Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
vijolica
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom vijolica Odgovorbullet Objavljeno: 21/Marec/2008 ob 01:47
pozdravljeni.Me zelo preseneča,ko berem te kritike o gospe sari memić,a zmotljiv je res lahko vsak,enako se tud lahko zgodi gospe memić.A bi priporočala,da si pregledate tudi včerajšnji časopis Večer-torej datum 19.3.,kjer vam bo dalo marsikaj misliti o resnici ter zmotah gospe SARE.Tudi jaz osebno sem imela v ponedeljek v svojem poslovnem prostoru eno predstavitev,kjer je bila kot gostja tudi gospa Sara,in je pozneje tudi vsem prisotnim pogledala v preteklost in prihodnost,in moji povabljenci so bili neverjetno presenečeni-seveda je vse zadela.In tud računala ni ničesar takrat,res pa je,da ima ceno 42 eurov.in morda je res imela kak slab dan,jo pa zelo cenim ter spoštujem,kajti vem,da je marsikomu že pomagala,in najraje se ukvarja z ljudmi,ki resnično rabijo pomoč.In kot je dokazala z svojim videnjem......preberite večer,mal razmislite,in boste ugotovili,kakšno mnenje imajo o njej strokovnjaki.lep pozdrav
IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 21/Marec/2008 ob 02:42

Hm, je imela ta tema kar močan vpliv. Je postala gospa Sara spet malo bolj prisotna v medijih. To nam je všeč.

Kar zadeva pa slabo izkušnjo Goldie pa smo že rekli (potrdili Goldie-ino domnevno), da je gospa Memić verjetno res imela slab dan. Vsak človek ima kdaj slab dan in ne naredi zadev tako, kot bi nekdo morda pričakoval, ampak prosimo, to je človeško, dodatno so pa tudi videnja nekaj zelo posebnega.
 
Tako da tudi sami takšnega primera ne štejemo kot nek dokaz nepristnosti. Niti pod razno. Še posebej zato, ker ima pa gospa Memić res ogromno pozitivnih referenc.
 
Tako, da nas ne rabite prepričevati, ker verjamemo, da je Sara Memić res pristna. Saj smo ravno njo ves čas izpostavljali kot primer pristne jasnovidke. Goldie pa svetujemo, da ne podleže skepsi zaradi morda začetne negativne izkušnje.
 
Mimogrede, tudi v oddaji z dne 12.3.2008 na Radiu Ptuj, ki smo jo poslušali, je ena izmed poslušalk rekla, da je bila veliko bolj zadovoljna takrat (12.3.2008), kot pa en dan, ko jo je obiskala zasebno. In takrat je bilo povedano, da se morda nekateri ljudje gospe Sare celo nekako ustrašijo in niso dovolj odprti, zaradi česar tudi snidenje pri teh konkretnih osebah ni nujno takšno, kot so ga pričakovali in jih ne zadovolji. Pač se zgodi.
 
Kot smo že rekli, videnja so res nekaj posebnega in prav tako so tudi jasnovidci samo ljudje. 
 
Čeprav pa sami dodajamo, da je verjetno potrebno, da bi bilo snidenje uspešno tudi iskrena želja ljudi po pomoči in tudi bolj jasna vprašanja. Dodatno pa je Sara Memić kakor vemo zelo uspešna ravno pri diagnozah bolezni, čeprav je tudi sama rekla v omenjeni oddaji, da ji ni všeč, če se mora ukvarjati samo z vprašanji glede bolezni. 
 
IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 21/Marec/2008 ob 03:06

Gostja Vijolica je podala pomembno informacijo o članku o gospej Sari Memić v časopisu Večer. Tuda ta članek je napisala novinarka Damijana Žišt. Podajamo povezavo do članka:

Večer: Vidi v zgodovino - 19.3.2008
IP IP shranjen Prijavi objavo
Senorita
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Senorita Odgovorbullet Objavljeno: 29/Marec/2008 ob 03:05
Živjo! Pred časom sem tudi sama obiskala ga. Saro Memić in moj prvi vtis je bil, da je vse skupaj zgolj ugibanje. Namreč gospa gleda v kavino usedlino, katero spije sama in ne stranka in te potem sprašuje, kaj točno te zanima. Meni ni povedala ničesar konkretno. Prav tako ko sem jo vprašala za odhod v tujino kako in kaj bo, je rekla, da najbrž bom šla, ampak spomladi, štos je bil pa ravno v tem, ker sem v ponedeljek bila pri njej, v četrtek sem pa že letela za U.K, torej, če je jasnovidka, bi mi po moje morala sama povedati, da me čaka tujina... Tako, da jaz je ravno ne priporočam. Druga zadeva je tudi, spraševala sem glede zaposlitve, pa je rekla, da ko diplomiram, no diplomirala bom septembra, službo pa začnem s 1.4:). Naj vsak sam oceni, vendar jaz je ne priporočam. Prav tako opozorilo, vsem, ki niste študentje vam bo za 5 min računala 42 EUR, tako je hotela tudi meni, vendar mi je pred prihodom povedala, da kot študentka ne rabim dati nič, a ko sem prišla k njej je to pozabila in sem jo morala spomniti. Toliko iz lastnih izkušenj... 
IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 31/Marec/2008 ob 01:05

Obvestilo bralcem.

Bralce obveščamo, da nam lahko podajo tudi negativne izkušnje z omenjenimi jasnovidci, če hočejo, kar so nekateri tudi storili, vendar ti prispevki ne bodo dani na vpogled javnosti. Bi pa želeli, da nam povedo katerokoli izkušnjo. Vse informacije so dragocene.
 
Razlog, da ne bomo dajali v javnost negativnih izkušenj pa je v tem, da nočemo, da bi ta tema postala svoje nasprotje. Prav tako pa tudi ni moč preverjati negativnih izkušenj nekoga, zaradi česar je problematično navajati negativne izkušnje javno.
 
Seveda pa še enkrat pravimo. Bralci nam lahko posredujejo katerekoli izkušnje z omenjenimi jasnovidci in jih bomo vzeli na znanje, a negativnih izkušenj ljudi ne bomo dajali na javni ogled.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 15/Maj/2018 ob 22:24
Za tiste,ki ste bili osebno pri Seleni,kako se vam je zdela?Ste bili zadovoljni z napovedmi in ce so se uresnicile.lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostka Odgovorbullet Objavljeno: 15/Maj/2018 ob 23:23
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gost

Meni so zdle trenutno za eno situacijo napovedala vse enako, oziroma zelo podobno. In sicer Selena, Astro Dita pa še ene dve preko FB. Bomo vidl. Do zdj mi je Selena prav videla, tudi Barbara Šmarje v nulo, pa Astro Dita vidla prav da bo ena stvar od lani končana.

Bi pa Bojana full poklicala, kdj ga najlažje dobite, zjutraj al zveče?


Ne vem kdaj ga je najlazje.. cel teden sem poskusala priti v kontakt z njim in mi je uspelo sele vceraj zvecer okoli desete ure. Nekaj cez deset.


Hvala ti za info 😉 a je hitr Bojan? Imam vprasanje za podrocje custev in sluzba
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 08:24
Brez zamere,sem sama klicala Bojana,ampak ene tukaj niste cist pri pravi.Dramatizirate in glumite,na koncu boste se vprasali,kdaj prdne.Madonca,poklicite ga,ko imate problem,saj on sluzi na tem,ne vem,zakaj neni sprasujete,joj,a ob nedeljah dela,kdaj ga dobit... ce imas interes,bos pac slonela na telefonu.Ce nekaj hoces,moras za to tut nekaj naredit.Kje vam je samozavest in pamet?Dajte malo zrelosti od sebe.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost-ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost-ja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 08:35
Pozdravljeni forumaši. Zanima me, če poznate, oz. ste že obiskali Maro Deučman, živi v Mariboru, gleda pa iz kavne usedline. Gospa je že izredno stara, bila sem mnogo let nazaj pri njej. Preteklost mi je opisala popolnoma pravilno, dogodke pa lahko rečem, da se je nekaj od tega uresničilo. Prosim za mnenje, v kolikor vam je znana, posebno gospe iz štajerskega konca. Hvala za komentarje in lep dan želim.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 09:59
Originalno objavil(-a) gost-ja

Pozdravljeni forumaši. Zanima me, če poznate, oz. ste že obiskali Maro Deučman, živi v Mariboru, gleda pa iz kavne usedline. Gospa je že izredno stara, bila sem mnogo let nazaj pri njej. Preteklost mi je opisala popolnoma pravilno, dogodke pa lahko rečem, da se je nekaj od tega uresničilo. Prosim za mnenje, v kolikor vam je znana, posebno gospe iz štajerskega konca. Hvala za komentarje in lep dan želim.

S katerega konca MB pa je?Mozen kak kontakt?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost-ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost-ja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 10:19
Iz Pobrežja, javno pa ne bi dajala kontakta, saj je gospa znana od ust do ust..
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gosr
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gosr Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 10:45
Pozdravljeni.Ali mi lahko katero prirorocate,da jo poklicem na linijo.Gre za podrocje ljubezni.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide