Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 08:01
Kaj pa ta karin jezovita..te njene zapestnice in talismani je kaj na tem...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 08:17
Originalno objavil(-a) Gostja

Kaj pa ta karin jezovita..te njene zapestnice in talismani je kaj na tem...


Ah,kje.Nateg.Ona to sranje kupi na Kitajskem za par centov,tukaj pa prodaja za vecji denar.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 08:36
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Ja, saj pravim, da je meni celo ime omenil pa me ob vprašanju ni vprašal po njem. Vedel ga je od prejšnjič, ko sem klicala.

In za službo ki je zgrešil.


Ali pa si ga sto krat klicala kot obsedena? In mu skoz isto vprasanje postavljala? Predvidevam da si ena od oseb ki sama ne ve kaj hoce v zivljenju


Macka,dobro si to napisala,bravo.


Dvakrat sem ga, v razmaku meseca. Sicer obstaja hitrejši način za pregled podatkov. V današnjem času imamo računalnike.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 09:37
Sej men je to jasno da je iz kitajske ampak k beres ta pisma ljudi ko ji pisejo da se jim vse uresnici ko to kupijo pa ne vem kaj naj si mislim al je folk zmesan al kaj ona pa to potem objavla kako se jim vse uresnicuje..
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 10:54
Ta pisma  te salve hvale glede talismanov in zapestnic si piše Karin delno sama in njen krog prijateljic  in delno še te nejene frendice pretentajo svoje prijateljice da si še one napišejo hvalo na račun talismanov in njeih zapestnic ki jih na kilograme kupi na kitajskem tu pa prodaja po 50€ ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 11:48
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Ja, saj pravim, da je meni celo ime omenil pa me ob vprašanju ni vprašal po njem. Vedel ga je od prejšnjič, ko sem klicala.

In za službo ki je zgrešil.


Ali pa si ga sto krat klicala kot obsedena? In mu skoz isto vprasanje postavljala? Predvidevam da si ena od oseb ki sama ne ve kaj hoce v zivljenju


Macka,dobro si to napisala,bravo.


Dvakrat sem ga, v razmaku meseca. Sicer obstaja hitrejši način za pregled podatkov. V današnjem času imamo računalnike.


In kaj naj pogleda v racunalnik?Razloxi mi,kako si ti to predstavljas,res me zanima.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 11:49
Originalno objavil(-a) Gostja

Sej men je to jasno da je iz kitajske ampak k beres ta pisma ljudi ko ji pisejo da se jim vse uresnici ko to kupijo pa ne vem kaj naj si mislim al je folk zmesan al kaj ona pa to potem objavla kako se jim vse uresnicuje..


A ti verjames vse, kar preberes?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 12:25
Saj ti kar verjemi Bojanu, ni se treba razburjati.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 14:18
Je bil kdo mogoce pri Zibi
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 20:23
Kakšne nove izkušnje za Dragico iz Celja
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 21:28
Originalno objavil(-a) Gostja

Saj ti kar verjemi Bojanu, ni se treba razburjati.


Ne gre se za Bojana, na zivce mi gredo prizadete zenske taksne kot ti, ki take pisejo, da je za bruhat. Ze nekaj casa to pises samo ti in vsiljujes neka dejstva brez podlage. Sigurna sem, da si ga sto krat klicala za dva tipa ali tri, ker si zmedena tudi v privatnem zivljenju in si milijonkrat izpostavila imena, pol se pa cudis, zakaj si je zapomnil ime? Psihopatka navadna, ki ne ve kaj hoce.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 21:52
Meni je tudi Bojan govoril podatke,za katere sem mu povedala prej,brez,da bi ga o njih vprasala.Malce nenavadno,ce si ne pise,kako potem ve za njih?Aja,ima fotografski spomin,zapomni si vse od vseh ljudi.In zakaj to govori,ce ga po njih ne vprasas?
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide