Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 09:55
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Marija

Moj tarot prosim za napoved, sem samska, ali vidite kakšno resno vezo v prihodnosti? Avanture me ne zanimajo.

Vprašanje na str. 417 (2.10.2019, 10:28)
V kartah se ti nakazuje srečanje ali poznanstvo, ki zna biti obarvano romantično, se pravi na način, po katerem se zadeve lahko resno razvijejo. Kaže se, da je 'napočil čas', da je 'dovolj visenja v prazno', kar pomeni, da bo tvojo samskost nekaj prekinilo. Zna se zgoditi v službi, v povezavi z delom, z načrtovanjem česa oz. nasplošno v situaciji, ki ni orientirana na zmenke, romantiko itd. Po kartah se celo zdi, da bo ta nova oseba nekdo iz tvoje preteklosti, morda izmed bolj ali manj bežnih znancev, v najširšem pomenu besede bosta morda našla kakšno povezavo iz preteklosti. Do sem vse lepo in prav, ko karte zavijejo nekoliko po svoje: morda se zgodi, da bo resna zveza preresna zate, da boš ti tista, ki resne zveze s to osebo ne boš mogla sprejeti. Karte ne povedo natančno, kdo bo čutil kaj in kako, a zdi se, da je osnovno sporočilo v tem, da bo obstajala neka spotika, ki zadeve ne bo pustila speljati. To kaže tudi na to, da odnos ne bo avantura, pač pa bo (ali bo hotel biti) več, le da se nekaj kot da ne bo hotelo premakniti.

Upam, da se vse obrne v željeno smer.
Lep pozdrav!
MT

Ampak moj tarot to potem ni resna veza, če se nekaj ne bo razvilo iz tega ni nič in ne bo nič. Kaj pa resna veza o kateri sprašuje avtorica - resna je tista, ki jo živiš in obstaja? ne tisto kar bi lahko bilo, ker nekdo samo obljublja o tem, naredi pa nič ne. To je skrajno neresno, prav nič pozitivno, norčevanje iz nje. Ona pa sprašuje o resni vezi, kdaj bo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 09:58
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) gostja

Moj tarot,ni mi v navadi,da bi nekoga gnjavila ali bi bila vsiljiva,2x ste me
ignorirali,pa ne vem,zakaj.Kako naj postavim vprašanje,da vam bo ok.V sluzbo grem kmalu,v kolektivo so neki novi ljudje,pa me zanima,ce bo vse ok ali vidite kakšne težave.Ker v preteklosti je bilo polno nekih čvekanj,pa me zanima,če bo moje delo potekalo normalno ali ne in ce bo odnos z bivsim partnerjem vredu.Sva pa ze nekaj let ločena,on ima partnerko,jaz pa tudi nekaj podobnega,no,simpatijo.Res bi vas prosila ker ne vem,kako naj vas vprasam,pa ne vem,zakaj ste me preskočili.Hvala vam.

Z vprašanjem ni nič narobe, toda nekaj se ni ujemalo. Ne ukvarjam se z 'energijami', toda tokrat kot da 'energije' niso hotele steči, še posebej zato, ker so bila postavljena že tri vprašanja z enakim načinom pisanja (na str. 401, 402 in 405), ki dajejo slutiti, da jih piše ista oseba in morda z namenom spraševanja v prazno. Če to ni tako, potem bom odgovorila.

Lep pozdrav!
MT


Moj tarot,pozdravljeni.Moje prvo vprašanje je bilo za moškega v tujini,pred leti sva bila par,sedaj pa imava zopet kontakt,sicer samo preko telefona.Drugo vprašanje pa se nanaša na mojo službo,nekaj časa sem bila odsotna in me zanima,kako bo vzdušje oziroma če bo vse ok ali vidite kaj negativnega,ker je v kolektivu nova oseba.
To sta moja dva vprašanja.Saj zdaj vidite,kdaj sem vas prosila,če mi pogledate.To sta moja dva vprašanja,drugo vas nisem spraševala,samo ta dva sta moja.Upam,da boste tudi v kartah videli.Res bi prosila za odgovor,ste me preskočili.Druga vprasanja niso moja,jaz sem vas vprašala samo za bivšega v tujini in kako bo v službi.MT,hvala za morebiten odgovor.Pa saj verjetno vidite v kartah,kako stvari stojijo.Za sodelavca in custva,to nisem vprašala jaz.Če mislite to,drugo pa nisem prebrala,je preveč vsega.Hvala za razumevanje.Upam,da mi boste zdaj pogledali,drugo ne vem kaj naj rečem.Saj v kartah se verjetno vidi,če vas hoče kdo hecat.Meni to ni v interesu,ker sem že itak tako dolgo čakala na vaš odgovor,pa ste me izpustili.Ce imate kak drug kontakt ali mejl,vam pošljem tja,da ne boste dvomili v mene.Hvala vam
IP IP shranjen Prijavi objavo
Marija
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Marija Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 10:39
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Marija

Moj tarot prosim za napoved, sem samska, ali vidite kakšno resno vezo v prihodnosti? Avanture me ne zanimajo.

Vprašanje na str. 417 (2.10.2019, 10:28)
V kartah se ti nakazuje srečanje ali poznanstvo, ki zna biti obarvano romantično, se pravi na način, po katerem se zadeve lahko resno razvijejo. Kaže se, da je 'napočil čas', da je 'dovolj visenja v prazno', kar pomeni, da bo tvojo samskost nekaj prekinilo. Zna se zgoditi v službi, v povezavi z delom, z načrtovanjem česa oz. nasplošno v situaciji, ki ni orientirana na zmenke, romantiko itd. Po kartah se celo zdi, da bo ta nova oseba nekdo iz tvoje preteklosti, morda izmed bolj ali manj bežnih znancev, v najširšem pomenu besede bosta morda našla kakšno povezavo iz preteklosti. Do sem vse lepo in prav, ko karte zavijejo nekoliko po svoje: morda se zgodi, da bo resna zveza preresna zate, da boš ti tista, ki resne zveze s to osebo ne boš mogla sprejeti. Karte ne povedo natančno, kdo bo čutil kaj in kako, a zdi se, da je osnovno sporočilo v tem, da bo obstajala neka spotika, ki zadeve ne bo pustila speljati. To kaže tudi na to, da odnos ne bo avantura, pač pa bo (ali bo hotel biti) več, le da se nekaj kot da ne bo hotelo premakniti.

Upam, da se vse obrne v željeno smer.
Lep pozdrav!
MT


Hvala za napoved. Se kaj vidi časovno? Vsaj približno prosim? Če sem prav razumela iz tega prav veza ne nastane. Bom ostala samska za vedno? Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 12:28
jaz bom povedala svoje mnenje o teh napovedih na podlagi izkušenj:
moje mnenje je,da je to branje iz kart branje trenutnih prisotnih energij oz. naših pričakovanj, ki jih imamo o prihodnosti glede na trenutno vedenje naše in dogajanje. Torej šlogarce preberejo naše trenutno doajanje oz. naše misli, razmišljanje kaj se bo zgodilo glede na dosedanje naše izkušnje. To zame ni napovedovanje prihodnosti.
In še nobena/nobeden mi ni popolnoma nič zadela.
Pričakujem od tistega, ki trdi da zna napovedati prihodnost in če ga vprašam kdaj dobim zaposlitev, da mi to tudi odgovori - ne pa da mi govori o pozitivnem dogajanju (razgovorih) iz katerih nič ni - to ni zaposlitev in to ni nobeno pozitivno dogajanje, če je na koncu razočaranje.
Prave šlogarce vedo povedati končni razplet ne pa opisovati poti in vmesnega dogajanja - konec pa zgrešijo.
mene eden že lep cajt nateguje z obljubami - seveda mu ne verjamem več - ampak on še kar se pretvarja, misleč,da bo kaj dosegel- in šlogarce to vidijo in interpretirajo kot pozitivno kao da se bo zgodilo - njegove prazne obljube za katere ve,da jih ne bo izpolnil,da samo cajt nateguje in laže.
niti ena ni rekla, samo prazno obljublja nič ne bo laže.
Nihče ni tega rekel niti na linijah, niti moj tarot oprosti, ampak povratna informacija pač. Moje vprašanje o tem je bilo na str 350 - rečeno je bilo,da bo obljubo izpolnil od konca julija do oktobra - pa je ni. še več v vsem tem času se ni niti pikice psremenilo v smeri napredovanja izpolnitve njegove obljube, kaj šele,da bi bila že realizirana - sploh kontaktov ni med nama. pa je tukaj oktober. Pa jaz sem sama veliko naredila, ampak on vse namenoma blokira, ustavlja, ker ve da tega ne bo naredil,. ker ve da mu je namen samo zavajati in lagati in se preko laži delati lepega.

Toliko o vseh teh napovedih.
pa nisem nobena oseba, ki bi imela 090 in bi tukaj anti reklamo delala Moj tarot - ker ponavljam so vsi isti berejo trenutno stanje energij - in ne napovedujejo nobene prihodnosti zato vedno vse zgrešijo in zato potem spreminjajo napovedi, če jih pokličeš kasneje (ker pač preberejo tvoje takratne energije, razmišljanje, želje, mišljenje, dogajanje, itd.)

v resnici pa to niso napovedovalni prihodnosti - zame je napovedovalec tisti, ki zna napovedati prihodnji dogodek - pri tem pa spraševalcu ne govori o vmesnem poteku, ker če mu je nekaj namenjeno se mu bo to zgodilo in bo spraševalec sam prišel do tja s svojo lastno voljo, odločitvami.

Pa še en dokaz,da nimajo pojma in da zavajajo tudi tisti na tv in podobno: tisti četrtek ko so naši odbojkarji premagali poljake in se uvrstili v finale, sem po tekmi preklapljala in na tv3 je bila mira tahirović in kliče en tip in ji reče gospa povejte kako bomo igrali v finalu. Ona začela nekaj mečkat pa ne bom sedaj, a veste za danes sem prav ugotovila (ja vraga si, sem si mislila, kaj zdaj za nazaj govoriš nekaj), zdaj povej, če te vpraša in če si upaš, on je še kar vztrajal, ona pa pa a ni dost,da smo že svetovne prvake premagali danes, veselite se zdaj, ne bom nič rekla, raje ne bom, se vidi,da se je izmikala točnemu odgovoru - imela je samo dve možnosti - ni se ji sanjalo kaj bo in zato si ni upala napovedati, ker je vedela, da če bo kiksnila tako javno, je nihče ne bo več klical - in seveda na koncu ni dala nobenega odgovora. Tolk o sposobnosti vseh teh babnic. ja znajo prebrati mogoče trenutne energije , ki so v človekovem življenju - samo to ni jasnovidnost, šlogarstvo, to se da naučiti z razvijanjem intuicije, to z napovedovanjem prihodnosti in tem redkim darom nima nič. jaz verjamem,da lahko imajo nekateri ta dar,samo to so zelo redki.
To kar imamo mi tukaj in na tv je vse fake. Pa ne kličem, samo tako gledam pa včasih in vidim, kako so fake in si izmišljujejo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 12:36
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) gostja

Moj tarot,ni mi v navadi,da bi nekoga gnjavila ali bi bila vsiljiva,2x ste me
ignorirali,pa ne vem,zakaj.Kako naj postavim vprašanje,da vam bo ok.V sluzbo grem kmalu,v kolektivo so neki novi ljudje,pa me zanima,ce bo vse ok ali vidite kakšne težave.Ker v preteklosti je bilo polno nekih čvekanj,pa me zanima,če bo moje delo potekalo normalno ali ne in ce bo odnos z bivsim partnerjem vredu.Sva pa ze nekaj let ločena,on ima partnerko,jaz pa tudi nekaj podobnega,no,simpatijo.Res bi vas prosila ker ne vem,kako naj vas vprasam,pa ne vem,zakaj ste me preskočili.Hvala vam.

Z vprašanjem ni nič narobe, toda nekaj se ni ujemalo. Ne ukvarjam se z 'energijami', toda tokrat kot da 'energije' niso hotele steči, še posebej zato, ker so bila postavljena že tri vprašanja z enakim načinom pisanja (na str. 401, 402 in 405), ki dajejo slutiti, da jih piše ista oseba in morda z namenom spraševanja v prazno. Če to ni tako, potem bom odgovorila.

Lep pozdrav!
MT


Moj tarot,pozdravljeni.Moje prvo vprašanje je bilo za moškega v tujini,pred leti sva bila par,sedaj pa imava zopet kontakt,sicer samo preko telefona.Drugo vprašanje pa se nanaša na mojo službo,nekaj časa sem bila odsotna in me zanima,kako bo vzdušje oziroma če bo vse ok ali vidite kaj negativnega,ker je v kolektivu nova oseba.
To sta moja dva vprašanja.Saj zdaj vidite,kdaj sem vas prosila,če mi pogledate.To sta moja dva vprašanja,drugo vas nisem spraševala,samo ta dva sta moja.Upam,da boste tudi v kartah videli.Res bi prosila za odgovor,ste me preskočili.Druga vprasanja niso moja,jaz sem vas vprašala samo za bivšega v tujini in kako bo v službi.MT,hvala za morebiten odgovor.Pa saj verjetno vidite v kartah,kako stvari stojijo.Za sodelavca in custva,to nisem vprašala jaz.Če mislite to,drugo pa nisem prebrala,je preveč vsega.Hvala za razumevanje.Upam,da mi boste zdaj pogledali,drugo ne vem kaj naj rečem.Saj v kartah se verjetno vidi,če vas hoče kdo hecat.Meni to ni v interesu,ker sem že itak tako dolgo čakala na vaš odgovor,pa ste me izpustili.Ce imate kak drug kontakt ali mejl,vam pošljem tja,da ne boste dvomili v mene.Hvala vam

kaj pa vem - bi se moralo videti ja, pravi šlogar bi moral videti tudi neiskrenost nekoga vsakj tako si mislim - ampak po mojih izkušnjah večina ne vidi nič tega...
meni je moj tarot glede zaposlitve govorila o bnekih možnostih opisovala enega tipa na razgovoru in ona je uporabila izraz humorno kot dogajanje - meni ni bilo nič smešnega - šlo je za moškega vodjo, ki je bil nagovorjen s strani enega mojega znanca,da se na razgovoru znaša nad menoj, da me zafrkava in izkoristi in to je naredil. seveda moj tarot v napovedi ravnanje tega mojega znanca ni opazila in napovedala - pa bi po mojem morala. meni je bilo takoj kristalno jasno, ker imam zelo dober občutek za ljudi in spomin tudi, da vem komu kaj povem in tako ko je tisti moški šef začel z enim vprašanjem in potem samo še nadaljeval točno po vseh slabih izkušnjah, ki sem jih imela že na preteklih razgovorih in sem o njih zaupala temu znancu, sem vedela, kaj je znanec naredil - ker je bilo očitno - da mu je naročil, naj mi na razgovoru naredi točno to kar me je na prejšnjih prizadelo in je bilo nesramno. seveda tip je imel vseskozi nasmešek zraven. jaz sem vseskozi vedela kaj počne in po naročilu koga, tudi kdaj in kako mu je to naročil sem pozneje prišla do info - ampak recimo moj tarot tega ni prav nič omenila. Celo napačno se je izrazila,da bo šlo za humorno dogajanje, meni je tovrstno dejanje podlo, hudo podlo in daleč od humornega. Toliko koliko vidijo in tudi pravilno ocenijo stvari in tudi zle namene skritih ljudi zadaj. tega znanca namreč sploh ni omenila, pa je ključen,da se je na razgovoru to zgodilo, ker je on to naročil. Seveda ni več znanec. Ker človek, ki ne samo,da ti nagaja pri službi, te še namenoma prizadane in ustvarja situacije, da te prizadene - to ni znanec več. zame je to nihče.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Abccrike
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Abccrike Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 16:03
ńňŕáčëčçŕňîđ íŕďđ˙ćĺíč˙ 220â äë˙ äîěŕ ęóďčňü Áđŕňńę
<a href=https://createck.ru/stabilizatory-napriazheniia-221/dlya-doma-i-kottedzha-stabilizatory-napryazheniya/>ńňŕáčëčçŕňîđ íŕďđ˙ćĺíč˙ 220â äë˙ äîěŕ ęóďčňü Áđŕňńę</a>
<a href=https://createck.ru/stabilizatory-napriazheniia-221/bytovye-stabilizatory-napryazheniya-dlya-kvartiry/>áűňîâîé ńňŕáčëčçŕňîđ íŕďđ˙ćĺíč˙ öĺíŕ Áđŕňńę</a>
bc0719ck
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja54
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja54 Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 16:33
Originalno objavil(-a) Gost

Kakšne izkušnje z vizija na 6060 to je rok...


Meni tak tak..nekaj vidi res dobro,nekaj pa cist mimo. Men casovno je rekel ze za april ampak ni bilo nic..pol v drugo pa cist kontra napoved. Jst se negrem vec tega z sms to je kr neki po moje. Res je,da ima dost pocen sms ampak odg.pa v 1 stavku. Pol ce ze,mi je dosti in veliko bolja Suzi na sms 3040
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 16:42
Originalno objavil(-a) gostja

jaz bom povedala svoje mnenje o teh napovedih na podlagi izkušenj:
moje mnenje je,da je to branje iz kart branje trenutnih prisotnih energij oz. naših pričakovanj, ki jih imamo o prihodnosti glede na trenutno vedenje naše in dogajanje. Torej šlogarce preberejo naše trenutno doajanje oz. naše misli, razmišljanje kaj se bo zgodilo glede na dosedanje naše izkušnje. To zame ni napovedovanje prihodnosti.
In še nobena/nobeden mi ni popolnoma nič zadela.
Pričakujem od tistega, ki trdi da zna napovedati prihodnost in če ga vprašam kdaj dobim zaposlitev, da mi to tudi odgovori - ne pa da mi govori o pozitivnem dogajanju (razgovorih) iz katerih nič ni - to ni zaposlitev in to ni nobeno pozitivno dogajanje, če je na koncu razočaranje.
Prave šlogarce vedo povedati končni razplet ne pa opisovati poti in vmesnega dogajanja - konec pa zgrešijo.
mene eden že lep cajt nateguje z obljubami - seveda mu ne verjamem več - ampak on še kar se pretvarja, misleč,da bo kaj dosegel- in šlogarce to vidijo in interpretirajo kot pozitivno kao da se bo zgodilo - njegove prazne obljube za katere ve,da jih ne bo izpolnil,da samo cajt nateguje in laže.
niti ena ni rekla, samo prazno obljublja nič ne bo laže.
Nihče ni tega rekel niti na linijah, niti moj tarot oprosti, ampak povratna informacija pač. Moje vprašanje o tem je bilo na str 350 - rečeno je bilo,da bo obljubo izpolnil od konca julija do oktobra - pa je ni. še več v vsem tem času se ni niti pikice psremenilo v smeri napredovanja izpolnitve njegove obljube, kaj šele,da bi bila že realizirana - sploh kontaktov ni med nama. pa je tukaj oktober. Pa jaz sem sama veliko naredila, ampak on vse namenoma blokira, ustavlja, ker ve da tega ne bo naredil,. ker ve da mu je namen samo zavajati in lagati in se preko laži delati lepega.

Toliko o vseh teh napovedih.
pa nisem nobena oseba, ki bi imela 090 in bi tukaj anti reklamo delala Moj tarot - ker ponavljam so vsi isti berejo trenutno stanje energij - in ne napovedujejo nobene prihodnosti zato vedno vse zgrešijo in zato potem spreminjajo napovedi, če jih pokličeš kasneje (ker pač preberejo tvoje takratne energije, razmišljanje, želje, mišljenje, dogajanje, itd.)

v resnici pa to niso napovedovalni prihodnosti - zame je napovedovalec tisti, ki zna napovedati prihodnji dogodek - pri tem pa spraševalcu ne govori o vmesnem poteku, ker če mu je nekaj namenjeno se mu bo to zgodilo in bo spraševalec sam prišel do tja s svojo lastno voljo, odločitvami.

Pa še en dokaz,da nimajo pojma in da zavajajo tudi tisti na tv in podobno: tisti četrtek ko so naši odbojkarji premagali poljake in se uvrstili v finale, sem po tekmi preklapljala in na tv3 je bila mira tahirović in kliče en tip in ji reče gospa povejte kako bomo igrali v finalu. Ona začela nekaj mečkat pa ne bom sedaj, a veste za danes sem prav ugotovila (ja vraga si, sem si mislila, kaj zdaj za nazaj govoriš nekaj), zdaj povej, če te vpraša in če si upaš, on je še kar vztrajal, ona pa pa a ni dost,da smo že svetovne prvake premagali danes, veselite se zdaj, ne bom nič rekla, raje ne bom, se vidi,da se je izmikala točnemu odgovoru - imela je samo dve možnosti - ni se ji sanjalo kaj bo in zato si ni upala napovedati, ker je vedela, da če bo kiksnila tako javno, je nihče ne bo več klical - in seveda na koncu ni dala nobenega odgovora. Tolk o sposobnosti vseh teh babnic. ja znajo prebrati mogoče trenutne energije , ki so v človekovem življenju - samo to ni jasnovidnost, šlogarstvo, to se da naučiti z razvijanjem intuicije, to z napovedovanjem prihodnosti in tem redkim darom nima nič. jaz verjamem,da lahko imajo nekateri ta dar,samo to so zelo redki.
To kar imamo mi tukaj in na tv je vse fake. Pa ne kličem, samo tako gledam pa včasih in vidim, kako so fake in si izmišljujejo.


Bravo koncno en res pameten post. Se povsem strinjam. Jaz res nevem kaj mi je bilo,da sem vsem slogarcam verjela. Da ne govorim za enega moskega nekoc vsi skoraj od a do z so vidli da bova nazaj skup...edin ene 3 so rekle.nic nebo. Pa se to take,ki nimajo cene. Vse je marketing,vse je nateg. Oz vecina. Zal. Pa vidim kak so ene uboge in samo cakajo na tiste boge napovedi pa kak bodo nazaj z bivsimi. Glejte ko vas imanekdo rad zeli biti z vami!!! Ni poti ki bi mu preprecevala to. Tako da raje se.dol vsedite pa pogovorite kadar so se opcije pa boste tocno vedele na cem ste,pa se denar boste prihranile.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Oma
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Oma Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 17:36
Mene zanima,ce se je kateremu ze kaj uresnicilo od Milke ,ki ima linijo 090 4405?Meni je veliko pravilno povedala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
nope
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom nope Odgovorbullet Objavljeno: 07/Oktober/2019 ob 22:41
Originalno objavil(-a) Oma

Mene zanima,ce se je kateremu ze kaj uresnicilo od Milke ,ki ima linijo 090 4405?Meni je veliko pravilno povedala.

Lepo te prosim,še ena taka kot se o njih zgoraj piše. jaz sem z njo govorila l.2009, ker takrat je bila š enajcenejša 1.e na minuto je bila cena in ja saj že obstoječe energije zadane in te lepo opiše (in takrat naivno misliš, ja saj obvlada), tisto kar je pa za prihodnost povedala še danes se ni nič uresničilo, nIč popolnoma nič od tistega kar je napovedala, pa je že 10 let mimo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2019 ob 02:07
Originalno objavil(-a) gostja

Moj tarot,ni mi v navadi,da bi nekoga gnjavila ali bi bila vsiljiva,2x ste me
ignorirali,pa ne vem,zakaj.Kako naj postavim vprašanje,da vam bo ok.V sluzbo grem kmalu,v kolektivo so neki novi ljudje,pa me zanima,ce bo vse ok ali vidite kakšne težave.Ker v preteklosti je bilo polno nekih čvekanj,pa me zanima,če bo moje delo potekalo normalno ali ne in ce bo odnos z bivsim partnerjem vredu.Sva pa ze nekaj let ločena,on ima partnerko,jaz pa tudi nekaj podobnega,no,simpatijo.Res bi vas prosila ker ne vem,kako naj vas vprasam,pa ne vem,zakaj ste me preskočili.Hvala vam.

Ker je več nepovezanih vprašanj, se odgovori v kartah morda prekrivajo ali zamegljujejo. Nakazal se je določen strah ali tesnoba, ki se najbrž nanaša na približevanje povratka v službo, morda tudi zato, ker, kot tudi sama praviš, so se v preteklosti metala polena pod noge ali spodbijali zasluženi uspehi. A zdi se, da se boš v službo vrnila močnejša ali z boljše štartne pozicije, morda zato, ker se je v tem času izkazala vrednost tvojega dela. To je ena možnost, druga pa je ta, da boš preprosto bolj samozavestna v službi zaradi dobrega zasebnega počutja. Karte tukaj dobesedno pokažejo sliko pisarne, privlačnega moškega in dveh zaljubljencev. Na kaj se torej to nanaša? Bo med novimi sodelavci kdo, s katerim se bosta zaljubila? Ali pa karta zaljubljencev kaže na tvojo simpatijo, ki ti bo dajala dobro energijo za prenašanje dela v službi? Ker si postavila dve vprašanji, so se odgovori pač takole prekrili. A osnovni ton je, da kakih posebnih ovir ali zoprnosti v službi ni videti. Pokazala se je tudi močna karta, ki označuje red, pravičnost, poštenost, kar se lahko pokriva z vprašanjem o službi ali tudi odnosu z bivšim. Nek sporazum, pravičnost, poštenost bodo ali doseženi ali jih bo treba spoštovati. V ozadju te poštenosti pa zna 'vreti', zlasti kar zadeva čustva oz. čustveno prizadetost. Tu karte svetujejo, da se vzdrži zapletanja v 'trikotni odnos', kar se lahko nanaša na to, da z bivšim ne govori o svojih novih simpatijah, ker to ni več njegova stvar, ali da se ne zapletaš s 'simpatijo' in hkrati morda s 'sodelavcem', če bo kaj na tem. Stvari, ki se tičejo samo tebe, ohranjaj zase, ne razlagaj jih drugim. Odnose rešuj vedno samo na relaciji jaz-ti brez vpletanja tretjih oseb. Na ta način se po kartah zdi, da se boš ubranila morebitnih nevšečnosti oz. jih ne boš sama ustvarjala.

Upam, da bo vse teklo v najboljši smeri.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Oktober/2019 ob 04:25
Moj tarot,najlepsa hvala za odgovor.Dobro ste videli,pa tudi hvala za nasvet.Nanasa se na zgornji post.Res iz srca hvala,lepo napoved ste mi dali.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide