Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 22:54
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Saj ti kar verjemi Bojanu, ni se treba razburjati.


Ne gre se za Bojana, na zivce mi gredo prizadete zenske taksne kot ti, ki take pisejo, da je za bruhat. Ze nekaj casa to pises samo ti in vsiljujes neka dejstva brez podlage. Sigurna sem, da si ga sto krat klicala za dva tipa ali tri, ker si zmedena tudi v privatnem zivljenju in si milijonkrat izpostavila imena, pol se pa cudis, zakaj si je zapomnil ime? Psihopatka navadna, ki ne ve kaj hoce.


IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 22:58
Originalno objavil(-a) Katarina

Meni je tudi Bojan govoril podatke,za katere sem mu povedala prej,brez,da bi ga o njih vprasala.Malce nenavadno,ce si ne pise,kako potem ve za njih?Aja,ima fotografski spomin,zapomni si vse od vseh ljudi.In zakaj to govori,ce ga po njih ne vprasas?


Ej pokvarjenka ena..ce si ti kdaj klicala Bojana,upam it stavit za milijon €.
Kot je nekdo napisal...zacni zopet s tvojimi idiotizmi o tvoji cefurki.

Ocitno ti je Bojci res trn v peti,da je vedno on tvoja tarca.Raje memicko nauci slovenscino ,kot pa da tu serjes po forumu.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 28/November/2018 ob 23:22
Originalno objavil(-a) Gost

Moj tarot,
Rad bi vedel kako bo z ljubeznijo.
Ali se bivša mogoče vrne nazaj?
Hvala za odgovor.

Vprašanje na str. 230.
Mislim, da sta tvoji vprašanji identitični: kako kaže za ljubezen = ali se bivša vrne. Tako so se najbrž tudi zato odprle karte bolj kot odgovor glede bivše. Težka bo. Vsaj karte ne kažejo v smeri, da se kdo vrne, da se kaj obnovi, da stara ljubezen na novo vzplamti. Možno je razbrati, da jo boš še čakal, nekoliko trmasto čakal. A kaže, da se boš slej ko prej moral predramiti iz tega hrepenenja, čakanja, obžalovanja. Najbrž ne bo lahko. Da pa se razbrati tudi namig, da to obdobje le ne bo zaman. Nekaj bo delalo v tvoj prid in na koncu boš ugotovil, da le ni bilo vse izgubljeno. Kaj, v kakšnem smislu, težko rečem; najbrž to sicer ne pomeni vrnitve bivše, vsaj ne, kot si zamišljaš, a nekaj, kar bo dovolj, da glede ljubezni ostaneš optimističen.

Upam, da gre v dobro smer!
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 29/November/2018 ob 00:18
Originalno objavil(-a)

Moj Tarot
zanima me kaj me čaka v ljubezni, že kar lep čas sem samska pa me zanima kaj me čaka na področju ljubezni....
hvala

Mi je kar malo nerodno, ampak napoved iz kart je že skoraj cukrasta. Pokazalo se je, da so stvari v teku, da se dogaja, da se obrača (tudi če tega ne vidiš dobesedno) in na koncu je on, moška oseba, najbrž lepega, čeprav nekoliko eteričnega, nežnega videza, mogoče nekoliko zasanjanega značaja, a zna imeti tudi drugo plat oz. podosebnost, ki je veliko volj vroča, strastna. Samo za ilustracijo: kakor da bi bil moški z znamenjem v ribah in ascendentom v levu! Iz kart je res razvidno samo to, brez izgovorov. Če se ne uresniči, nimam na to kaj reči.

Upam, da se zgodi najlepše možno!
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
alenka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom alenka Odgovorbullet Objavljeno: 29/November/2018 ob 06:35
Daleč stran od Dragice iz Celja, ki ima umetniško ime Ana. Največja prevarantka tukaj. Je tukaj samo za to, da rihta stranke in jih pošilja Srđanu in veleče provizijo. Izogibajte se je
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 29/November/2018 ob 07:50
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Katarina

Meni je tudi Bojan govoril podatke,za katere sem mu povedala prej,brez,da bi ga o njih vprasala.Malce nenavadno,ce si ne pise,kako potem ve za njih?Aja,ima fotografski spomin,zapomni si vse od vseh ljudi.In zakaj to govori,ce ga po njih ne vprasas?


Ej pokvarjenka ena..ce si ti kdaj klicala Bojana,upam it stavit za milijon €.
Kot je nekdo napisal...zacni zopet s tvojimi idiotizmi o tvoji cefurki.

Ocitno ti je Bojci res trn v peti,da je vedno on tvoja tarca.Raje memicko nauci slovenscino ,kot pa da tu serjes po forumu.


Sem ga. Šlo je za ljubezen, dva vpletena moška, enega iz preteklosti in enega iz sedanjosti. In ko sem ponovno klicala po približno enemu mesecu, je vedel imena, brez da bi me po njih sploh vprašal.

Saj meni je bila tudi njegova prva napoved všeč in bi rekla, da je super videl vse, kar se dogaja, tudi razplet je povedal tak, da je bil možen, ampak ko se je zgodilo tisto drugo, mi je bilo pa malo čudno.

Nočem nikogar blatiti in ne nasprotovati komu, ki je z njim zadovoljen, hočem le opozoriti, da ne bo potem prevelikega razočaranja.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 29/November/2018 ob 07:52
Originalno objavil(-a) Katarina

Meni je tudi Bojan govoril podatke,za katere sem mu povedala prej,brez,da bi ga o njih vprasala.Malce nenavadno,ce si ne pise,kako potem ve za njih?Aja,ima fotografski spomin,zapomni si vse od vseh ljudi.In zakaj to govori,ce ga po njih ne vprasas?


No. očitno nisem sama s tako izkušnjo. Mi lahko poveš malo več, kaj je bilo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 29/November/2018 ob 08:29
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Katarina

Meni je tudi Bojan govoril podatke,za katere sem mu povedala prej,brez,da bi ga o njih vprasala.Malce nenavadno,ce si ne pise,kako potem ve za njih?Aja,ima fotografski spomin,zapomni si vse od vseh ljudi.In zakaj to govori,ce ga po njih ne vprasas?


No. očitno nisem sama s tako izkušnjo. Mi lahko poveš malo več, kaj je bilo?


A ti se pogovarjas sama s sabo pod razlicnimi nicki???
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostka Odgovorbullet Objavljeno: 29/November/2018 ob 10:00
Kdo vas je bolj prepričal Bojan, Selena ali Jelka?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 29/November/2018 ob 10:01
Nobeden od teh.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 29/November/2018 ob 10:10
Originalno objavil(-a) gostka

Kdo vas je bolj prepričal Bojan, Selena ali Jelka?


Mene najbolj Bojan,videl v nulo,tut Srlena videla eno kljucno zadevo,Jelka mi je vedno bila dobra,zgresila je le neke malenkosti.Vcadih je treba malo vleci iz nje,se mi zdi,da ji vcasih najbolj ni za gledat,ampak do zdej mi he povedala prav tudi na konkretna vprasanja.Jaz nimam kaj reci,so mi vsi trije solidni.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 29/November/2018 ob 18:34
Originalno objavil(-a) gostka

Kdo vas je bolj prepričal Bojan, Selena ali Jelka?


Definitivno Bojan. Selena mimo, Jelka pa tak, tak.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide