Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 05/Avgust/2020 ob 20:25
Ima kdo kake nove izkusnje za povedat
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 06/Avgust/2020 ob 06:38
Originalno objavil(-a) Gost

https://m.facebook.com/pg/BojanVedezevalec/posts/

Je to ta Bojan, ki se dosti omenja v forumu?


Je ta Bojan.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 07/Avgust/2020 ob 06:54
Spraševala je ena glede novih izkušenj, jaz sem na 41-13 poklicala Ano, pa me zanimajo Vaše izkušnje, za enkrat se mi zdi top, hvala za Vaše komentarje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Tina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Tina Odgovorbullet Objavljeno: 08/Avgust/2020 ob 16:12
Za take primere dela preko e-maila ali sms oz klica. Odgovori pa vedno preko sporocila in ne klica.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Tina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Tina Odgovorbullet Objavljeno: 08/Avgust/2020 ob 16:13
Gostja za take primere dela preko e-maila ali sms oz klica. Odgovori pa vedno preko sporocila in ne klica.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 08/Avgust/2020 ob 17:00
Originalno objavil(-a) Tina

Gostja za take primere dela preko e-maila ali sms oz klica. Odgovori pa vedno preko sporocila in ne klica.


O cem se to gre,o kom to pises.
Ce odgovarjas,prilepi doticni post,da bomo vedeli za kaj se gre.Tu smo itak vsi gostje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Tina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Tina Odgovorbullet Objavljeno: 08/Avgust/2020 ob 17:20

Kaj pa tisti,ki nimamo fb,kako naj jo kontaktiramo


Odgovor se nanasa kako kontaktirati vedez prihodnost z Ireno ki deluje preko fb.   
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/Avgust/2020 ob 10:43
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Sonja

JAZ SE PA PO VSEH TEH LETIH ŠE VEDNO VRAČAM SELENI. SEM JIH PROBALA ŠE VELIKO KER JE DO SELENE ZMIRAJ TEŽKO PRIDIT, PA NA KONCU UGOTOVIM DA JE ONA ŠE NAJBOL, PA TUDI ČE SE ČAKA. SAJ JE TUDI NAJDAL KAR SE S TEM UKVARJA. VELIKO JIH NI VEČ. MENI VEDNO ZADANE IN DA NAPOTKE NAPREJ. PRIPOROČAM


Povem samo svojo izkušnjo,da ne bo izpadlo,kot da te hočem zabiti ali da izpade čist negativno.Sama sem bila pri njej enkrat osebno,enkrat sem jo klicala po telefonu.Meni ni sedla,niti ni znala dati nobene konkretne napovedi,ampak je samo opisovala neko situacijo cel čas.
Ne bo pa držalo,da se ona najdlje ukvarja s tem.Ni edina,teh je polno.In ni vedno kilometrina merilo za uspeh oziroma,da so njene napovedi najbolj pravilne.
In kot vsak ve,vsak vsakemu ne sede.Meni osebno ni,mi je bilo škoda denarja in vožnje po tistih hribih in ovinkih.Sem pa vesela,da tebi odgovarja in da ti sede.


Tudi jaz poznam Seleno in mi je bila super, se strinjam tudi s tem, da jo je težko dobiti na telefon. Bila sem osebno pri njej samo 1x, pa sem se vozila samo po ravnem, nobenih hribov in dolin ni bilo.??? Me pa resno zanima katere so še te, ki so tako dolgo kot ona na sceni? H takim bi šla z veseljem, ne h muham enodnevnicam. Lahko priporočilo prosim?
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 09/Avgust/2020 ob 18:19
Punce,a ima katera številko od Dubravke iz Rogaške,pred leti sem bila parkrat pri njej,pa mi je bila kr solidna,proti pričakovanjem.Sicer je govorila neke čudne stvari,ampak je ženska imela prav.
V glavnem,če ima katera njeno številko,bi prosila zanjo.tnx
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 11/Avgust/2020 ob 04:47
Kaj pa vedeževalec rok.. Kaksne izkušnje??
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 11/Avgust/2020 ob 07:31
Originalno objavil(-a) Gostja

Kaj pa vedeževalec rok.. Kaksne izkušnje??


Kje se pa njega da dobit?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 15/Avgust/2020 ob 10:14
Zaprite in ukinite forum,vse skupaj je postalo eno samo sranje s temi virusi.Ce admin ni sposoben tega spucat,naj ga vsaj zapre.Tudi normalne komunikacije že dolgo ni več,edino kar se ena psihopatka gnoji s svojimi izpadi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide