Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 19:19
Originalno objavil(-a) ZA Astro

Pozdravljena astro, Zanima me ali moški na črko M do mene goji ljubezenska čustva? Hvala

Živjo!
Oprosti, nisem Astro, sem pa za poskus pogledala v svoje karte, ker me zanima, če se da na tak način tudi kaj videti. Upam, da ne vzameš na zlo. Ti lahko tudi povem, kako sem odprla karte, če te bo zanimalo.
Bi pa po kartah rekla takole: Ne, ne goji ljubezenskih čustev. Odprla sem tarot karte in pokazali so se sami novci (denarji). To lahko pomeni, da je vajin odnos oziroma njegov odnos do tebe močno pod vplivom ali pritiskom dela. Njegov interes je zdaj preokupiran ali s kakimi projekti ali s služenjem denarja (ugibam: je zaposlen ali v bančništvu ali nepremičninskih / gradbenih poslih?). Čustveno trenutno ni v stanju, da bi se odpiral in predajal. Če že kaj čuti do tebe, trenutno čaka. Kaže, da ne ve čisto točno, kam bi vse skupaj umestil. Če že, se mu lahko približaš ne direktno preko čustev, ampak preko zunanjih okoliščin, na primer skupnega projekta, nečesa, kjer ne boš rinila vanj z vprašanji čustev in odnosa, ampak mu boš kot nekakšna asistentka, zaveznica. Če se to zgodi, se lahko odpre pot naprej. Ta hip pa je on zaprt.

Je kaj na tem?
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja6
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja6 Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 19:45
Prosim lahko povledate še meni kako bo glede bolniške za mesec november.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 19:51
Moj tarot... lahko prosim se meni pogledate ali bova ostala skupaj z osebo M?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 20:50
Originalno objavil(-a) gostja

Astro,dober dan.Mene zanima,ce ima moja mati obcutek krivde do mene in ce se zaveda,kaksno skodo dela zaradi zadeve z dediscino.Rada bi vedela,ce njen sin manipulira z njo in jo pregovarja.Hvala



Astro,upam,da ne boste pozabili name.Hvala,nocko.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 20:51
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot... lahko prosim se meni pogledate ali bova ostala skupaj z osebo M?

Živjo!
Sem pogledala, ne morem pa reči, ali je ta oseba M ista kot je že zgoraj omenjena ;-) No, v osnovi je to vseeno, človek vpraša, karte pa povedo, in je čisto vseeno, kdo sprašuje ...
So se pa karte takole odprle: Ne, ne ostaneta skupaj. Če je oziroma bo to res, potem iz sledečga razloga: ti siliš, on se brani. Ti bi na vsak način. On zelo hitro pograbi za samoobrambo. Nekdo od vaju bo zato pobral šila in kopita in odšel, kar zelo težko pomeni, da ostaneta skupaj. Ni pa nujno, da se bodo porušili vsi mostovi med vama. Komunikacija med vama lahko ostane (lahko, roko na srce, tudi iz napačnih razlogov ...), ampak v okviru tvojega vprašanja se zdaj ne posvečaj tej 'prihodnji komunikaciji', ker če že, bo sledila šele po vajinem razhodu. To bo pa potem že čisto druga štimunga. Ta hip so karte rekle ne.

Je kaj na tem?
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 21:13
Moj tarot,
Kako je z čustvi med nama z osebo na črko B.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Sara
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Sara Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 21:34
Moj tarot.Zanima me ce bova midva z osebo na crko D se kdaj intimna ali se se kdaj dobivava na skrivaj...hvala              
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 13/Oktober/2018 ob 21:39
A zdaj pa še enkrat skozi vsa ista vprašanja?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 14/Oktober/2018 ob 00:16
Originalno objavil(-a) gostja

A zdaj pa še enkrat skozi vsa ista vprašanja?


izgleda da res. OMG!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Ss
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Ss Odgovorbullet Objavljeno: 14/Oktober/2018 ob 00:50
Pozdravljeni moj tarot. Odgovorili ste mi na vprasanje ali ima oseba na m do mene ljubeuenska custva. Moj odgovor na vas vpogled: ja on dela v smeri gradbenistva. Dela ogromno. Imava skrito razmerje ze eno leto. Sem mu tudi zaupnica. Zanima me ali lahko kdaj postaneva uradno para? Hvala za odhovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 14/Oktober/2018 ob 01:23
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot,
Kako je z čustvi med nama z osebo na črko B.

Živjo!
Ponavadi se držim načela, da človek, ki nekaj vpraša, že ve, o čem sprašuje in zakaj, tudi če drugim to ni najbolj razumljivo.
Če torej gledam strogo v okviru vprašanja, potem karte pravijo nekako takole: čustva (tvoja ali med vama) so dosegla stopnjo, od koder se pričakuje neki 'step up', korak naprej. Kar je bilo do sedaj, je bilo in je pripravilo teren, da se stvari pelje dalje. A če karte prav govorijo, je v odnosu oseba, ki ne pada zlahka na trike. Če je to oseba B., potem imaš opravka z nekom, ki se ga ne premakne zlepa. Ima svoj prav, svoje principe, svojo trmo, svoj ponos. Če to drži, potem se čustva med vama dejansko razvijejo dalje, na drugem / drugačnem nivoju, toda moraš si biti na jasnem, da boš čustva razvijala dalje s to osebo, ki jo opisujem zgoraj, kar pomeni, da bodo ta čustva močno zaznamovana z značajem te osebe. Ne vem, če lahko pričakuješ ognjemet čustev, romantiko, crkljanje, ljubkovanje, držanje za rokice in podobno. Vajina čustva gredo naprej po poti, ki jo bo narekoval B. Lahko se izkaže, da ni čisto tisto, na kar si upala in pričakovala. Lahko ti hudega ne bo, a lahko se ti bo zdelo, da si samo sopotnica, ki pač gre, kamor odpelje on.

Bo kaj na tem?
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 14/Oktober/2018 ob 01:41
Moj tarot hvala.Opisala si u nulo osebo B.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide