Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 08:37
Vprasala sem za sluzbo ce se kaze kaksna premestitev ali ostajam na istem delovnem mestu...pa ocitno ste spregledalu...hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 14:29
Jaz se najbolj verjamem Bojanu, ker mi je se najvec videl od vseh. Pribliza se mu pa se Barbara.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 14:39
Tut men onadva najbolj sedeta,pred leti mi je bila dobra se SuzanaMB,(zadnjh nekaj let cist polom),to smesenje astrotarot mi je pa naravnost odvratno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 16:52
Originalno objavil(-a) Gostja

Jaz se najbolj verjamem Bojanu, ker mi je se najvec videl od vseh. Pribliza se mu pa se Barbara.

Zanima me kako govoris z Barbaro? Preko 090 ali navadne tel?
Ce preko 090 bi prosila za info oatera je ta stevilka, saj tista, ki jo ima objavljeno na fb strani ne deluje.
Ce pa se po navadmem tel. Pogovarjata pa bi prosila ce lahko poves, kako je s placilom, na kaksen nacin se placa in koliko.
Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 17:56
Lahko povete kaj vec o vasih izkusnjab z bojanom dobre in slabe?

Se od vas komu tudi zdi da ma bojan vse napisano zato vedno enako napove?

Lp!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 18:54
Ja, saj pravim, da je meni celo ime omenil pa me ob vprašanju ni vprašal po njem. Vedel ga je od prejšnjič, ko sem klicala.

In za službo ki je zgrešil.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 19:59
Kaj orbijate in trosite neumnosti,kva tiscite nekoga v drek za brezveze.Ja,najbrz,Bojan ma kup listkov in ima cas med pogovorom iskat med celim kupom.Niti stevilka se ne izpise na 090,tko da ne s takimi.Dejte raje kaj cloveskega napisat.Sam se manjka,da bo naslednji post,kolk je Sara memic vredu.Ne branim Bojana,ampak take pisat,pa je pokvarjeno.In cist izmisljeno in brez osnove.Jaz sem ga klicala nekajkrat za rno zadevo,vedno povedal isto in v minuti in pol,max 2 sem vedno koncala klic.Kje bi on imel cas iskat neke listke.
Okej,enim sede,drugim ne.Ampak ce men nekdo ne sede,ne bom pljuvala po njem in si izmisljevala nekih trotlarij.Tisti,ki ga poznajo in so zadovoljni z njim,tudi jaz,ga bomo vseeno poklicali,pa lohk si zmisljujejo ne vem kva vse.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 20:25
Originalno objavil(-a) Gostja

Ja, saj pravim, da je meni celo ime omenil pa me ob vprašanju ni vprašal po njem. Vedel ga je od prejšnjič, ko sem klicala.

In za službo ki je zgrešil.


Ali pa si ga sto krat klicala kot obsedena? In mu skoz isto vprasanje postavljala? Predvidevam da si ena od oseb ki sama ne ve kaj hoce v zivljenju
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 20:28
Originalno objavil(-a) gostja

Kaj orbijate in trosite neumnosti,kva tiscite nekoga v drek za brezveze.Ja,najbrz,Bojan ma kup listkov in ima cas med pogovorom iskat med celim kupom.Niti stevilka se ne izpise na 090,tko da ne s takimi.Dejte raje kaj cloveskega napisat.Sam se manjka,da bo naslednji post,kolk je Sara memic vredu.Ne branim Bojana,ampak take pisat,pa je pokvarjeno.In cist izmisljeno in brez osnove.Jaz sem ga klicala nekajkrat za rno zadevo,vedno povedal isto in v minuti in pol,max 2 sem vedno koncala klic.Kje bi on imel cas iskat neke listke.
Okej,enim sede,drugim ne.Ampak ce men nekdo ne sede,ne bom pljuvala po njem in si izmisljevala nekih trotlarij.Tisti,ki ga poznajo in so zadovoljni z njim,tudi jaz,ga bomo vseeno poklicali,pa lohk si zmisljujejo ne vem kva vse.


Se podpisem. Drugace meni je tudi bojan eden izmed ta boljsih. Hiter in jedrnat, mislim za njega to pisejo, ko je res zelo hiter in ne vlece. Folk je prizadet.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/November/2018 ob 21:23
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Ja, saj pravim, da je meni celo ime omenil pa me ob vprašanju ni vprašal po njem. Vedel ga je od prejšnjič, ko sem klicala.

In za službo ki je zgrešil.


Ali pa si ga sto krat klicala kot obsedena? In mu skoz isto vprasanje postavljala? Predvidevam da si ena od oseb ki sama ne ve kaj hoce v zivljenju


Macka,dobro si to napisala,bravo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 01:21
Originalno objavil(-a) Gost

Moj Tarot,
Kako bo z mojo ljubeznijo? Bova imela srečno in trdno vezo? V mislih imam določeno osebo.

Vprašanje na str. 229.
Zdi se, da bo vajina zveza trajalo toliko časa, da se bo imela priložnost soočiti tudi s takimi in drugačnimi težavami ali pač tem, čemur rečemo vzponi in padci, in bosta zato po teh skupnih naporih tudi lahko začutila, da je zveza zares trdna in srečna. Zdi se, kot da sta si nekako komplementarna značaja: ona bolj 'pri pameti', nekoliko previdna, zrela, odločna, natančna, racionalna, on bolj 'avanturist', radoveden, takoj pripravljen skočiti, igriv, nemiren. Tako da ona dobiva od njega nekaj otroške spontanosti, on pa od nje 'uzde', pameten premislek. In kot taka se zdi, se lepo dopolnjujeta. Kot rečeno, se bo trdnost zveze morala pridobiti s časom, in sicer pod pogojem, da znata biti drug drugemu komplementarna, dopolnjujoča se in ne izključujoča zaradi razlik.

Premisli, ali je kaj na tem.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 02:00
Originalno objavil(-a) Rija

Originalno objavil(-a) Rija

Moj tarot prosim za vpogled.parnerstvo v prihodnosti.hvala iz srca.
mislim najino razumevanje v prihodnosti.

Vprašanje na str. 229.
Mislim, da so karte pokazale, da bo moralo vajino partnerstvo - v smislu razumevanja med vama, kot praviš - za razvoj v prihodnosti najprej skozi razumevanje in razkrivanje preteklosti (vajine ali enega od vaju). Zdi se, da je neka močna sila med vama še obrnjena v preteklost, kot da se mora nekaj iz preteklosti (vaju ali enega od vaju) razkiriti, priti na dan, razčistiti, kar šele bo omogočilo veliko bolj intimno, poglobljeno razumevanje med vama. Karte kažejo, da gredo stvari v to smer, v smer zbliževanja, poglabljanja zaupanja med vama, a preko razkrivanja nekih resnic iz preteklosti.

Pomisli, ali je kaj na tem.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide