Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
suny
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom suny Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 17:26
GA. astro. On se od te želje odmika torej. Kaj pa v prihodnosti? In ali bo to razmerje on zaključil? Ali jaz? Oz kako dolgo vidite, da bo to skrito razmerje še trajalo? Hvala iz srca
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:05
Astro mene pa zanima kdaj spoznam partnerja s katerim si bom ustvarila druzino. Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:24
Originalno objavil(-a)

Astro mene pa zanima kdaj spoznam partnerja s katerim si bom ustvarila druzino. Hvala


Za tole bi bila potrebna širša analiza.
Tu pridejo v poštev vprašanja na da ali ne in za rok 3-6 mesecev.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:27
Originalno objavil(-a) suny

GA. astro. On se od te želje odmika torej. Kaj pa v prihodnosti? In ali bo to
razmerje on zaključil? Ali jaz? Oz kako dolgo vidite, da bo to skrito
razmerje še trajalo? Hvala iz srca


Vpogled velja za 3-6 mesecev.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:27
Astro
Prosim pomagajte in odgovorite tudi meni. Kako bo z osebo T. In ali kdaj zaziviva skupaj in ali je mozna druzina in kdaj? Oz kako naprej. Se porociva? Res prosim za odgovor. Kako se vas lahko kontaktira?
Hvala vam
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:32
Ali bova z osebo D. Kdaj par in ali je resen in iskren? Ima otroka z bivso zeno, ali bo kdaj dal prednost nama? Bova skupaj mogoce imela druzino? Zanima me kdaj bom imela druzino? ,ali se porocim in kdaj? Ze poznam moskega s katerim bom imela otroke?

Hvala vam astro
IP IP shranjen Prijavi objavo
Mojca
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Mojca Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:33
Astro, hvala. Nisem še spraševala, zato glede časovne opredelitve nimam izkušenj, kot vidite :)
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:37
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro
Prosim pomagajte in odgovorite tudi meni. Kako bo z osebo T. In ali kdaj zaziviva skupaj in ali je mozna druzina in kdaj? Oz kako naprej. Se porociva? Res prosim za odgovor. Kako se vas lahko kontaktira?
Hvala vam


Za tole bi bila potrebna širša analiza obeh kart.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:38
Originalno objavil(-a) Gostja

Ali bova z osebo D. Kdaj par in ali je resen in iskren? Ima otroka z bivso zeno, ali bo kdaj dal prednost nama? Bova skupaj mogoce imela druzino? Zanima me kdaj bom imela druzino? ,ali se porocim in kdaj? Ze poznam moskega s katerim bom imela otroke?

Hvala vam astro


Za tole bi bila potrebna širša analiza obeh kart.

Kot sem napisala, vprašanje na da ali ne in na krajši rok, 3-6 mesecev.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:45
Kako to mislite, se ne spoznam na to. Kako to lahko naredite. Ali je mozen vas kontakt? Ali bova z osebo T v resnem trajnem razmerju kot par? Bom imela druzino z njim? Se preselim k njemu?
Hvala vam
Napisite mi kontakt prosim
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:46
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Astro
Prosim pomagajte in odgovorite tudi meni. Kako bo z osebo T. In ali kdaj zaziviva skupaj in ali je mozna druzina in kdaj? Oz kako naprej. Se porociva? Res prosim za odgovor. Kako se vas lahko kontaktira?
Hvala vam


Za tole bi bila potrebna širša analiza obeh kart.



Kako to mislite, se ne spoznam na to. Kako to lahko naredite. Ali je mozen vas kontakt? Ali bova z osebo T v resnem trajnem razmerju kot par? Bom imela druzino z njim? Se preselim k njemu?
Hvala vam
Napisite mi kontakt prosim
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:47
Astro,vsa cast,meni ste videli v nulo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide