Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Mia
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Mia Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 15:04
To je mit. Gledam si ze vec, kot 10 let.
IP IP shranjen Prijavi objavo
ss
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom ss Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 15:19
1. stvar atrolog na 090 liniji je meni mimo, ker za astrologijo je treba zadeve izračunat..in to traja
2. stvar Bojan je kiksnil tako, da glava peče..osebo mi je opisal popolnoma narobe.
3.stvar Ena znanka , ki je vedeževalka mi je rekla , da vedeževalec ne more zamešat oseb( oz karte)
4. stvar samemu sebi lahko šlogaš.

IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 15:38
Originalno objavil(-a) Mia

To je mit. Gledam si ze vec, kot 10 let.


Ne,to je resnica.Ni pomembno,kako dolgo si gledas.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 18:15
Originalno objavil(-a) ss

1. stvar atrolog na 090 liniji je meni mimo, ker za astrologijo je treba zadeve izračunat..in to traja
2. stvar Bojan je kiksnil tako, da glava peče..osebo mi je opisal popolnoma narobe.
3.stvar Ena znanka , ki je vedeževalka mi je rekla , da vedeževalec ne more zamešat oseb( oz karte)
4. stvar samemu sebi lahko šlogaš.



Za druge zadeve ne vem,ampak s prvo tocko se ful strinjam.Ker ni mozno,da lahko brzinsko astrolog da odgovor.Da skurim 100€,preden ona izracuna in pove.Ne,hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Mia
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Mia Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 19:46
Pa saj astro ni računanje, no ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 01/Oktober/2018 ob 20:27
Kako astrologinja na 090 da napoved?Na podlagi cesa
IP IP shranjen Prijavi objavo
Mia
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Mia Odgovorbullet Objavljeno: 02/Oktober/2018 ob 08:40
Astrološke karte. Obstajajo programi za izris, samo na hitro vnese podatke in vidi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/Oktober/2018 ob 09:38
Ojoj,to pa meni sploh ne sede,astrologija.Neko racunanje,to je vse prevec racunalnisko.Mam raje,da mi vrze karte.Mi je bolj domace kot pa neko racunanje
IP IP shranjen Prijavi objavo
Sarcasm
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Sarcasm Odgovorbullet Objavljeno: 02/Oktober/2018 ob 09:55
Tvoje mnenje je najpomembnejše tu.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/Oktober/2018 ob 10:21
Ojla,je bil kdo v kontaktu z Barbaro Smarje,lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 02/Oktober/2018 ob 13:06
Enemu odgovorim na vprašanje. Potrebujem vprašanje, na katerega se da odgovoriti z da ali ne in uro, ob kateri je bilo vprašanje zastavljeno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/Oktober/2018 ob 13:34
Originalno objavil(-a) Astro

Enemu odgovorim na vprašanje. Potrebujem vprašanje, na katerega se da odgovoriti z da ali ne in uro, ob kateri je bilo vprašanje zastavljeno.

Lahko meni?
Ali bova zaživela skupaj? 13:34
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide