Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 07:32
Jaz sem ga dvakrat vprašala isto, a na drugačen način. Gre za dve osebi, enkrat sem vprašala za eno, drugič, kako bo z drugo in je bila zgodba popolnoma ista.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 09:03
A ima kdo izkušnje z vedeževalko Elfrido?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 09:23
Glede Bojana: tudi jaz sem ga vprašala konkretno za eno osebo, ko je napoveal razplet, pa sem vprašala še, kdaj zadevo vidi časovno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 09:38
Originalno objavil(-a) gostja

Glede Bojana: tudi jaz sem ga vprašala konkretno za eno osebo, ko je napoveal razplet, pa sem vprašala še, kdaj zadevo vidi časovno.


Meni je rekel, da bo šele v naslednjem letu razplet. Vem že sama, da ne bo v kratkem roku. Res me zanima, kaj bo. Je pa za sedanje stanje povedal take detajle, da sem bila čisto presenečena.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 12:36
A Bojan pri delu uporablja karte, kaj drugega ali pa kar vidi stvari?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 13:25
Originalno objavil(-a) gostja

A Bojan pri delu uporablja karte, kaj drugega ali pa kar vidi stvari?


Uporablja karte, mada vcasih se mi zdi da tko hitro govori, da jih niti ne odpre.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 13:51
Meni je za eno vprašanje takoj pogledal karte, potem sem vprašala še nekaj s tem povezano, je najprej odgovoril, potem pa še preveril v kartah.
IP IP shranjen Prijavi objavo
petra
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom petra Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 14:47
Jaz pa sem klicala Meto in se mi je zdelo, da trenutno situacijo zelo dobro opiše. Ne sprašuje, ampak kar govori. Zanima pa me, koliko se uresniči, in koliko velja časovno, če ima kdorkoli izkušnje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 15:52
Aha se pravi je Bojan hiter, to mi je všeč, da ne dolgovezi. Kot je ena zgoraj že napisala, da ji je ok da pove direktno, tako je tudi meni ok. Ker se mi ne ljubi poslušat celih romanov, pa nekih energetskih for pa kako moramo sebe ljubit. to že vse vem. In po opisanem bom klicala Bojana. Uf me je kr strah, ker vidim da je direkten in verjetno tud negativnih napovedi ne špara. Saj boljše kot pa one nakladačice.

Kdaj pa Bojana najlažje dobite? jaz bi ga po 21.30 klicala upam da ga dobim, pa morda kdo vee, če se slučajno ne javi, ali gre denar dol kljub vseeno?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 16:05
Originalno objavil(-a) Gostja 1

Ena forumašica je napisala glede Bojana da ga vsi hvalijo...hm jaz ga ne hvalim  pred dvemi leti sem bila kar nekajkrat v kontaktu z njim ker sem bila čisto na dnu zaradi razhoda s partnerjem, ni videl druge ženske zaradi katere sva se razšla rekel mi je da se je umaknil v osamo da se malo umiri v resnici se je pa preselil k drugi partnerki potem mi je rekel naj bom potrpežljiva do takrat da se moj dragi vrne nazaj ves umirjen...čez par mesecev mi je pa rekel naj pozabim nanj...oh pa še bi lahko naštevala njegove blodnje...

Samo Darinka iz Vuzenice je videla da je šel živet k drugi ženski in tudi opisala jo je zelo natančno In samo darinka mi je rekla da je tu dokončno konec in da ne vidi več najine skupne poti in res je imela edina prav.
  Ali lahko daš kontakt od Darinke in koliko računa za obisk? Hvala za odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja2
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja2 Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 16:05
mislim, da ne gre dol, da gre šele, ko se javi.
javi, kako boš zadovoljna. :)
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Junij/2018 ob 16:42
Jaz sem bila pri Darinki 2x.Mi je bila ful vredu.Telefona vec nimam,verjetno se bo nasla kaka forumasica,ki ima njeno cifro.Malo je problem,ker manjka skoraj cel forum in je bal tezje poguglat.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide