Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 11:53
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) gostja


Astro pozdravljeni,kar se tice mene,men ste top in hvala za vas cas in dobroto.
Zanima me,ce bova s to osebo na M,se dalje v vezi oz.in ce so njegova custva resnicna.Hvala.


Zveza se vsekakor nadaljuje, le nekaj ste na čase sumničavi. Malo težje obdobje je morda zdaj, a se bo v novembru stabiliziralo. Oz. je zdaj idealen čas, da se pogovorite o stvareh, ki visijo v zraku. Vi v odnosu delujete bolj intenzivno, on se trenutno kaže kot pasiven, manjka mu energije, morda se tudi fizično ne počuti najbolje, kar vpliva tudi na čustveno življenje. Tudi položaj Lune v karti kaže na to, da se izplača o določenih stvareh pomeniti.


Draga zenska,vsa cast.Tocno tako je.V nulo.Pa khe ste bili do zdaj?Hvala,neverjetni ste.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 11:59
V bistvu sem se šele začela pospešeno učiti horarne astrologije.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 12:10
Originalno objavil(-a) gostja

ASTRO,pozdravljeni.Sama sem z vašim odgovorom zadovoljna.Prosila bi ,če mi lahko pogledate kako komisija na IK razreši vlogo.Hvala


Vaše zdravstveno stanje vas nedvomno zelo zaznamuje kot osebo. Vaša vitalnost je krepko omejena, celo morda do tega, da ste v precejšnji meri vezani na domače okolje. Ne samo na dom, tega ne pravim, ampak na bližnje okolje, prav daleč sami ne bi zmogli. Položaj vas onesrečuje, imate slabo samopodobo, v bistvu precej trpite v zvezi s svojim telesom, ne le fizično, tudi mentalno je za vas težko. Sreča je, da imate močno voljo, ste kljub vsemu pozitivno naravnani, optimistični in poskusite čimveč postoriti sami. Strah vas je, da bi morali biti odvisni od drugih, zlasti domači se izpostavljajo. Komisija bi vam morala iti na roko in rezultat bi moral biti znan v roku nekaj tednov.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 12:12
Originalno objavil(-a) Gostja

Astro.. zanima me ali bom v obdobju 6mesecev spoznala partnerja za resno vezo?


Tole se pa prav kmalu žal ne kaže ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Anita
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Anita Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 12:21
Originalno objavil(-a) Anita

Astro prosim, če lahko odgovor na samo eno vprašanje. Ali bom še kdaj v življenju v resni vezi in če, kdaj, ter kakšna bo. Kar vidite. Prosim in vnaprej hvala!


Ponovno prosim...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 12:32
Originalno objavil(-a) Anita

Originalno objavil(-a) Anita

Astro prosim, če lahko odgovor na samo eno vprašanje. Ali bom še kdaj v življenju v resni vezi in če, kdaj, ter kakšna bo. Kar vidite. Prosim in vnaprej hvala!


Ponovno prosim...

Vprašanje definirajte bolj točno. Tega se s to metodo niti ne da videti.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Anita
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Anita Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 13:51
Originalno objavil(-a) Astro

Originalno objavil(-a) Anita

Originalno objavil(-a) Anita

Astro prosim, če lahko odgovor na samo eno vprašanje. Ali bom še kdaj v življenju v resni vezi in če, kdaj, ter kakšna bo. Kar vidite. Prosim in vnaprej hvala!


Ponovno prosim...

Vprašanje definirajte bolj točno. Tega se s to metodo niti ne da videti.


Kako pa naj definiram? Predlagajte.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 13:56
Astro pozdravljeni,
bolniško imam do 30.10.2018,
kako za vnaprej,mi podaljšajo.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 13:56
Astro,dober dan.Mene zanima,ce ima moja mati obcutek krivde do mene in ce se zaveda,kaksno skodo dela zaradi zadeve z dediscino.Rada bi vedela,ce njen sin manipulira z njo in jo pregovarja.Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Na 100km se vidi
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Na 100km se vidi Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 16:26
Originalno objavil(-a) gostja

Tudi Astro se lahko kdaj zmoti, nobeden ni 100% je pa seveda dosti bolj prepričljiva kot ostale šlogarce, saj v veliki večini pravilno oceni stanje, medtem ko šlogarce v glavnem sam nateg.

Če se astrologinja oz. "vedeževalka" zmoti, kaj jo potem dela za astrologinjo oz. "vedeževalko"?
"Sem vedeževalka, ampak samo, kadar se ne zmotim. (Računam pa v obeh primerih.)"
Je to to?
IP IP shranjen Prijavi objavo
ZA Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom ZA Astro Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 17:16
Pozdravljena astro, Zanima me ali moški na črko M do mene goji ljubezenska čustva? Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 18:47
Astro lep pozdrav, zanima me ali dobim denar od sina? Hvala vam.RAT
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide