Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 11/Oktober/2019 ob 03:47
Lani sem bila pri Lejli Brezovica,zgrešila je vse,kar se zgrešiti da.Danijela iz Tepanja je videla v nulo,ampak takrat so se mi zdele njene napovedi kr neki.Evo,pred cca tednom dni sem izvedela končni razplet in sem se spomnila na napovedi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Zvezdogleda
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Zvezdogleda Odgovorbullet Objavljeno: 11/Oktober/2019 ob 03:55
MT lep pozdrav,

prosila bi te če mi pogledaš kako se bo razvijal odnos z doloćeno moško osebo, bo preraslo v kak trajnega ali mi je morda namenjen drug moški

hvala, lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
Puoa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Puoa Odgovorbullet Objavljeno: 11/Oktober/2019 ob 11:41
Hej, lahko kaj vec o Danijela iz Tepanj povrs?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 11/Oktober/2019 ob 14:32
Originalno objavil(-a) Puoa

Hej, lahko kaj vec o Danijela iz Tepanj povrs?


Ja kaj naj povem...imela je vse prav,videla v nulo ene zadeve.Določeni detajli.. res,kapo dol.Je pa tako...malo mi je bilo zoprno,ker ona ful rada klepeta.No,potem je pa vrgla karte.Sem spraševala za eno res konkretno situacijo.Je imela vse prav.To sem ugotovila prejšnji teden,ko sem po skoraj letu dni srečala človeka,ki mi je povedal,kako situacija stoji.Pa sem se spomnila na to žensko,ki je imela edina prav.Vse druge pa so govorile pozitivno,edino ona je rekla,kot je.Je pa res,da me je konkretno zadelo,ker pove direkt.Ko sem lani sla od nje,mi je bilo res bed.Prejšnji teden pa je bil tudi bed,ko sem izvedela dejansko situacijo.
Koliko računa,več ne vem,nimam vec niti telefonske št.Ima pa tudi 090,to je rekla.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 12/Oktober/2019 ob 15:01
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Puoa

Hej, lahko kaj vec o Danijela iz Tepanj povrs?


Ja kaj naj povem...imela je vse prav,videla v nulo ene zadeve.Določeni detajli.. res,kapo dol.Je pa tako...malo mi je bilo zoprno,ker ona ful rada klepeta.No,potem je pa vrgla karte.Sem spraševala za eno res konkretno situacijo.Je imela vse prav.To sem ugotovila prejšnji teden,ko sem po skoraj letu dni srečala človeka,ki mi je povedal,kako situacija stoji.Pa sem se spomnila na to žensko,ki je imela edina prav.Vse druge pa so govorile pozitivno,edino ona je rekla,kot je.Je pa res,da me je konkretno zadelo,ker pove direkt.Ko sem lani sla od nje,mi je bilo res bed.Prejšnji teden pa je bil tudi bed,ko sem izvedela dejansko situacijo.
Koliko računa,več ne vem,nimam vec niti telefonske št.Ima pa tudi 090,to je rekla.

In zdaj si oglejte, kaj kraljica vseh butar tukaj na forumu, svetovna mis bipolarne motnje, piše o šlogarci, ki ji je prav vidla!
"Sem že pozabla, kolk računa pa njeno telefonsko"
Če še kraljica vseh butar, zblojenka, ki "že več desetletij" hlasta za svakojakimi šlogarcami, POZABI, kdo je bila šlogarca, ki ji je pravilno napovedala, dajte povedat, kako boste potem ve butare našle "tapravo vedeževalko", ki "res vidi"????
Prav vam napove, potem pa POZABITE NJENO CIFRO????
Mislim, res, no, pa kakšne butare morate to bit, da iščete "tapravo vedeževalko", hodite od ene šarlatanke do druge, potem pa POZABITE tisto, ki vam je prav napovedala???!!
Pa saj niste resne, no! Dejansko ste rojene za to, da nasedate 1001 glupi šlogarci, "raje plačate, kot da vam zastonj fali", hahaha!, tisto, ki vam je pa prav napovedala, pa POZABITE???!!!
Kako boste takole glupe lahko našle "tapravo vedeževalko", ej??!
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 12/Oktober/2019 ob 15:33
Originalno objavil(-a) Gost.ja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Puoa

Hej, lahko kaj vec o Danijela iz Tepanj povrs?


Ja kaj naj povem...imela je vse prav,videla v nulo ene zadeve.Določeni detajli.. res,kapo dol.Je pa tako...malo mi je bilo zoprno,ker ona ful rada klepeta.No,potem je pa vrgla karte.Sem spraševala za eno res konkretno situacijo.Je imela vse prav.To sem ugotovila prejšnji teden,ko sem po skoraj letu dni srečala človeka,ki mi je povedal,kako situacija stoji.Pa sem se spomnila na to žensko,ki je imela edina prav.Vse druge pa so govorile pozitivno,edino ona je rekla,kot je.Je pa res,da me je konkretno zadelo,ker pove direkt.Ko sem lani sla od nje,mi je bilo res bed.Prejšnji teden pa je bil tudi bed,ko sem izvedela dejansko situacijo.
Koliko računa,več ne vem,nimam vec niti telefonske št.Ima pa tudi 090,to je rekla.

In zdaj si oglejte, kaj kraljica vseh butar tukaj na forumu, svetovna mis bipolarne motnje, piše o šlogarci, ki ji je prav vidla!
"Sem že pozabla, kolk računa pa njeno telefonsko"
Če še kraljica vseh butar, zblojenka, ki "že več desetletij" hlasta za svakojakimi šlogarcami, POZABI, kdo je bila šlogarca, ki ji je pravilno napovedala, dajte povedat, kako boste potem ve butare našle "tapravo vedeževalko", ki "res vidi"????
Prav vam napove, potem pa POZABITE NJENO CIFRO????
Mislim, res, no, pa kakšne butare morate to bit, da iščete "tapravo vedeževalko", hodite od ene šarlatanke do druge, potem pa POZABITE tisto, ki vam je prav napovedala???!!
Pa saj niste resne, no! Dejansko ste rojene za to, da nasedate 1001 glupi šlogarci, "raje plačate, kot da vam zastonj fali", hahaha!, tisto, ki vam je pa prav napovedala, pa POZABITE???!!!
Kako boste takole glupe lahko našle "tapravo vedeževalko", ej??!


Stara ti si adijo,majkemi.Pa novo besedo ste se naučili,kot vidim.Butara.He,he,tebi pisano na kožo...oziroma bolne možgane.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 12/Oktober/2019 ob 15:44
Hjaooo.Kot da ni mozno poguglat te iz Tepanja.Zakaj se vtikas v vsak post?A to kaj boli,resno vprasam,ti v glavi nisi normalna,ziher ne.Zdaj pises neke nesmisle ker ena nima neke cifre.Daj zabij se s to tvojo blesavo buco v zid.Mogoce bo pomagalo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2019 ob 15:25
Moj tarot imam vprašanje za vas.Spoznala sem moškega na ime M.Zanima me,kaj vidite.Živiva vsak v svojem kraju,mestu.Povabil me je domov,meni štima vse,edino zaradi služb in razdalje se ne moreva vedno videt.Res je,ni bilo prilike,da se že poznava v nulo,ampak se spoznavava.Tudi vedno mi on prvi pošlje sporočilo,se mi zdi,da je vredu moški.Prosila bi vas tudi,če mogoče vidite menjavo službe pri meni ali ostajam tu,kjer sem.Če ostanem,mi lahko prosim pogledate,če bom v službi oziroma na delovnem mesto zadovoljna.MT,hvala,če mi boste odgovorili.lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2019 ob 20:50
Originalno objavil(-a) gostja

Moj tarot imam vprašanje za vas.Spoznala sem moškega na ime M.Zanima me,kaj vidite.Živiva vsak v svojem kraju,mestu.Povabil me je domov,meni štima vse,edino zaradi služb in razdalje se ne moreva vedno videt.Res je,ni bilo prilike,da se že poznava v nulo,ampak se spoznavava.Tudi vedno mi on prvi pošlje sporočilo,se mi zdi,da je vredu moški.Prosila bi vas tudi,če mogoče vidite menjavo službe pri meni ali ostajam tu,kjer sem.Če ostanem,mi lahko prosim pogledate,če bom v službi oziroma na delovnem mesto zadovoljna.MT,hvala,če mi boste odgovorili.lp


V glavnem,zanima me,če bi se ta veza lahko razvila,glede službe pa,kot sem že vprašala,če vidite kako spremembo,v tej službi sem nesrečna,dobesedno muka mi je.Vem,da sem lahko srečna,da imam zaposlitev,rada bi vedela,če bom kdaj končno odšla iz tistih prostorov.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 14/Oktober/2019 ob 02:48
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot lepo prosim ce mi pogledate ce se oseba s katero sva imela razmerje in sva se imela zelo rada se vrne nazaj v moje zivljenje...hvala

Vprašanje na str. 417 (4.10.2019, 5:06)
Karte se zaključijo s spodbudnim, pozitivnim obetom, da se nekaj vrne in da bo vrnitev blagodejna. Zdi se, da bo znalo biti blagodejno tudi zanj, saj se kaže, kot da je (bil do zdaj ali na splošno v preteklosti) v nekaj ujet, zapleten v določene boleče odnose. Zdi se, kot da bo ob vrnitvi na novo 'vzklil', se otresel neke prtljage, 'tesnih oblačil preteklosti' ipd. Vrnitev je torej precej pozitivno nakazana, negativnih, težkih kart samih po sebi ni. A kljub temu dajejo slutiti, da bo ta 'vrnitev v tvoje življenje' znala sprožiti tudi določena vprašanja pri tebi, posebej znaš postati občutljiva na določen razkorak, neujemanje, nesorazmerje med preteklostjo in sedanjostjo oz. prihodnostjo. Kaj, če bo on, ki se bo vrnil, 'preveč isti'? Kaj, če boš v njem gledala lepo preteklost, koraka naprej pa (v njem) ne boš našla? Kot rečeno, karte so lepe, a kot da potihem dodajajo znameniti izrek: "Pazi, kaj si želiš, saj se lahko uresniči."

Upam, da bodo šle stvari po dobri poti.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Sarica
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Sarica Odgovorbullet Objavljeno: 14/Oktober/2019 ob 11:31
Živjo,

mene pa zanima, če mi kdo zna obrazložiti, zakaj npr. mi vedeževalci menjajo napovedi? Očitno sem sama butasta, ker ničesar več ne razumem.
V začetku leta sem klicala Bojana, Seleno; oba sta mi videla takratno situacijo odlično, za naprej sta mi npr. rekla, da ni vse tako črno, naj še malo počakam, vztrajam itd... (ob tem naj povem, da sem bila psihično in energetsko zelo na dnu). Tudi Maruška ni bila slaba, določene zadeve res vidi v nulo, za določene npr. postavi kako podvprašanje...
ampak fora je v tem, da sem postavila vprašanje za odnos z nekim moškim....dejansko, da v resnem odnosu nisva bila, je videla samo ena klicana.
Ko sem klicala poleti, zopet, sta mi oba, tako Bojan kot Selena napovedala same negativne scene, prekinitev, brez kontaktov, iz tega ne bo nič...
p.s. kontakt iz njegove strani je bil, sicer bolj za neki posel, ampak ne vem kakšen kontakt, ki naj ga ne bi bilo sta potem onedva videla? Meni je kontakt kontak.
Oki, ne vem ali jaz vse skupaj malo napačno razmišljam, ampak ali se ne bi nekako že v začetku leta moralo videti, da iz tega ne bo nič od nič?

Edino ena mi napovedi ne menja, podaljšuje samo čas. Ona mi je tudi odnos opisala res tak kot je, brez olepšav in kje vidi problem.

Če pogledam na trenutno situacijo, bi rekla, da iz tega res ne bo nič, da sta imela prav Bojan in Selena, delno tudi Maruška.
Če poslušam svoj notranji glas, me nekaj vleče naprej, da ne obupam, da se bo nekaj zgodilo (tako kot mi ena napoveduje že pol leta).
S tem, da tudi ona vidi, da to ne bo dolgotrajno.
Klicala sem tudi Cvetko (ima kdo z njo izkušnje? ker meni je postavljala kar veliko podvprašanj, rekla je par zadev, ki mi nekako ne gredo skupaj, napoved čisto kontra tej, ki mi napovedi ne menja).

Sicer trenutno ne mislim nikogar več klicati, ker sem že itak od vseh napovedi zmešana...
pred 5 leti mi je npr. Miša, ki je takrat še delala za bivšega v 3 minutah povedala, da iz te moke kruha ne bo nikoli in da naj se počasi spravim k sebi-rezultat, res je bilo, kot je napovedala.
Bojan mi je npr. za isti odnos takrat edini videl, da ima tip drugo žensko, kar se je v roku 1 tedna izkazalo, da jo ima res.
Selena-ona mi je vedno situacijo videla pravilno, samo vedno mi je potem v roku 3 mesecev menjala napovedi, zdi se mi, da veliko čuti energijo izpraševalca (moja je bila vedno slaba, priznam).
Res ne vem več kaj naj si mislim o vsem...čas bo pokazal svoje, ampak glede na komentarje, da je Bojan res dober, Selena tudi, si težko priznam, da se bo vse odvilo tako negativno, kot sta napovedala...


IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 14/Oktober/2019 ob 13:48
Ti si tipičen primer žrtve fejk šlogarc ,šlogarjev, saj kot si sama ugotovila, si že itak od vseh sprememb napovedi zmešana.
Zanašaj se predvsem na svojo intuicijo, nasvete išči pri svojih bližnjih ali prijatejih, ki te dobro poznajo in ki jim lahko zaupaš.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide