Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 12/Oktober/2018 ob 19:40
Astro,

meni top.Žal nisem dobila odgovor na drugo vprašanje glede odpravnine.Na prvo vprašanje je točno odgovorila.
Hvala Astro
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 12/Oktober/2018 ob 20:57
Meni je pa Astro vse mimo, žal. pa jo vseeno cenim ker je dobra oseba. Samo vse mimo že sedanjost in preteklost, prihodnost pa tudi nebo kot je rekla.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Na 100km se vidi
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Na 100km se vidi Odgovorbullet Objavljeno: 12/Oktober/2018 ob 22:25
Originalno objavil(-a) ss

Zgleda da je astro sla bay bay

A se nisi ti nedavno tega bal za šlogarce na 090? No, zdaj vidiš: Astro se je osmešila in odpadla kot knof od gat, in nič-devet-ničkarice bodo spet lahko mirno štele svoje cvenke z odgovori, ki bodo točno taki kot od Astro: ne tič ne miš, enim v nulo, enim v rupo!

Smo pa lahko hvaležni Astro, da je dala vpogled v to psihologijo naivnosti: vprašanja na mentalnem nivoju otrok, odgovori pa temu ustrezne pravljice za otroke.

Ko pa je prišlo res vprašanje za "horarno astrologijo" z vsemi pogoji za "pravilni odgovor" ("sem v postopku za bolje plačano delovno mesto, ali ga dobim?"), Astro pogrne na celi črti! Nima popolnoma nobenega opravičila, s katerim bi lahko utemeljila ta svoj fail! Tako da ja: ko se napoveduje za nekih meglenih 6 mesecev naprej, se lahko vse napove "u nulo" (ja, seveda, kdo pa v tej megli sploh vidi to nulo), ko pa za zadevo pred nosom, pa vse mimo je bilo ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 12/Oktober/2018 ob 22:48
No meni je trenutno stanje povedala kot je res. Bomo pa vidli naprej kako bo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 01:34
Tudi Astro se lahko kdaj zmoti, nobeden ni 100% je pa seveda dosti bolj prepričljiva kot ostale šlogarce, saj v veliki večini pravilno oceni stanje, medtem ko šlogarce v glavnem sam nateg.
In kar je tudi pomembno da Astro daje napovedi brezplačno, medtem ko šlogarce za svoje natege drago računajo. Seveda pričakujemo in želimo, da Astro nadaljuje svoje poslanstvo seveda v možnosti kolikor mu njegov čas dopušča za to dobro delo, ki ga v ta namen porabi za kar mu še enkrat velika hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 07:41
AStro ke zenska ne moski.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 08:18
No, no, malo se umirite, nič nisem odpadla, še kaj bom pogledala. Je pa fino vsako vprašanje zastaviti res točno in tudi naknadno prediskutirati, da dobimo točen odgovor, ker postavitve so lahko včasih dvoumne.
Danes, če bo čas, lahko komu kaj pogledam.
Prosim, da so vprašanja čimbolj natančna in iskrena in da niso bila zastavljena že pred kratkim, ker potem je odgovor sploh nesmiseln.

IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 08:42
Originalno objavil(-a) Na 100km se vidi

Originalno objavil(-a) ss

Zgleda da je astro sla bay bay

A se nisi ti nedavno tega bal za šlogarce na 090? No, zdaj vidiš: Astro se je osmešila in odpadla kot knof od gat, in nič-devet-ničkarice bodo spet lahko mirno štele svoje cvenke z odgovori, ki bodo točno taki kot od Astro: ne tič ne miš, enim v nulo, enim v rupo!

Smo pa lahko hvaležni Astro, da je dala vpogled v to psihologijo naivnosti: vprašanja na mentalnem nivoju otrok, odgovori pa temu ustrezne pravljice za otroke.

Ko pa je prišlo res vprašanje za "horarno astrologijo" z vsemi pogoji za "pravilni odgovor" ("sem v postopku za bolje plačano delovno mesto, ali ga dobim?"), Astro pogrne na celi črti! Nima popolnoma nobenega opravičila, s katerim bi lahko utemeljila ta svoj fail! Tako da ja: ko se napoveduje za nekih meglenih 6 mesecev naprej, se lahko vse napove "u nulo" (ja, seveda, kdo pa v tej megli sploh vidi to nulo), ko pa za zadevo pred nosom, pa vse mimo je bilo ...


Sluzbe pa se vedno ni in ni.

Saj dovolis,kajne,infantilna oseba?

A ce tebe komandirajo in ti solijo pamet,potam moras to tudi ti,stahersko revse?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 08:45
Originalno objavil(-a) Astro

No, no, malo se umirite, nič nisem odpadla, še kaj bom pogledala. Je pa fino vsako vprašanje zastaviti res točno in tudi naknadno prediskutirati, da dobimo točen odgovor, ker postavitve so lahko včasih dvoumne.
Danes, če bo čas, lahko komu kaj pogledam.
Prosim, da so vprašanja čimbolj natančna in iskrena in da niso bila zastavljena že pred kratkim, ker potem je odgovor sploh nesmiseln.



Astro pozdravljeni,kar se tice mene,men ste top in hvala za vas cas in dobroto.
Zanima me,ce bova s to osebo na M,se dalje v vezi oz.in ce so njegova custva resnicna.Hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 08:55
ASTRO,
pozdravljeni.Sama sem z vašim odgovorom zadovoljna.Prosila bi ,če mi lahko pogledate kako komisija na IK razreši vlogo.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 11:19
Originalno objavil(-a) gostja


Astro pozdravljeni,kar se tice mene,men ste top in hvala za vas cas in dobroto.
Zanima me,ce bova s to osebo na M,se dalje v vezi oz.in ce so njegova custva resnicna.Hvala.


Zveza se vsekakor nadaljuje, le nekaj ste na čase sumničavi. Malo težje obdobje je morda zdaj, a se bo v novembru stabiliziralo. Oz. je zdaj idealen čas, da se pogovorite o stvareh, ki visijo v zraku. Vi v odnosu delujete bolj intenzivno, on se trenutno kaže kot pasiven, manjka mu energije, morda se tudi fizično ne počuti najbolje, kar vpliva tudi na čustveno življenje. Tudi položaj Lune v karti kaže na to, da se izplača o določenih stvareh pomeniti.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 11:32
Astro.. zanima me ali bom v obdobju 6mesecev spoznala partnerja za resno vezo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide