Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostka Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:51
Astro oprosti,
Ali cuti.


IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:53
Astro,
Prosim poglej,ce lahko grem drugo leto v pokoj,ce se vse dobro izide.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:56
Astro,
Prosim ce mi pogledate. Prijavila sem se na razpis za sluzbo v firmi kjer delam, samo za drugo delovno mesto. Ali bom izbrana za novo delovno mesto? Ostajam na starem v isti sluzbi je vse. Drug tedn imam razgovor. Lp B

Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 19:56
Originalno objavil(-a) Gostka

Astro,
Ali moj partner se kaj cugi do mene.


Tole bi bilo treba vprašati nekako drugače, bolj natančno. Čutiti do nekoga nič - se da? Ampak kaj čuti, to je drugo ... Poskusite vprašati drugače.

IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 20:00
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro,
Prosim ce mi pogledate. Prijavila sem se na razpis za sluzbo v firmi kjer delam, samo za drugo delovno mesto. Ali bom izbrana za novo delovno mesto? Ostajam na starem v isti sluzbi je vse. Drug tedn imam razgovor. Lp B

Hvala


Tole je zelo dobro postavljeno in bi moralo biti JA.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 20:01
Originalno objavil(-a) Gostka

Astro oprosti,
Ali cuti.



Sorodnost, navezanost, prijateljstvo ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 20:07
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro,
Prosim poglej,ce lahko grem drugo leto v pokoj,ce se vse dobro izide.
Hvala


Trenutno kaže na dobre možnosti za to. Bo pa upokojitev vidno omejila vaše prihodke in zna biti, da ne boste shajali popolnoma s svojimi financami.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 20:22
Astro,
se vidi selitev v hiso.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 20:29
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro,
se vidi selitev v hiso.


O tem ste se že odločali v preteklosti in je odločanje že več ali manj pri koncu. Je selitev povezana z vašim statusom - ste se poročili/ločili, kakorkoli spremenili svoj status?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 20:36
Astro al v 6 meaecih spoznam partnerja s katerim si ustvarim druzino?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 21:00
Astro pozdravljeni,z eno osebo sem naredila konflikt zaradi nekih njegovih obljub zaradi nesporazuma.Bova nadaljevala skupno pot.Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 04/Oktober/2018 ob 21:01
Originalno objavil(-a)

Astro al v 6 meaecih spoznam partnerja s katerim si ustvarim druzino?


Tole vprašanje je zelo nezrelo. Da ne bo pomote, ne pravim, da vi niste zreli, ampak za vprašanje je prezgodaj. Prezgodaj je, da bi se o ustvarjanju družine zdaj spraševali. Bolje bi bilo vprašati, če spoznate partnerja. Tu se pokaže možnost, da nekoga spoznate preko službe ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide