Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Katja 8
Novinec
Novinec


Član od: 03/November/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Odgovori skupaj z navedkom Katja 8 Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 13:08
Vse mi steka,prijavila sem se,je napisalo,da geslo ni pravo,zdaj pa vidim,da je.Cudo tehnike.Tijana,res te prosim za cifro,mam nek problem.
IP IP shranjen Prijavi objavo
tijana
Novinec
Novinec
Avatar

Član od: 06/December/2016
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 8
Odgovori skupaj z navedkom tijana Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 13:18
Sem ti poslala na ZS.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostka Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 17:13
Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) Gost

Ok eno vprašanje za gostjo ki se vtikuje v vsak post. kaj iam samozavest veze i izkušnjami???? haha ne moreš verjet. Človek vpraša kak je Bojan in pol ena butara prbije a niste dost samozaveste kao... hahah kira bruka stari


Bojan ni nov, je veliko napisanega o njemu in je ze nekaj casa na sceni. To je prvo. Drugo sprasuje, kdaj ga je najlazje dobiti. Tretje, ce je hiter ali pocasen, cetrto koliko ima na minuto. Pa dobro kaj je z vami? Milijon vorasanj? Ni problem vprasati za izkusnje ampak gostja jasno da vedeti, kako je razvajena in neodlocna. Poleg tega, se ji ne da nic prebrskati, kaj je ze napisano. NO COMMENT!


No torej ce je tebi prevec vprasanj naj nekdo lepo odgovori ki je prijazen in ni tako zategi. Forum je ravno temu namenjen ane. In ce bo ena napisala da je pocasen pac enm klicala.ane...kr ne mislim zablizit 100€ za klic
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 17:53
Glede Bojana, kok je on moder časovno? Na primer v napovedovanju kontakta, oz. na splošno časovno tudi vidi?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja9
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja9 Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 17:54
joj napaka. Koliko je on točen ne vem al sem se zatipkala
IP IP shranjen Prijavi objavo
fmfm
Zvest član
Zvest član


Član od: 08/September/2016
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 126
Odgovori skupaj z navedkom fmfm Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 18:06
Koliko ima tarifo bojan?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 18:07
Bojan ima iz Telemacha 3.19 iz telekoma pa 2.19 eur, ravno danes sem preverila
IP IP shranjen Prijavi objavo
Lili
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Lili Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 18:49
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Odziv

Se vam Maja Karte še odziva na mail, jo lahko dobite?


Ej a ves,da sem ji pred dnevi poslala mejl,pa ni odgovora.
Kako je ona ze imela tarifo?
Maja karte.pravijo je včasih nekaj časa odsotna, vendar na koncu vedno odpiše. Lahko prosim potem poročate, ko vam bo dala napoved?


Jaz sem danes dobila od nje vpogled. Je bila eno obdobje odsotna. Super zadovoljna. Trenutno v nulo, za naprej za eno stvar pozitivno, za drugo mi je pa takoj povedala, da ne bo šlo skozi. Kar pa že sama vem. Hja, ne gre vse vedno po željah. Kakorkoli, ne glede na napoved, sem zadovoljna.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 19:27
Meni je pa maja karte tak, tak.. nic konkretnega, prej kot nek psiholoski nasvet. Ravnokar sem govorila z Bojanom, v nulo vse. Je pa precej hiter, ne zavlacuje. Prej ste omenjali Vilmo iz slovenj gradca. Prosila bi za njen kontakt, ce ga kdo ima.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 16/Maj/2018 ob 21:47
Originalno objavil(-a) Gostja

Meni je pa maja karte tak, tak.. nic konkretnega, prej kot nek psiholoski nasvet. Ravnokar sem govorila z Bojanom, v nulo vse. Je pa precej hiter, ne zavlacuje. Prej ste omenjali Vilmo iz slovenj gradca. Prosila bi za njen kontakt, ce ga kdo ima.


A kdo ve, če pri Bojanu tudi gredo impulzi dol, v primeru da ga ne dobiš? pobere denar dol?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 17/Maj/2018 ob 00:15
Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) Gostja

Meni je pa maja karte tak, tak.. nic konkretnega, prej kot nek psiholoski nasvet. Ravnokar sem govorila z Bojanom, v nulo vse. Je pa precej hiter, ne zavlacuje. Prej ste omenjali Vilmo iz slovenj gradca. Prosila bi za njen kontakt, ce ga kdo ima.


A kdo ve, če pri Bojanu tudi gredo impulzi dol, v primeru da ga ne dobiš? pobere denar dol?


Samo priznaj,da se samo norcujes iz nas,ker to ni mozno,da je nekdo tako glup,nor,zabit.A srat znas it sama al uprasas na forumu,kako to gre?Resno vprasam
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 17/Maj/2018 ob 11:18
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) Gostja

Meni je pa maja karte tak, tak.. nic konkretnega, prej kot nek psiholoski nasvet. Ravnokar sem govorila z Bojanom, v nulo vse. Je pa precej hiter, ne zavlacuje. Prej ste omenjali Vilmo iz slovenj gradca. Prosila bi za njen kontakt, ce ga kdo ima.


A kdo ve, če pri Bojanu tudi gredo impulzi dol, v primeru da ga ne dobiš? pobere denar dol?


Samo priznaj,da se samo norcujes iz nas,ker to ni mozno,da je nekdo tako glup,nor,zabit.A srat znas it sama al uprasas na forumu,kako to gre?Resno vprasam


No ti si pa res nora primitvna koza, da ne rečem kaj. KAJ SE SPET VTIKUJEŠP BUDALA BLESAVA???????? KOJi KURAC MAŠ PRAVICO-. SAMA BIOŠ CEU LAJF BOGI TVOJ DEC ČE GA SPLOH MAS KURA BUTASTA. MARŠ SPOKAJ S FORUMA ČE TE VSE MOTI JEZNORITA BLESAVA!!!!!!! Lepo sem vprašala, če pobere impulze, da ne kličem in mi pobira, kaj je s tem narobe???????????????????????????????????????? smrdljiva gamad ej ko te ni blo je blo vse lepo in prav zdj ko si že 1 leto tle pa samo blatiš pod vsak post.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide