Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:49
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Ali bova z osebo D. Kdaj par in ali je resen in iskren? Ima otroka z bivso zeno, ali bo kdaj dal prednost nama? Bova skupaj mogoce imela druzino? Zanima me kdaj bom imela druzino? ,ali se porocim in kdaj? Ze poznam moskega s katerim bom imela otroke?

Hvala vam astro


Za tole bi bila potrebna širša analiza obeh kart.

Kot sem napisala, vprašanje na da ali ne in na krajši rok, 3-6 mesecev.



Aha ok ali bova z osebo D. V resnem razmerju? Ali se preselim k njemu? Ali sem mu samo za popestritev? Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:52
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Astro
Prosim pomagajte in odgovorite tudi meni. Kako bo z osebo T. In ali kdaj zaziviva skupaj in ali je mozna druzina in kdaj? Oz kako naprej. Se porociva? Res prosim za odgovor. Kako se vas lahko kontaktira?
Hvala vam


Za tole bi bila potrebna širša analiza obeh kart.



Kako to mislite, se ne spoznam na to. Kako to lahko naredite. Ali je mozen vas kontakt? Ali bova z osebo T v resnem trajnem razmerju kot par? Bom imela druzino z njim? Se preselim k njemu?
Hvala vam
Napisite mi kontakt prosim


Zastavite, prosim eno vprašanje, z možnim odgovorom da ali ne.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 18:58
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Ali bova z osebo D. Kdaj par in ali je resen in iskren? Ima otroka z bivso zeno, ali bo kdaj dal prednost nama? Bova skupaj mogoce imela druzino? Zanima me kdaj bom imela druzino? ,ali se porocim in kdaj? Ze poznam moskega s katerim bom imela otroke?

Hvala vam astro


Za tole bi bila potrebna širša analiza obeh kart.

Kot sem napisala, vprašanje na da ali ne in na krajši rok, 3-6 mesecev.



Aha ok ali bova z osebo D. V resnem razmerju? Ali se preselim k njemu? Ali sem mu samo za popestritev? Hvala


TA želja se zdi preveč nerealna in neučakani ste. Dejansko kar vnaprej razmišljate, da bi z njim imeli otroke, čeprav še do zveze ni prišlo. Kar prehiteli in obvozili bi radi dogodke. Stanje, kot je, v vas vzbuja veliko frustracijo, pripravljeni ste se popolnoma spremeniti, tudi v popolno svoje nasprotje. On si želi svobode. Sicer se bo vračal k vam, vam znal pihati na dušo, a bo odnos, kot kaže, ostal skrit. Daje vam občutek, da ste lepi, pomembni, zaželeni, na to znate pasti vedno znova. Zna vas prepričati.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:02
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Astro
Prosim pomagajte in odgovorite tudi meni. Kako bo z osebo T. In ali kdaj zaziviva skupaj in ali je mozna druzina in kdaj? Oz kako naprej. Se porociva? Res prosim za odgovor. Kako se vas lahko kontaktira?
Hvala vam


Za tole bi bila potrebna širša analiza obeh kart.



Kako to mislite, se ne spoznam na to. Kako to lahko naredite. Ali je mozen vas kontakt? Ali bova z osebo T v resnem trajnem razmerju kot par? Bom imela druzino z njim? Se preselim k njemu?
Hvala vam
Napisite mi kontakt prosim


Zastavite, prosim eno vprašanje, z možnim odgovorom da ali ne.



Ali bova s T. V resni dolgotrajni vezi?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:07
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Astro
Prosim pomagajte in odgovorite tudi meni. Kako bo z osebo T. In ali kdaj zaziviva skupaj in ali je mozna druzina in kdaj? Oz kako naprej. Se porociva? Res prosim za odgovor. Kako se vas lahko kontaktira?
Hvala vam


Za tole bi bila potrebna širša analiza obeh kart.



Kako to mislite, se ne spoznam na to. Kako to lahko naredite. Ali je mozen vas kontakt? Ali bova z osebo T v resnem trajnem razmerju kot par? Bom imela druzino z njim? Se preselim k njemu?
Hvala vam
Napisite mi kontakt prosim


Zastavite, prosim eno vprašanje, z možnim odgovorom da ali ne.


Ali bova s T. V resni dolgotrajni vezi?


Ne, trenutno čisto nič ne kaže na to.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:08
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Gostja

Ali bova z osebo D. Kdaj par in ali je resen in iskren? Ima otroka z bivso zeno, ali bo kdaj dal prednost nama? Bova skupaj mogoce imela druzino? Zanima me kdaj bom imela druzino? ,ali se porocim in kdaj? Ze poznam moskega s katerim bom imela otroke?

Hvala vam astro


Za tole bi bila potrebna širša analiza obeh kart.

Kot sem napisala, vprašanje na da ali ne in na krajši rok, 3-6 mesecev.



Aha ok ali bova z osebo D. V resnem razmerju? Ali se preselim k njemu? Ali sem mu samo za popestritev? Hvala


TA želja se zdi preveč nerealna in neučakani ste. Dejansko kar vnaprej razmišljate, da bi z njim imeli otroke, čeprav še do zveze ni prišlo. Kar prehiteli in obvozili bi radi dogodke. Stanje, kot je, v vas vzbuja veliko frustracijo, pripravljeni ste se popolnoma spremeniti, tudi v popolno svoje nasprotje. On si želi svobode. Sicer se bo vračal k vam, vam znal pihati na dušo, a bo odnos, kot kaže, ostal skrit. Daje vam občutek, da ste lepi, pomembni, zaželeni, na to znate pasti vedno znova. Zna vas prepričati.


Aha delno je res. Locen je in mu zena ne pomeni 0 rad bi zacel znova, otrok mu pomeni zelo. Zanima pa me ce je moznost resne veze z njim? Sem mu vsec to pravi zato me zanima, ce je pripravljen na to?
Samo to, hvala vam. . . Kako lahko pridem do vas oz da naredite to karto? Hvala vam
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:11
Mislim, da ne bo odšel od trenutne veze. Žal trenutno ne kaže nič na to.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:27
ASTRO,
prosim kako bo z financami.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Aatro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Aatro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:37
Originalno objavil(-a) gostja

ASTRO,
prosim kako bo z financami.

Lahko vprašamo, ali bo s financami bolje.
Ja, lahko je bolje, vidi se možnost pritoka financ k vam, veliko pa lahko naredite z bolj asertivnim pristopom, korenito posežete in vzamete stvari v svoje roke. Nekaj je, kar vam je še nevidno in na to niti ne računate. Precej imate potenciala na službenem področju. Potisnite stvari naprej, pa se bo obrnilo na bolje.


IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:42
Lahkoo se prosim meni?

Ali bova jaz in fant S(23.5) se zmenla in zacela na novo razmerje?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:46
Originalno objavil(-a)

Lahkoo se prosim meni?

Ali bova jaz in fant S(23.5) se zmenla in zacela na novo razmerje?


Vi se ne morete odtrgati od njega, občutek imate, da ste eno z njim. Vi se njemu želite približati, a razmerja ni videti. Čisto informativno, zaradi česa se je veza prekinila? Oz. kaj je bil uraden razlog, ker se kaže, da vam niti ni dobro pojasnil.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostka Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:49
Astro,
Ali moj partner se kaj cugi do mene.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide