kaj vidite
IP IP shranjen Prijavi objavo
Dejan
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Dejan Odgovorbullet Objavljeno: 22/September/2019 ob 22:54
Moj taror zgleda, da si spustila eno vprašanje:

Zanima me, ali vidiš kaj v kartah glede tega, ali se bom rešil zlih duhov, ki jih vidim. Hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 23/September/2019 ob 04:57
Originalno objavil(-a) Gostja

Dober večer.
A lahko še meni pogledate v karte? Pred kratkim sem prekinila stike z nekom, ker je bilo preveč nesoglasij med nama. Od vseh informacij in dogajanja sem prizadeta. Ali se v kratkem iz njegove strani kaže kaka vzpostavitev ponovnega kontakta? Je sploh še kaj možnosti, da zgladiva nesporazume? Nisem niti več prepričana v njegova čustva do mene.

Vprašanje na str. 411 (20.9.2019, 00:35)
Neposredne karte s pomenom 'stika z njegove strani' sicer ni, a zdi se, da bosta tak ali drugačen stik vzpostavila, saj karte kažejo, da se zna 'stik' nazadnje prekiniti, končati, torej je potreben predpogoj, da se bo najprej spet vzpostavil. Vzrok za to je videti v tem, da bosta nesporazume skušala zglajevati na zelo 'tankem ledu', torej v stanju, ko za reševanje še nista dala skozi dovolj premisleka, dovolj odmika drug od drugega, dovolj samorefleksije. Zdi se, da bosta nesporazum 'zglajevala' s še večjim zapletanjem med sabo, s še večjim zavozlavanjem drug v drugega, da nazadnje ne bo ostalo drugega, kot da vse skupaj poči. V tej luči je mogoče razumeti, da stik bo ali z njegove strani ali bo pač tako naneslo in on ne bo imel nič proti, kajti videti je, kot da se on nekako ne sekira preveč oz. je šel z veliko manj skrbmi mimo vajinega nesporazuma kot ti. Ravno to te zna zapeljati v novo zavozlavanje z njim. Po kartah sodeč vaju stari vzorci ne bodo pripeljali daleč. Zato premisli, kaj ti pomeni, da se stik med vama vzpostavi 'v kratkem'. Je nujno tako hitro?

Upam, da se stvari postavijo na pravo mesto.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/September/2019 ob 13:53
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Gostja

Dober večer.
A lahko še meni pogledate v karte? Pred kratkim sem prekinila stike z nekom, ker je bilo preveč nesoglasij med nama. Od vseh informacij in dogajanja sem prizadeta. Ali se v kratkem iz njegove strani kaže kaka vzpostavitev ponovnega kontakta? Je sploh še kaj možnosti, da zgladiva nesporazume? Nisem niti več prepričana v njegova čustva do mene.

Vprašanje na str. 411 (20.9.2019, 00:35)
Neposredne karte s pomenom 'stika z njegove strani' sicer ni, a zdi se, da bosta tak ali drugačen stik vzpostavila, saj karte kažejo, da se zna 'stik' nazadnje prekiniti, končati, torej je potreben predpogoj, da se bo najprej spet vzpostavil. Vzrok za to je videti v tem, da bosta nesporazume skušala zglajevati na zelo 'tankem ledu', torej v stanju, ko za reševanje še nista dala skozi dovolj premisleka, dovolj odmika drug od drugega, dovolj samorefleksije. Zdi se, da bosta nesporazum 'zglajevala' s še večjim zapletanjem med sabo, s še večjim zavozlavanjem drug v drugega, da nazadnje ne bo ostalo drugega, kot da vse skupaj poči. V tej luči je mogoče razumeti, da stik bo ali z njegove strani ali bo pač tako naneslo in on ne bo imel nič proti, kajti videti je, kot da se on nekako ne sekira preveč oz. je šel z veliko manj skrbmi mimo vajinega nesporazuma kot ti. Ravno to te zna zapeljati v novo zavozlavanje z njim. Po kartah sodeč vaju stari vzorci ne bodo pripeljali daleč. Zato premisli, kaj ti pomeni, da se stik med vama vzpostavi 'v kratkem'. Je nujno tako hitro?

Upam, da se stvari postavijo na pravo mesto.
Lep pozdrav!
MT


Hvala za odgovor. Po vašem opisu sodeč, so se karte odprle za dogodek, ki se je že zgodil. Namreč, srečala sva se nepričakovano in je tudi, kot ste dejala, ´počilo´. Razlog je bil tudi v tem, da je po mojem mnenju igral neko svojo igro ´žrtve´, ker je pred drugimi kazal, kot da želi rešiti situacijo, da mu ni vseeno, da se sekira. Ravno zaradi tega sem pričakovala, da ko sva se srečala nepričakovano, da bova poizkusila zgladiti spore. Odreagiral je ravno nasprotno, kar bi jaz pričakovala, kot da mu je vseeno.
Zato predvidevam, da je to dokončna prekinitev odnosa med nama, kot ste napisala že v začetku?
Na vaše vprašanje, če mislim, da je vzpostavitev stika dobra in nujna v kratkem, odgovarjam: mene osebno taki spori kar prizadenejo in mi vzamejo precej energije. Če so zraven prisotna še čustva, toliko bolj. Za njega mi ni vseeno, ne vem pa več pri čem sem v tej zmedi :( zato sem vam postavila tudi podvprašanje, če je mogoče, da le ni ravno tako ravnodušen, kot se kaže na ven. p.s. če boste utegnila pogledati še 1x, bom zelo vesela. Hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/September/2019 ob 14:05
Moj tarot,odprite si nek account,pa tam trobite vase sale.
IP IP shranjen Prijavi objavo
hzdrepStes
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom hzdrepStes Odgovorbullet Objavljeno: 24/September/2019 ob 00:12
With Houzz controling the internet search engine results of your most important key words, it is important that when internet website traffic probably to Houzz that you will show in addition to their directory. We can assist - Houzz Strategy New-York :
<a href=https://houzzilla.com/where-can-i-find-reviews-on-my-houzz-account/>find reviews to houzz</a>

Right Here at HouZzilla we have a designated team of marketer that specifically service Houzz management as well as optimization. We are all "Certified Houzz Advertising And Marketing Professionals"- a Houzz advertising and marketing training program with a credentials examination.

As experts in Houzz account administration as well as optimization, Consumer HouZzilla consistently obtains customers leading organic Houzz positionings including in Rochester, as well as in unlimited towns throughout the country.
IP IP shranjen Prijavi objavo
penelopa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom penelopa Odgovorbullet Objavljeno: 24/September/2019 ob 07:54
Ima mogoče kdo številko Ane iz Goričan in Anite iz Viča? Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/September/2019 ob 08:12
Originalno objavil(-a) penelopa

Ima mogoče kdo številko Ane iz Goričan in Anite iz Viča? Hvala


01/587-2100 Ana(Goričane)
Našla sem samo stacionarca,mobitela žal ne,forum je pa star,iz leta 2012.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide