Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 11/Maj/2019 ob 02:14
Originalno objavil(-a) Natasa

Vprasanje iz 349 strani v zvezi z osebo D,pa vi vidite med nama še kaksno intimo v prihodnosrti ne glede na to da sva vezana oba..hvala

V luči te informacije lahko potrdim možnost, da do tega pride, vendar se zdi, da bo kontekst ostal isti: nekdo ne bo dolgo sedel na tem stolu. Intima zna potekati v znamenju 'trije so gneča'.

Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 11/Maj/2019 ob 02:15
Originalno objavil(-a)

Moj Tarot kdaj in kje spoznam partnerja s katerim si usvarim drzino.

Vprašanje na str. 349 (13.4.2019, 16:35)
Vse karte sem tokrat gledala izključno v okviru vprašanja "kdaj" in "kje", se pravi, celotna postavitev mi je bila opora pri rekonstrukciji 'kraja', kjer naj bi se to zgodilo. Zdi se, da karte niso povedale dobesedno kraja, pač pa določeno okoliščino, okolje, navado, rutino, ki bo značilna za osebo, ki jo spoznaš (naj pri tem opozorim, da vprašanja 'Ali spoznam partnerja' nisem zastavila, pač pa striktno samo 'kdaj' in 'kje'). Zdi se, da bo šlo za osebo, ki živi od 'projektov', torej od tega, da nekaj začne pri ideji, načrtovanju, in konča s 'slovesnim odprtjem', torej končanjem projekta, ki pride v uporabo. Morda bo šlo za arhitekta ali kaj s tem sorodnega, vendar karte tu niso tako enoznačne. Razvidna je ta ideja, da se nekaj spočne, se za to išče rešitev, rešitev se najde, toda vedno obstaja nevarnost, da po določenem času rešitev spet odpove in je treba začeti z novo idejo, novim iskanjem rešitev itd. Zdi se torej, da boš osebo spoznala v takšnem kontekstu. Lahko, da bo po poklicu arhitekt, a lahko tudi računalniški programer (ideja - iskanje rešitve - rešitev - sesutje sistema - nova ideja itd.) ali kdo, ki zadeve rešuje na terenu v podobnem smislu nikoli dokončne rešitve. Kaj in kje točno boš spoznala to osebo, pa je težko reči. Časovno znajo biti v igri poletni meseci, zlasti julij in avgust, nekaj kart je pokrilo še čas ob koncu leta (november, december).

Upam, da se uresniči po željah.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 11/Maj/2019 ob 08:19
Moj tarot, zanima me ali letos zamenjam sluzbo? hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 11/Maj/2019 ob 09:40
Vprasanje za Moj tarot, zanima me ali bok kdaj imela otroka?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 11/Maj/2019 ob 20:37
Pozdravljena moj tarot,
lepo prosim,če mi lahko pogledate na splošno,kako mi kaže v letošnjem letu.
Hvala lepa
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 12/Maj/2019 ob 21:14
ZARA...bila pri Violeti lansko leto maja škoda denarja za to nategunko katastrofa postavila sem ji vprašanje glede problema ki smo ga imeli doma  zgrešila v celoti napoved ni imelo ne repa ne gla ve zgrešila mi je za partnerja zgrešila mi je za službo  da jo dobim  konec maja lansko leto čist nobena zadeva se ni uresničila. Isto blefiranje kot Astrologinja Gordana ki se smeši po TV.

Violeto reklamirajo v društvu izv

Moj nasvet čim dlje stran od Violeta
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 12/Maj/2019 ob 21:48
Se opravičujem zgoraj ko manjkajo črke  Društvo IZVIR jo reklamirajo Violeto  v vseh medijih kjer je le mogoče kar naprej mi pošiljajo reklame kdaj je Violeta v Celju Iizvir trži tudi srečanje z Bracom še en nateg za ovce.

Kot je ena napisala glede Vladimirja  lahko povem le to da  Violeta Vladimirju ne seže niti do malega prsta na nogi.

Meni se je od Vladimirja uresnićilo veliko stvari mi je žal da ne prihaja več v LJ.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 13/Maj/2019 ob 01:44
Originalno objavil(-a) obupaa

moj tarotvljudno prosim za vpogled v karte, kako se bo rešil nesporazum s sodelavko?

Vprašanje na str. 349 (14.4.2019, 18:14)
Zdi se, da se bo nesporazum rešil ali se je že rešil ugodno. Kako točno, je težko reči, pokaže se le zanimiva razporeditev, ki namiguje, da bo (ali je že) pri razreševanju nesporazuma pomembno, kaj je 'zgoraj' in kaj 'spodaj'. Pri pomenu 'zgoraj' so se odprle, lahko bi rekla, 'veličastne' karte, vse nakazujejo umirjenost, modrost, konstruktivnost, a ker sodijo med 'ase', torej pomembne, močne karte, asociirajo na menedžment, vodstvo, nekoga zgoraj (tudi če je nesporazum zaseben, se zdi, da bo za razplet pomembno nekaj 'več' od samo vaju dveh). Torej bo morda pri razreševanju nesporazuma udeležen kdo tretji (morda moški), nekdo, ki ni neposredno vpleten z nobeno stranjo. Zdi se, da s sodelavko po ureditvi razmer začneta spet na novo, resetirani. Kljub temu so tu še 'spodnje' karte, ki so nekoliko bolj prizemljene, torej ne tako 'veličastne' kot zgornje, vendar niso niti posebej slabe ali zlovešče. Morda kažejo na to, da bo pri odpravljanju nesporazuma nekaj odpora, kujanja, pritoževanja, in da tudi v prihodnje morda ne bo šlo vse gladko, možne so še kakšne 'divje vožnje', živčnost, a naj ne bi bilo nič uničujočega, bolj v smislu, da med sabo trčijo presežki energije, vendar se trki tudi razrešijo.

Upam, da se vse uredi dobro.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
R
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom R Odgovorbullet Objavljeno: 13/Maj/2019 ob 08:06
Marija klincov je dobra baje. Jasnovidka je. Prav tako njena mama je baje se boljsa obe pa dobis na 090 ali osebno. Mama je svetovalka vanda. Na fb sem brala da je dobra.
IP IP shranjen Prijavi objavo
R
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom R Odgovorbullet Objavljeno: 13/Maj/2019 ob 08:08
090 100 152 svetovalka vanda ali marija klincov.
IP IP shranjen Prijavi objavo
nekdo
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom nekdo Odgovorbullet Objavljeno: 13/Maj/2019 ob 08:45
a je to reklama za Marijo Klincov in Vando ali izkušnje, kajti sem prečekirala kar precej, pa nikjer ne pohval ne graje, razen enga odgovora na fs

IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Maj/2019 ob 08:47
gost, a ti je Violeta za preteklost pravilno napovedala? Meni je, tudi karakterje ljudi, ni da ni...
Za naprej pa ne morem še nč rečt, ker se bo šele z leti pokazalo...
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide