Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 10:59
Originalno objavil(-a) Gosr

Pozdravljeni.Ali mi lahko katero prirorocate,da jo poklicem na linijo.Gre za podrocje ljubezni.


Maruska ali Selena.Vsaj zame sta dobri,mogoce ima kdo se druge izkusnje s kom drugim.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 11:02
Originalno objavil(-a) gost-ja

Iz Pobrežja, javno pa ne bi dajala kontakta, saj je gospa znana od ust do ust..


Ja,razumem glede kobtakta,ni ravno fwr,da objavis brez njene vednosti,pa ce je starejsa,da se je ne obremenjuje.
Sem iz MB,oa nisem nikoli slisala za njo.Samo ce si rekla,da si bila pri njej ze davno,vprasanje,kako je danes in ce se sploh gleda.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost-ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost-ja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 11:40
Gospa se prav dobro drži. Bila pri njej lani jeseni. Bila je čila in zdrava. Pa je še vedeževala, res pa je, da nikjer nič ne piše o njej in da bi bila znana. Prijetna, na koncu še pogleda v nihalo.
Jaz sem slučajno dobila njeno številko pred leti od ene znanke, ki je rekla, da je dobra.

Bom jo še obiskala, bi bilo pa zanimivo izvedeti še kakšno izkušnjo z njo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost-ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost-ja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 11:48
Da ne bo pomote. Bila sem pred mnogimi leti pri njej (10 let), lani v jeseni pa sem jo še enkrat obiskala, saj sem našla listek, kjer sem si zapisovala napovedi in njeno telefonsko številko.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 11:51
Originalno objavil(-a) gost-ja

Gospa se prav dobro drži. Bila pri njej lani jeseni. Bila je čila in zdrava. Pa je še vedeževala, res pa je, da nikjer nič ne piše o njej in da bi bila znana. Prijetna, na koncu še pogleda v nihalo.
Jaz sem slučajno dobila njeno številko pred leti od ene znanke, ki je rekla, da je dobra.

Bom jo še obiskala, bi bilo pa zanimivo izvedeti še kakšno izkušnjo z njo.


Nocem gnjavit,ampak kako bo kdo dobil izkusnje,ce ni mozno prit do nje.Vsi v MB je tut ne poznamo.Po Pobrezju pa tut ne morem hodit in sprasevat ljudi,ce poznajo gospo,ki gleda v kavo.A mi lahko das kontakt vsaj na zasebno,ce pa ne,pa bi te prosila,kam se naj obrnem oziroma kje se naj orientiram in koga naj vprasam o njej?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 11:57
Originalno objavil(-a) gostja

Brez zamere,sem sama klicala Bojana,ampak ene tukaj niste cist pri pravi.Dramatizirate in glumite,na koncu boste se vprasali,kdaj prdne.Madonca,poklicite ga,ko imate problem,saj on sluzi na tem,ne vem,zakaj neni sprasujete,joj,a ob nedeljah dela,kdaj ga dobit... ce imas interes,bos pac slonela na telefonu.Ce nekaj hoces,moras za to tut nekaj naredit.Kje vam je samozavest in pamet?Dajte malo zrelosti od sebe.


čakaj malo punca umiri se. A ni to forum za izmenjavo mnenj al kaj? a ni boljše da se vpraša, kot da sam zagoniš 20 eur za nekaj kar ni ok. Dejte no malo manj primitivnega izražanja, ka tebi ne paše zdj. Pusti ljudi naj na forumu sprašujejo kar jim paše ok? zato pa je ta forum. Mislim ene ste pa res nemogoče in tečne preverjaš vsak f**king post kaj kdo sprašuje, Pusti ljudi naj sprašujejo kar jim paše!!!!!!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 11:59
Ok eno vprašanje za gostjo ki se vtikuje v vsak post. kaj iam samozavest veze i izkušnjami???? haha ne moreš verjet. Človek vpraša kak je Bojan in pol ena butara prbije a niste dost samozaveste kao... hahah kira bruka stari
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja9
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja9 Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 12:07
Originalno objavil(-a) Gosr

Pozdravljeni.Ali mi lahko katero prirorocate,da jo poklicem na linijo.Gre za podrocje ljubezni.


Meni najboljša od vseh Selena. Videla prav za osebe. Edin časovno mi za fax ni prav videla, ker bi lani morala že zaključit se pa še kar ukvarjam z diplomo. Ampak na čas ne dam dosti, bolj na samo vsebino. Mi pa skos enako napoveduje. Dobra tudi maja karte, vidi bistvo.

Je pa ena na FB v skupini vpogled v karte in nihalo, ime ji je Patricija, ona pa prvo vprašanje pogleda zastonj in mene je full pozitivno presenetila. Vidla vse kar se dogaja med nama in dala za naprej napoved. Kmalu se bo videlo, ali je imela prav ali ne
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 12:19
Originalno objavil(-a) Gost

Ok eno vprašanje za gostjo ki se vtikuje v vsak post. kaj iam samozavest veze i izkušnjami???? haha ne moreš verjet. Človek vpraša kak je Bojan in pol ena butara prbije a niste dost samozaveste kao... hahah kira bruka stari


Bojan ni nov, je veliko napisanega o njemu in je ze nekaj casa na sceni. To je prvo. Drugo sprasuje, kdaj ga je najlazje dobiti. Tretje, ce je hiter ali pocasen, cetrto koliko ima na minuto. Pa dobro kaj je z vami? Milijon vorasanj? Ni problem vprasati za izkusnje ampak gostja jasno da vedeti, kako je razvajena in neodlocna. Poleg tega, se ji ne da nic prebrskati, kaj je ze napisano. NO COMMENT!
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost-ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost-ja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 12:28
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gost-ja

Gospa se prav dobro drži. Bila pri njej lani jeseni. Bila je čila in zdrava. Pa je še vedeževala, res pa je, da nikjer nič ne piše o njej in da bi bila znana. Prijetna, na koncu še pogleda v nihalo.
Jaz sem slučajno dobila njeno številko pred leti od ene znanke, ki je rekla, da je dobra.

Bom jo še obiskala, bi bilo pa zanimivo izvedeti še kakšno izkušnjo z njo.


Nocem gnjavit,ampak kako bo kdo dobil izkusnje,ce ni mozno prit do nje.Vsi v MB je tut ne poznamo.Po Pobrezju pa tut ne morem hodit in sprasevat ljudi,ce poznajo gospo,ki gleda v kavo.A mi lahko das kontakt vsaj na zasebno,ce pa ne,pa bi te prosila,kam se naj obrnem oziroma kje se naj orientiram in koga naj vprasam o njej?


Če te zanima, mi piši na ZS Tijana.   Sem lani dala eni forumašici telefonsko številko od Mare, pa ni nikoli javila s povratno informacijo kako je bilo. Številke pa kot sem rekla, ne bom objavljala javno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 12:55
Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) Gost

Ok eno vprašanje za gostjo ki se vtikuje v vsak post. kaj iam samozavest veze i izkušnjami???? haha ne moreš verjet. Človek vpraša kak je Bojan in pol ena butara prbije a niste dost samozaveste kao... hahah kira bruka stari


Bojan ni nov, je veliko napisanega o njemu in je ze nekaj casa na sceni. To je prvo. Drugo sprasuje, kdaj ga je najlazje dobiti. Tretje, ce je hiter ali pocasen, cetrto koliko ima na minuto. Pa dobro kaj je z vami? Milijon vorasanj? Ni problem vprasati za izkusnje ampak gostja jasno da vedeti, kako je razvajena in neodlocna. Poleg tega, se ji ne da nic prebrskati, kaj je ze napisano. NO COMMENT!



Hvala za normalno razmisljanje.Vsaj nekdo,ki razume mojo poanto.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katja 8
Novinec
Novinec


Član od: 03/November/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Odgovori skupaj z navedkom Katja 8 Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 13:06
Originalno objavil(-a) gost-ja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gost-ja

Gospa se prav dobro drži. Bila pri njej lani jeseni. Bila je čila in zdrava. Pa je še vedeževala, res pa je, da nikjer nič ne piše o njej in da bi bila znana. Prijetna, na koncu še pogleda v nihalo.
Jaz sem slučajno dobila njeno številko pred leti od ene znanke, ki je rekla, da je dobra.

Bom jo še obiskala, bi bilo pa zanimivo izvedeti še kakšno izkušnjo z njo.


Nocem gnjavit,ampak kako bo kdo dobil izkusnje,ce ni mozno prit do nje.Vsi v MB je tut ne poznamo.Po Pobrezju pa tut ne morem hodit in sprasevat ljudi,ce poznajo gospo,ki gleda v kavo.A mi lahko das kontakt vsaj na zasebno,ce pa ne,pa bi te prosila,kam se naj obrnem oziroma kje se naj orientiram in koga naj vprasam o njej?


Če te zanima, mi piši na ZS Tijana.   Sem lani dala eni forumašici telefonsko številko od Mare, pa ni nikoli javila s povratno informacijo kako je bilo. Številke pa kot sem rekla, ne bom objavljala javno.


Oj,a mi lahko ti posljes na zasebno pod Katja8.Ne najdem listka z geslom,moram poiskat med papirji.Res bi te lepo prosila.Med ten casom bom ze basla,samo da se lotim papirckov.Hvala.Ko grem,ti definitivno javim,nisem ista ,kateri si dala cifro ze prej,ziher.
Lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide