Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Tanja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Tanja Odgovorbullet Objavljeno: 24/September/2019 ob 23:24
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Tanja

Oki, pišete npr glede Selene. Kontra, vse mimo... kaj to pomeni vse mimo? Da so bile pozitivne napovedi, odvilo drugače? Kontra? Negativne, se odvilo drugače? To mene bolj zanima.


Ding dong.Reči nekomu,da ti z lajtnge stopi.Če pa si nova na forumu,pa se ti opravičujem.


Ne zamerim. Sem nova ja. Pa mi te napovedi, ki se spremenijo, ker sem ga kao jaz ali kdo drug usrala, zdijo kot svetovanja, ne napovedi. Zato sprašujem bolj pogljobljeno ;-)
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 25/September/2019 ob 02:45
Originalno objavil(-a) Gostja

Hvala za odgovor. Po vašem opisu sodeč, so se karte odprle za dogodek, ki se je že zgodil. Namreč, srečala sva se nepričakovano in je tudi, kot ste dejala, ´počilo´. Razlog je bil tudi v tem, da je po mojem mnenju igral neko svojo igro ´žrtve´, ker je pred drugimi kazal, kot da želi rešiti situacijo, da mu ni vseeno, da se sekira. Ravno zaradi tega sem pričakovala, da ko sva se srečala nepričakovano, da bova poizkusila zgladiti spore. Odreagiral je ravno nasprotno, kar bi jaz pričakovala, kot da mu je vseeno.
Zato predvidevam, da je to dokončna prekinitev odnosa med nama, kot ste napisala že v začetku?
Na vaše vprašanje, če mislim, da je vzpostavitev stika dobra in nujna v kratkem, odgovarjam: mene osebno taki spori kar prizadenejo in mi vzamejo precej energije. Če so zraven prisotna še čustva, toliko bolj. Za njega mi ni vseeno, ne vem pa več pri čem sem v tej zmedi :( zato sem vam postavila tudi podvprašanje, če je mogoče, da le ni ravno tako ravnodušen, kot se kaže na ven. p.s. če boste utegnila pogledati še 1x, bom zelo vesela. Hvala.

Predlagam, da zaenkrat počakamo s ponovnim odpiranjem kart, saj so prejšnje pokazale, da je nekaj na razvijanju situacije v smeri ponovnih stikov oz. urejanja odnosa. Zato naj se najprej odvije, kar se ima odviti, in boš bolje razumela stvari. Kot rečeno, po kartah sodeč njegova 'ravnodušnost' ni absolutna, le, kot se zdi, ne polaga toliko teže na tisto, kar je bilo, zato bo tudi bolj flegmatično voljan navezati ponovni stik. Kakšna točno pa so čustva druge osebe, pa se iz kart ne da zanesljivo reči, nakaže se samo usmerjenost. Za pravo razjasnitev nejasnosti ni druge kot pogovoriti se s človekom.

Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 25/September/2019 ob 02:56
Originalno objavil(-a) Gostja

Pozdravljena Moj tarot,
prosim,če mi lahko pogledate za sodelavko na Ž,če ji lahko zaupam.

Vprašanje na str. 412 (22.9.2019, 14:21)
Iz kart se zdi, da izhaja sporočilo, da tudi če ji zaupaš, bo ona zadeve (v najširšem pomenu besede, ki se nanaša na zaupanje: ali kot držanje skrivnosti ali kot nudenje pomoči ali kot delanje usluge) peljala po svoje, in sicer toliko različno od tvojih predstav, da ti morda ne bo všeč, tudi če zaupanje ne bo zlorabljeno. Zdi se, da sta toliko različni osebnosti, da si tudi nedolžne stvari lahko razlagata diametralno nasprotno. Zato ne polagaj vseh jajc v eno košaro, in to, kar lahko storiš sama, tudi stori sama čim bolj osredotočeno.

Upam, da gre vse v pravo smer.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
gogo
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gogo Odgovorbullet Objavljeno: 25/September/2019 ob 12:25
Moj tarot, prosim, če mi lahko pogledaš za zaposlitev. Kako kaže, kdaj se kaže zaposlitev? Bo še letos?

Pa še: nekdo mi je nekaj dolžan, temu se izmika s polno izgovori in lažmi, bo to izpolnil, vrnil? Kdaj?

IP IP shranjen Prijavi objavo
majaaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom majaaa Odgovorbullet Objavljeno: 25/September/2019 ob 16:04
Živjo, mene pa zanima glede zaposlitve, a bi blo dobro menjat trenutno službo ali ne?

Pa glede mojega razmerja, bova ostala skupaj?

Hvalaa
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/September/2019 ob 20:46
Moj tarot ste spregledala...nujno rabim vpogled za sodelavca ali me bo samo izkoristil ali so prisotna custva...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/September/2019 ob 21:32
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot ste spregledala...nujno rabim vpogled za sodelavca ali me bo samo izkoristil ali so prisotna custva...


Zakaj ste bejbe tako kratke v glavi?Najbolj butasto vprašanje ever.Če te bo izkoristil?Zakaj se dajete tako v nič?Četudi je v igri samo sex in te pač butne,kaj je pa to slabega?A ne daš nog narazen tudi zaradi svojega užitka,ali samo zaradi njega.Če pa tko razmišljaš,si pa res uboga.A boš kolena držala skupaj ali pa se boš imela fajn.Jaooo babe
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 25/September/2019 ob 21:36
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot ste spregledala...nujno rabim vpogled za sodelavca ali me bo samo izkoristil ali so prisotna custva...


Zakaj ste bejbe tako kratke v glavi?Najbolj butasto vprašanje ever.Če te bo izkoristil?Zakaj se dajete tako v nič?Četudi je v igri samo sex in te pač butne,kaj je pa to slabega?A ne daš nog narazen tudi zaradi svojega užitka,ali samo zaradi njega.Če pa tko razmišljaš,si pa res uboga.A boš kolena držala skupaj ali pa se boš imela fajn.Jaooo babe


Velik%20nasmeh
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/September/2019 ob 22:28
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot ste spregledala...nujno rabim vpogled za sodelavca ali me bo samo izkoristil ali so prisotna custva...


Hm.. jaz pa že dolgo sanjarim, da bi me nekdo ‘izkoristil’. Mam že cele scenarije v glavi, kako bi to izgledal. Pa ni nič od nič. Tud kaže slabo. Tako da bejba, vesela bod za take adrenalinske akcije.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 26/September/2019 ob 00:57
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot ste spregledala...nujno rabim vpogled za sodelavca ali me bo samo izkoristil ali so prisotna custva...


Hm.. jaz pa že dolgo sanjarim, da bi me nekdo ‘izkoristil’. Mam že cele scenarije v glavi, kako bi to izgledal. Pa ni nič od nič. Tud kaže slabo. Tako da bejba, vesela bod za take adrenalinske akcije.

Plosk
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 26/September/2019 ob 05:35
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot...nujno rabim vpogled v karte...ali je sodelavec zaljubljen v mene...ali se samo igra z mano..kaj vidite

Vprašanje na str. 412 (22.9.2019, 21:43)
Na tako zastavljeno vprašanje je težko odgovarjati, saj predpostavlja, da naj bi ti karte povedale, kako naj bi se opredelila do sodelavca na podlagi 'poznavanja prihodnosti', pri tem pa bi to prihodnost morda rada tudi preprečila, če ti napoved ne bi bila všeč. Na tak način ni mogoče 'dobiti prednosti'. Karte sem vseeno odprla in kakih nedvoumnih zlih namenov ni videti, a zastavlja se vprašanje, kdo je kdo na kartah: sprašuješ zase glede sodelavca skozi njegove oči z mislimi na prihodnost glede vaju obeh. Ali ima ta sodelavec svojo družino? Ali se čuti 'osamljenega' v svoji družini in obljublja 'ločitev'? Ali je (bo) kdo noseč? Vse to se je nekako nagrmadilo v kartah. Še najbližji sklep, ki ga lahko potegnem iz kart, je, da se obeta 'nevarnost' nelagodnega odnosa treh ljudi, iz katerega bo nekdo (on?) hotel izstopiti. Možnost zapleta (pri tem karte kažejo tudi na srčne bolečine) bo toliko večja, kolikor bo nekdo (ti?) opuščal striktno poslovni, delovni odnos. Z nekoliko drugačnim odtenkom je možno predvideti 'srčne bolečine' preprosto zaradi odmika (sodelavca?) drugam (zaradi napredovanja, druge lokacije, potovanja v tujino ipd.).

Upam, da se zadeve razjasnijo čim bolj ugodno.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Jasmine
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Jasmine Odgovorbullet Objavljeno: 26/September/2019 ob 10:57
Moj tarot, zanima me, ali bi bilo dobro obnoviti zvezo z DO. Pred nekaj meseci sva prekinila zaradi hudega nesporazuma. Zdaj, ko gledam nazaj, se mi zdi, da sem nekatere stvari takrat razumela narobe, namreč da je v igri še ena ženska, in da sem ga morda po krivem obdolžila. Zdaj od njega prejemam mešane signale: po eni strani se mi zdi, da bi se bi mi rad spet približal, po drugi pa, da se verjetno boji. Hvala za odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide