Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 12:25
Originalno objavil(-a) gostja

Bi lahko povedal kdo svoje izkušnje z jasnovidko Emo? Ali pa še kdo za jasnovidko Meto? Ona je tudi medij, ne?


Niti za eno niti za drugo se nisem slisala.Ima kdo kaksne izkusnje?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 13:03
Mislila sem tole Emo: http://www.vedezevalka-ema.si/
In pa Meto iz Videnje Meta.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 15:12
Sploh za Meto mi je čudno, da nihče ne bi imel izkušenj, ker sem jo zadnjič videla v oddaji in se baje z napovedovanjem prihodnosti ukvarja že vsaj deset let, poleg tega ima tudi osebne obiske.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 16:18
Originalno objavil(-a) gostja

Sploh za Meto mi je čudno, da nihče ne bi imel izkušenj, ker sem jo zadnjič videla v oddaji in se baje z napovedovanjem prihodnosti ukvarja že vsaj deset let, poleg tega ima tudi osebne obiske.


Kaj ji to pomaga,ce ocitno ni toliko dobra,da nima strank.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 16:18
Gostaj prosim preberi si kaj je napisala ena par strani nazaj glede videnje Meta, Ema je iz njene skupine in je isto sra...e samo drugo pakpovanje

Emo sem sprobala sam bila pri njej cca pet mesecev nazaj škoda denarja ki ni ravno poceni za slabo uro mlatenja prazne slame ima 50€
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 16:26
 seveda ker nima strank se sama ven meče z raznoraznimi intervjujiker ve da bodo ljudje spet navalili ko bo objavljen intervju z njo sam to je sila slaba reklama  moja znanka je novinarka in jo je Meta sama poklicala če lahko naredita intervju, bila je tudi na TV3 klepet ob kavi mislim da ne dolgo tega, pa tudi na TV3 je potrebno plačat če hočeš imeti intervju.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 16:59
Ja, saj, sem brala njen intervju, za razlike od Sare se mi je ona vsaj zdela srčna in prijazna.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 17:35
Originalno objavil(-a) gostja

Ja, saj, sem brala njen intervju, za razlike od Sare se mi je ona vsaj zdela srčna in prijazna.


Kaj pomaga ce je srcna in prijazna,ce nima pojma o vedezevanju.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 19:25
Originalno objavil(-a) gostja

Lahko še drugi poveste glede Bojana, je zadel trenutno stanje ali tudi razplet in predvsem, ali je tudi časovno dober?


Meni je med boljšimi. Ne blefira, pove direktno in hitro. Pri meni je bilo samo nekaj časovnega zamika.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 23:23
Gledam to gordano na tv3.Deluje ful prepricljivo,ampak nekaj mi ne sede na njej.Se mi zdi,da so te ,ki jih privlecejo iz srbije,vse en nateg.Osebni obisk ima 40€pol ure.Men bal prevec.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja9
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja9 Odgovorbullet Objavljeno: 18/Junij/2018 ob 23:48
Glede Bojana me zanima, na kakšen način ga sprašujete. Na primer mene zanima razplet s točno določeno osebo in potem ljubezen na splošno. Se pravi ga najprej vprašate za nekoga in če na primer negativno napove, ali potem še vprašate za ljubezen? pa kako dober je on v napovedovanju glede selitve in nosečnosti? to mene zelo zanima. Poklicati ga nameravam prihodnji meseec, da nebo kod reku hja kaj sprašuješ pokliči pa vprašaj. Samo kakšno izmenjavo mnenja bi si želela in je dobrodošla. Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 00:08
Originalno objavil(-a) Gostja9

Glede Bojana me zanima, na kakšen način ga sprašujete. Na primer mene zanima razplet s točno določeno osebo in potem ljubezen na splošno. Se pravi ga najprej vprašate za nekoga in če na primer negativno napove, ali potem še vprašate za ljubezen? pa kako dober je on v napovedovanju glede selitve in nosečnosti? to mene zelo zanima. Poklicati ga nameravam prihodnji meseec, da nebo kod reku hja kaj sprašuješ pokliči pa vprašaj. Samo kakšno izmenjavo mnenja bi si želela in je dobrodošla. Hvala


Vprasaj tako,kot si napisala in se ti zdi najboljse.Nekatwri flancajo z nekimi forami,da ne smes dat konkretnega vprasanja.Brezveze Bolj specificno je,lazje vidi.Eni pac sprobavajo vedezevalce,da preverijo,kolk vidijo.Jaz sem vedno vprasala vsako tetko direkt in sem dobila direkt odgovor.Ce jo na primer vprasam na splosno za ljubezen,ze tocno vem,kaj mi bo rekla...glede na to,da nas skoraj vse muci prav ljubezen.Ja,bili ste razocarani,zdaj imate nekoga novega in ne veste bla bla.Vprasaj kot se tebi zdi najboljse.Ce hoces direkt odgovor,vprasaj direkt.Pac po obcutku.
Ce bi jaz vprasala na splosno za ljubezen(pa nisem menjala veliko partnerjev,sem imela dolgoletne veze)bi ze za celotno podrocje zgodovine mojih ljubezni potrosila kar nekaj evrov.Da mi govori na dolgo in siroko mi je skoda dnarja za stvari,ki jih ze vem.Mene zanima prihodnost.
Dam primer.V sluzbi sem imela zaposleno eno osebo.Se je odlocalo, a bo ostala ali bo sla.Sem poklicala vedezevalko in jo vprasala direkt:imam nekoga v firmi,bo ostal ali ne.Mi je bilo dovolj samo da ali ne.Ne rabim slisat celotne drame okoli zadeve,ce bi jo vprasala na splosno za sluzbo,ce ze vse vem,kaj se je dogajalo.Nimam absolutno nic proti,ce nekatere vprasajo na splosno,jaz sem napisala samo ,kako jaz vprasam.Men tak nacin sede,mi je cist ok.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide