Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Julij/2020 ob 09:43
Originalno objavil(-a) gostja

Suzana Maribor 090 43 33 polomija in nategunstvo brez konca. Škoda da nisi na forumu dlje časa. Omenjena pred časom. Preverjeno lahko zatrdim, da te kvazi jasnovidke in vedeževalke na linijah in TV oddajah samo da služijo, s temačno preteklostjo in nezadovoljne v svoji koži do konca tako kot je omenila gostja pred mano. ( če želite lahko navedem tudi imena) Najti pozitivko, ki ne pametuje in ji ni samo za denar in gledanje na uro, da te odslovi, se mi pa zdi misija nemogoče. Redkim to uspe. A post zgoraj to potrjuje, da je pa vendarle mogoče in lepa hvala za napisano in popotnica ostalim kako iskati.


Se ne strinjam z napisanim.Sem že napisala,da mi je bila pred leti top.Znala je videti točno uro.Zadnja leta je pa polom.Poznam jo od 2004 in takrat mi je bila top,tudi takratni osebni obiski.Zdaj je niti vec ne želim klicat.Groza,škoda denarja.

Kar se pa tiče pametovanja o nekih tetkah,ki ne računajo.Če že,je boljše,da človek da denar,kot pa neke bonboniere,glede na to,da imajo penzije tako nizke,da človeku vzame še tisto malo dostojanstva.In ne drži,da so fobre samo te.Se najdejo dobre tudi na linijah in osebnih obiskih.Je pa tako,napisano verjetno ze milijonkrat.Če nekdo sede nekomu drugemu,ni nujno,da bo vsem.Dam za primer Mišo iz Litije.Glede na njene hvalospeve je bila Baba Vanga nula.No,ko sem šla od Miše,bi raje 40 € potrošila za kaj drugega kot njo.Šola pač.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Julij/2020 ob 10:18
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gost

Zanimivo ta Bojan pa vsem vse vidi. Je res tak dober ? al je dobra reklama?


Joj,spet pametnjakoviči pišejo bullsh*t.Ej,vklopi možgane.Vsak napiše svojo izkušnjo.In ja,meni je tudi Bojan videl v nulo,čadovno bom še videla.
In tudi če je reklama...govorim nasplošno.V čem je problem?Kot da te premami Hofer.Greš ali ne greš,Če ti sede,hodiš še naprej.Če ne,ne.Isto je pri vedeževanju.
Suzano MB sem v preteklosti klicala,je imela večino prav,mi je bila res OK.Ampak zadnja leta strelja čist mimo.Pokličem Bojana,do zdaj lahko rečem,kapo dol..
Nihče nikogar ne dili.Pred leti,ko je bil omenjen,sem ga klicala in mi je sedel.Če mi ne bi,ga ne bi klicala.Simpl.
Mi res mi jasno,ko odkrivate toplo vodo s temi reklamami.Poskusiš in je to to.


umir se.. dihi.... sam povem, da do zdaj sem sam par postov vidla d afali, ostalo vsem kao vidi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Julij/2020 ob 10:20
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Suzana Maribor 090 43 33 polomija in nategunstvo brez konca. Škoda da nisi na forumu dlje časa. Omenjena pred časom. Preverjeno lahko zatrdim, da te kvazi jasnovidke in vedeževalke na linijah in TV oddajah samo da služijo, s temačno preteklostjo in nezadovoljne v svoji koži do konca tako kot je omenila gostja pred mano. ( če želite lahko navedem tudi imena) Najti pozitivko, ki ne pametuje in ji ni samo za denar in gledanje na uro, da te odslovi, se mi pa zdi misija nemogoče. Redkim to uspe. A post zgoraj to potrjuje, da je pa vendarle mogoče in lepa hvala za napisano in popotnica ostalim kako iskati.


Se ne strinjam z napisanim.Sem že napisala,da mi je bila pred leti top.Znala je videti točno uro.Zadnja leta je pa polom.Poznam jo od 2004 in takrat mi je bila top,tudi takratni osebni obiski.Zdaj je niti vec ne želim klicat.Groza,škoda denarja.

Kar se pa tiče pametovanja o nekih tetkah,ki ne računajo.Če že,je boljše,da človek da denar,kot pa neke bonboniere,glede na to,da imajo penzije tako nizke,da človeku vzame še tisto malo dostojanstva.In ne drži,da so fobre samo te.Se najdejo dobre tudi na linijah in osebnih obiskih.Je pa tako,napisano verjetno ze milijonkrat.Če nekdo sede nekomu drugemu,ni nujno,da bo vsem.Dam za primer Mišo iz Litije.Glede na njene hvalospeve je bila Baba Vanga nula.No,ko sem šla od Miše,bi raje 40 € potrošila za kaj drugega kot njo.Šola pač.


ja no, inkaj jaz govorim, da kasirajo pa ne vidjo. Mišamela 40m pa kaj falila na polno! in če nekdo da bonbonijero a je s tem kej narrobe pa 20 eur??? a je res sam ta denar še v igri , smo tak daleč prišl?? kako dostojanstvo nekaj, to ni povezan z dnarjem hallo
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Julij/2020 ob 11:08
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gost

Zanimivo ta Bojan pa vsem vse vidi. Je res tak dober ? al je dobra reklama?


Joj,spet pametnjakoviči pišejo bullsh*t.Ej,vklopi možgane.Vsak napiše svojo izkušnjo.In ja,meni je tudi Bojan videl v nulo,čadovno bom še videla.
In tudi če je reklama...govorim nasplošno.V čem je problem?Kot da te premami Hofer.Greš ali ne greš,Če ti sede,hodiš še naprej.Če ne,ne.Isto je pri vedeževanju.
Suzano MB sem v preteklosti klicala,je imela večino prav,mi je bila res OK.Ampak zadnja leta strelja čist mimo.Pokličem Bojana,do zdaj lahko rečem,kapo dol..
Nihče nikogar ne dili.Pred leti,ko je bil omenjen,sem ga klicala in mi je sedel.Če mi ne bi,ga ne bi klicala.Simpl.
Mi res mi jasno,ko odkrivate toplo vodo s temi reklamami.Poskusiš in je to to.


umir se.. dihi.... sam povem, da do zdaj sem sam par postov vidla d afali, ostalo vsem kao vidi.


Saj se za vsakega najde nekdo, ki reče da vidi in nekdo, ki je falil. Saj je pri vseh ista zgodba. Kaj želiš zdaj ti povedati? Si odkrila toplo vodo? Ali pa še vedno ne razumeš?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Julij/2020 ob 12:10
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Suzana Maribor 090 43 33 polomija in nategunstvo brez konca. Škoda da nisi na forumu dlje časa. Omenjena pred časom. Preverjeno lahko zatrdim, da te kvazi jasnovidke in vedeževalke na linijah in TV oddajah samo da služijo, s temačno preteklostjo in nezadovoljne v svoji koži do konca tako kot je omenila gostja pred mano. ( če želite lahko navedem tudi imena) Najti pozitivko, ki ne pametuje in ji ni samo za denar in gledanje na uro, da te odslovi, se mi pa zdi misija nemogoče. Redkim to uspe. A post zgoraj to potrjuje, da je pa vendarle mogoče in lepa hvala za napisano in popotnica ostalim kako iskati.


Se ne strinjam z napisanim.Sem že napisala,da mi je bila pred leti top.Znala je videti točno uro.Zadnja leta je pa polom.Poznam jo od 2004 in takrat mi je bila top,tudi takratni osebni obiski.Zdaj je niti vec ne želim klicat.Groza,škoda denarja.

Kar se pa tiče pametovanja o nekih tetkah,ki ne računajo.Če že,je boljše,da človek da denar,kot pa neke bonboniere,glede na to,da imajo penzije tako nizke,da človeku vzame še tisto malo dostojanstva.In ne drži,da so fobre samo te.Se najdejo dobre tudi na linijah in osebnih obiskih.Je pa tako,napisano verjetno ze milijonkrat.Če nekdo sede nekomu drugemu,ni nujno,da bo vsem.Dam za primer Mišo iz Litije.Glede na njene hvalospeve je bila Baba Vanga nula.No,ko sem šla od Miše,bi raje 40 € potrošila za kaj drugega kot njo.Šola pač.


ja no, inkaj jaz govorim, da kasirajo pa ne vidjo. Mišamela 40m pa kaj falila na polno! in če nekdo da bonbonijero a je s tem kej narrobe pa 20 eur??? a je res sam ta denar še v igri , smo tak daleč prišl?? kako dostojanstvo nekaj, to ni povezan z dnarjem hallo


Ej,šašavo,z bonboniero si ženska ne more placat položnic.Nabijate o nekih tetkah,pismo,dajte ji denar,ne pa neke bonboniere.
Tudi Mara iz Maribora Pobrežje se ne oglašuje,je tudi v skupini "tetk",pa seka take,da groza.Ne metat vse v isti koš.
Vsak bedak ve,da vsak ni za vsakega.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Julij/2020 ob 12:53
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Suzana Maribor 090 43 33 polomija in nategunstvo brez konca. Škoda da nisi na forumu dlje časa. Omenjena pred časom. Preverjeno lahko zatrdim, da te kvazi jasnovidke in vedeževalke na linijah in TV oddajah samo da služijo, s temačno preteklostjo in nezadovoljne v svoji koži do konca tako kot je omenila gostja pred mano. ( če želite lahko navedem tudi imena) Najti pozitivko, ki ne pametuje in ji ni samo za denar in gledanje na uro, da te odslovi, se mi pa zdi misija nemogoče. Redkim to uspe. A post zgoraj to potrjuje, da je pa vendarle mogoče in lepa hvala za napisano in popotnica ostalim kako iskati.


Se ne strinjam z napisanim.Sem že napisala,da mi je bila pred leti top.Znala je videti točno uro.Zadnja leta je pa polom.Poznam jo od 2004 in takrat mi je bila top,tudi takratni osebni obiski.Zdaj je niti vec ne želim klicat.Groza,škoda denarja.

Kar se pa tiče pametovanja o nekih tetkah,ki ne računajo.Če že,je boljše,da človek da denar,kot pa neke bonboniere,glede na to,da imajo penzije tako nizke,da človeku vzame še tisto malo dostojanstva.In ne drži,da so fobre samo te.Se najdejo dobre tudi na linijah in osebnih obiskih.Je pa tako,napisano verjetno ze milijonkrat.Če nekdo sede nekomu drugemu,ni nujno,da bo vsem.Dam za primer Mišo iz Litije.Glede na njene hvalospeve je bila Baba Vanga nula.No,ko sem šla od Miše,bi raje 40 € potrošila za kaj drugega kot njo.Šola pač.


ja no, inkaj jaz govorim, da kasirajo pa ne vidjo. Mišamela 40m pa kaj falila na polno! in če nekdo da bonbonijero a je s tem kej narrobe pa 20 eur??? a je res sam ta denar še v igri , smo tak daleč prišl?? kako dostojanstvo nekaj, to ni povezan z dnarjem hallo


Dostojanstvo ni pivezano z denarjem?Daj raje se nauči,kaj pomeni beseda dostojanstvo,da ne boš več pisala takih neumnosti.
Nekateri imajo minimalne penzione,da grejo iskat hrano za preživetje v humanitarne organizacije,da idiotka pa napišeš,da ni povezano z denarjem.Sick.Vprašaj se,kako se človek,ki cel lajf dela in na koncu dobesedno crkuje od tiste minimalne pokojnine počuti,ko gre prosit in fehtat za hrano.No,to je dostojanstvo.Kako se mora ponižat in kak občutek je to...no,to.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Julij/2020 ob 13:07
Gostja lahko vprašam ,ker beseda ni konj, bi se dalo z Vašo pomočjo pridi do te gospe? Lahko mi odgovorite kar zasebno spajsicaxxs@gmail.com. Iskrena hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Julij/2020 ob 18:39
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Suzana Maribor 090 43 33 polomija in nategunstvo brez konca. Škoda da nisi na forumu dlje časa. Omenjena pred časom. Preverjeno lahko zatrdim, da te kvazi jasnovidke in vedeževalke na linijah in TV oddajah samo da služijo, s temačno preteklostjo in nezadovoljne v svoji koži do konca tako kot je omenila gostja pred mano. ( če želite lahko navedem tudi imena) Najti pozitivko, ki ne pametuje in ji ni samo za denar in gledanje na uro, da te odslovi, se mi pa zdi misija nemogoče. Redkim to uspe. A post zgoraj to potrjuje, da je pa vendarle mogoče in lepa hvala za napisano in popotnica ostalim kako iskati.


Se ne strinjam z napisanim.Sem že napisala,da mi je bila pred leti top.Znala je videti točno uro.Zadnja leta je pa polom.Poznam jo od 2004 in takrat mi je bila top,tudi takratni osebni obiski.Zdaj je niti vec ne želim klicat.Groza,škoda denarja.

Kar se pa tiče pametovanja o nekih tetkah,ki ne računajo.Če že,je boljše,da človek da denar,kot pa neke bonboniere,glede na to,da imajo penzije tako nizke,da človeku vzame še tisto malo dostojanstva.In ne drži,da so fobre samo te.Se najdejo dobre tudi na linijah in osebnih obiskih.Je pa tako,napisano verjetno ze milijonkrat.Če nekdo sede nekomu drugemu,ni nujno,da bo vsem.Dam za primer Mišo iz Litije.Glede na njene hvalospeve je bila Baba Vanga nula.No,ko sem šla od Miše,bi raje 40 € potrošila za kaj drugega kot njo.Šola pač.

HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!

Bipolarna zasvojenka z vedeževanjem filozofsko argumentira svojo budalost RAJE PLAČAM, KOT DA MI ZASTONJ FALI, hahahahaha!!!

Bipolarna motenka znova dokazuje, da je psihično bolna in osebnostno nezrela, ker taka blodnjava fiksacija na denar kaže na to, da v njeni primarni družini nekaj ni bilo prav in da je najbrž doživljala kake zlorabe in nasilje nad sabo! Ker da ti "že več desetletij" hodiš k vedeževalkam (že leta 2004 je hlastala za njimi, torej mora ta njena obsedenost trajati še od precej prej, in že od leta 2004 do danes je 16 let!!! Šestnajst let, WTF??! Že več kot šestnajst let, gotovo pa čez 20 let, obsedenka že hlasta za vedeževalkami in išče tako, ki "res" vidi???) in hkrati verjameš lastni neumnosti, da RAJE PLAČAŠ, KOT DA TI ZASTONJ FALIJO, potem mora biti v tvoji glavi nekaj res hudo narobe!

Že več kot 20, če ne 30 let motenka hodi okoli vedeževalk, in kje je danes? Še vedno strada za "napovedmi" in še vedno hoče vedeti, kaj se ji bo zgodilo, zato da bo lahko končno (?) zaživela, hahaha!!! 30 let nima svojega življenja, ker je odvisna od tega, kaj bodo šlogarce rekle, ona pa še kar plazi za njimi, da ji povedo, kako bo vse super duper!

Motenka "gostja" rabi psihiatra in eno močno dozo antipsihotikov! Ker to človeško NI NORMALNO, da takole obsedeno hlastaš za šlogarcami dobesedno več desetletij!!! In potem se še hvali, da so ji nategunske vedeževalke "dale šolo", hahaha!!! Šolo česa??? Novega in novega nasedanja na iste nateganxije, hahahahahahaha!!!
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Julij/2020 ob 22:03
Gost.ja, ali ti morda poznaš kakšno dobro vedeževalko, ki vidi,oz. kakšne dobre izkušnje s katero, ali pa mogoče tudi sama vedežuješ, ker priznam da imaš tudi dobre psihološke uvide za katero obiskovalko tega foruma?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/Julij/2020 ob 09:53
Originalno objavil(-a) gostja

Gost.ja, ali ti morda poznaš kakšno dobro vedeževalko, ki vidi,oz. kakšne dobre izkušnje s katero, ali pa mogoče tudi sama vedežuješ, ker priznam da imaš tudi dobre psihološke uvide za katero obiskovalko tega foruma?


Ti si pa isto prfuknjena kot ona.Prvo kot prvo,sploh ne pozna nikogar,kot drugo,ženska je zblaznela in vse po vrsti napada,žali in samo idiot ne more opazit,da nima v glavi vseh koleščkov.In na podlagi njenega ozmerjanja verjameš psihično bolni osebi,da zna vedeževat.Bravo.Imamo gost.jo 2.
In ti si še toliko blesava,da ji daš kost za glodanje,namesto da ta njen bullsh*t preskočiš.Jaz ko vifim njen nick,sploh ne berem,ker verjetno piše iste nesmisle kot vedno.In zdaj bo še mislila,da res zna vedeževat.Joj,babnice,res ste smotane.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/Julij/2020 ob 11:52
A mi lahko pove kdo kako izkušnjo z seleno ali pa vedeževalec Bojan.. Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/Julij/2020 ob 11:59
Originalno objavil(-a) Gostja

A mi lahko pove kdo kako izkušnjo z seleno ali pa vedeževalec Bojan.. Hvala


Kot vedno,povedano ze x krat.Vsak vsakemu ne sede.Govorim zase.Bila sem pri Seleni cca 2 leti nazaj.Nic od nic.Ni znala dati nobene konkretne napovedi za prihodnost,je samo "poskusala" opisati in "videti" situacijo,takrat sem imela res vse na kupu.V glavnem,razocaranje.Bojana sem pa klicala ze veckrat,prvic za ljubezenske zadeve.Povedal negativno,ampak je imel prav.Poklicem ga,ce imam na primer kako prelomnico ali zadevo,ki me muci.Do zdaj mi je videl vse prav,v nulo.Bi pa bilo super,ce bi imel osebne obiske.To so moje izkusnje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide