Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
A11
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom A11 Odgovorbullet Objavljeno: 30/September/2018 ob 16:55
Klicala Bojana... Čisto mimo, kakšne je streljal.. Ni videl situacije sploh kakor je.

IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 30/September/2018 ob 21:39
Meni je pa Bojan videl v nulo sedanjo situacijo in tudi ze nekaj pravilno napovedal, bomo videli se za naprej. Mi je pa se dobra Tiara. Ima kdo izkusnje z njo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 30/September/2018 ob 21:46
Glede na to,da je zadnje case ful govora o Bojanu,men je pred par leti videl v nulo,kicala sem ga pa zopet ta teden,dal dve napovedi,ampak moram pocakat,februarja imam neko zadevo in komaj takrat bom vedela,ce je imel prav.Za eno drugo stvar,je negativna,pa se tudi bojim,da bo imel prav,ker pac vem neke stvari iz preteklosti za eno osebo in vem,kaj me caka.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Mia
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Mia Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 07:45
Originalno objavil(-a) Gostja

Meni je pa Bojan videl v nulo sedanjo situacijo in tudi ze nekaj pravilno napovedal, bomo videli se za naprej. Mi je pa se dobra Tiara. Ima kdo izkusnje z njo?


Ja, Tiara je super. Sicer je astrologinja, ampak astrologija lahko da več odgovorov kot karkoli drugega ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 10:24
Bojan je vrhunski.Meni je celo trofil številko mojih šuhov in kolko kil mam, da o ostalem sploh ne govorim. Trofi prav vse.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 12:23
Originalno objavil(-a) gostja

Bojan je vrhunski.Meni je celo trofil številko mojih šuhov in kolko kil mam, da o ostalem sploh ne govorim. Trofi prav vse.


Stajerka,dokler ti trofi,si res uboga.Vedezevalci vidijo,ali ne.Ocitno gledas prevec kvizov in manjka ti kilometrina pri vedezevanju.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 12:25
Originalno objavil(-a) Mia

Originalno objavil(-a) Gostja

Meni je pa Bojan videl v nulo sedanjo situacijo in tudi ze nekaj pravilno napovedal, bomo videli se za naprej. Mi je pa se dobra Tiara. Ima kdo izkusnje z njo?


Ja, Tiara je super. Sicer je astrologinja, ampak astrologija lahko da več odgovorov kot karkoli drugega ...


A ima Tiara 090?Jaz ne razumem,kako lahko astrologinja tko hitro odgovori na vprasanje,ce ima 090,sej tu mora neki zracunat,to pa traja,al kako.Sam vprasam.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Mia
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Mia Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 12:29
Astrološke karte se hitro naredijo in se tudi hitro vidi, če je astrolog dober.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 12:35
Originalno objavil(-a) Mia

Astrološke karte se hitro naredijo in se tudi hitro vidi, če je astrolog dober.

Torej lohka tut astrologa poklices ba linijo?Ker tut men ni jasn.Kako mislis to...hitro naredijo....ne bi rada ravno zpravila celega premozenja,reden ona men zracuna.Hitro naredijo...je relativno,ce klices 090
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 12:45
Ja sem se zmotla oprosti, seveda je videl. Kilometrine imam že kar nekaj   vendar se trudim in še iščem, da bom še našla kako , ki bo tudi dobra, predvsem za prihodnost, to mi pa niti Bojan , pa niti kira druga še ni prav vidla, da bi se uresničilo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
MIa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom MIa Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 12:48
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Mia

Astrološke karte se hitro naredijo in se tudi hitro vidi, če je astrolog dober.

Torej lohka tut astrologa poklices ba linijo?Ker tut men ni jasn.Kako mislis to...hitro naredijo....ne bi rada ravno zpravila celega premozenja,reden ona men zracuna.Hitro naredijo...je relativno,ce klices 090


Isto hitro, kot pri šlogarskih kartah.
Astro je fajn. :) Sama se veliko bolj zanašam na to, kot na karte, ko gledam zase.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 14:39
Zase ni dobro gledat.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide