Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 23/December/2018 ob 19:01
Originalno objavil(-a) Gostja

Med nama je obojestranska simpatija vendar ima punco. Vem da okleva med mano in njo. Zanima me če bo še kaj med nama.
V vsakem primeru me zanima ali sploh bom še kdaj imela partnerja.
Hvala

Vprašanje na str. 280.
V igri bo, se zdi, moška oseba, a so se karte tako postavile, da ne morem zanesljivo reči, da gre za tega fanta, s katerim sta si simpatična. Kaže se, da te dejansko neka oseba preseneti s svojo odločitvijo, ki bo najbrž dokaj drzna oz. bo odločitev, ki bo (zanj) pomenila premostitev nekakšne težave, ovire, lahko tudi končanje česa. Sliši se, kot da bi to lahko bil on, a raje rečem, da pač 'moška oseba'. Zna se zgoditi tudi potovanje, izlet s to osebo (npr. te on povabi) ali povabilo, da prideš k njemu, z namenom zbliževanja. Dogajanje, odnos z nekom se ti v kartah torej kaže, nekako pa se zdi, da bo to trajalo do določene točke, na kateri pa te najbrž čaka določen izziv glede te zveze, odnosa, poznanstva, zato tudi ne morem reči, ali bo to, kar se ti obeta, tudi že pravo partnerstvo.

Upam, da se razplete v dobro smer.
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 23/December/2018 ob 19:06
Originalno objavil(-a) Mia

Moj Tarot, prosim za vpogled, kako mi bo šlo v novi službi, s katero začnem v novem letu.
In hvala za vse prispevke. Dobrim ljudem si naredila dobro, slabim ne bo pomagalo nič.

Vprašanje na str. 280.
Karte kažejo dobre obete, resnici na ljubo, nekako v smislu 'business as usual'. Ni videti, da bi se kaj hudega dogajalo, nasprotno, zdi se, da se boš v delo uvajala povsem normalno, kaže se tudi zadovoljstvo, stabilnost, naklonjenost, najbrž bo delovno okolje povsem korektno, zdi se, da bo nadrejena oseba (ali tisti, od katerega boš sprva odvisna) če že ne simpatična, pa vsaj 'v redu'. Pokazalo se je precej 'denarnih', 'praktičnih' kart - delo v računovodstvu, trgovini ali kaj podobnega? To omenim samo mimogrede. Glede same službe se torej kaže dobra pot, en res rahel odtenek pa nakazuje možnost zapletov ali zadreg neposlovne (čustvene, zasebne) narave, kar se bo razvilo skozi čas, ne takoj (najbrž s poglabljanjem odnosov v kolektivu). Zaenkrat se je pokazala taka tendenca, nič pa določnega.

Upam, da bo šlo vse dobro.
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 23/December/2018 ob 19:07
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj Tarot, mene kako bo nadaljevanje s partnerjem potekalo? Se bova prisla skupaj? Se dobivama in kontatkirama en drugega, nic pa se ne vemo kako bo, zato me zanima kdaj priblizno se vidi? Naslednje leto ? Lp

Vprašanje na str. 280.
Odprle so se take karte, da sploh ni mogoče drugače reči, kot da bosta skupaj. Še najbolj nevtralno bi lahko rekla, da prideš z nekom skupaj in ostaneš z njim iz ljubezni, simpatije, vzajemne naklonjenosti. Bolj drugačnih razlag že ni možno potegniti iz kart. Morda edino to, da vaju za zdaj še ločujejo kake obveznosti, služba, delo, projekti (njegovi?) in ni časa za kaj več. Morda koga od vaju čaka selitev, premestitev, ločitev od nečesa (ne v smislu vajine zveze), tudi npr. ločitev v smislu diplomiranja, zaključka izobraževanja, prakse ipd. Ko se to uredi, se lahko, glede na karte, vidiš z nekom (z njim) v odnosu, zvezi. Že ta sprememba je določen časovni pokazatelj, morda se zgodi spomladi oz. ko se premenja letni čas.

Upam, da se odvije v pravo smer.
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 23/December/2018 ob 19:14
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj Tarot, predno pobegnete s tega foruma, bi še jaz postavila eno delikatno vprašanje. (Zdaj bo forum spet zaživel ;)) S partnerjem sva skupaj 5let. Imava otroka, živimo skupaj. Še vedno pa ima ženo na papirju. Dela mu velike težave, od groženj s samomorom, če omeni ločitev itd. Kdaj se bo ločil oziroma kaj bo. Ženska je obsedena z njim. Prosim vpogled. Hvala

Vprašanje na str. 287.
Odprle so se karte, ki se precej pokrivajo s tem, kar si opisala v vprašanju. Obeti kažejo, kakor da bo rešitev prišla s posredovanjem tretje/tretjih oseb, to je npr. preko mediacije, odvetnika, sodišča, svetovalca (vendar lahko tudi preko prijateljev, znancev, morda iz teh področij), ali na tak način, kjer bo skoraj neizogibno treba vplesti kak uradni, administrativni, posredovalski itd. postopek (ki bo več kot le gola procedura ločitve). V tej situaciji je/bo tvoj partner v boljši, nadvladujoči poziciji, ni pa čisto rečeno, da bo prišlo 'samo' do razhoda z ženo: zdi se, kot da bo ženi moral nekaj dati v zameno. Ali je možno, da so/bodo posredi kake nepremičnine, selitve (vajina? mogoče tudi, da se bivša žena preseli kam)? Te možnosti so na vidiku, kot rečeno, pa je verjetnost, da do ločitve naposled pride, dobra in tudi za vaju bo končni izid, kot kaže, osrečujoč. Časovni obet lahko razberem kvečjemu nekoliko razdvojeno: ena možnost je, da se zadeva odvije oz. sproži že kar januarja, februarja, če pa ne, pa pomeni, da bo trajalo dlje, računaj od avgusta dalje ali še pozneje (od oktobra).

Upam, da gre v dobro smer!
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***
(In še: vmesnih vprašanj nisem spregledala, bom odgovorila tudi nanje.)
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/December/2018 ob 20:23
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Gostja

Moj Tarot, predno pobegnete s tega foruma, bi še jaz postavila eno delikatno vprašanje. (Zdaj bo forum spet zaživel ;)) S partnerjem sva skupaj 5let. Imava otroka, živimo skupaj. Še vedno pa ima ženo na papirju. Dela mu velike težave, od groženj s samomorom, če omeni ločitev itd. Kdaj se bo ločil oziroma kaj bo. Ženska je obsedena z njim. Prosim vpogled. Hvala

Vprašanje na str. 287.
Odprle so se karte, ki se precej pokrivajo s tem, kar si opisala v vprašanju. Obeti kažejo, kakor da bo rešitev prišla s posredovanjem tretje/tretjih oseb, to je npr. preko mediacije, odvetnika, sodišča, svetovalca (vendar lahko tudi preko prijateljev, znancev, morda iz teh področij), ali na tak način, kjer bo skoraj neizogibno treba vplesti kak uradni, administrativni, posredovalski itd. postopek (ki bo več kot le gola procedura ločitve). V tej situaciji je/bo tvoj partner v boljši, nadvladujoči poziciji, ni pa čisto rečeno, da bo prišlo 'samo' do razhoda z ženo: zdi se, kot da bo ženi moral nekaj dati v zameno. Ali je možno, da so/bodo posredi kake nepremičnine, selitve (vajina? mogoče tudi, da se bivša žena preseli kam)? Te možnosti so na vidiku, kot rečeno, pa je verjetnost, da do ločitve naposled pride, dobra in tudi za vaju bo končni izid, kot kaže, osrečujoč. Časovni obet lahko razberem kvečjemu nekoliko razdvojeno: ena možnost je, da se zadeva odvije oz. sproži že kar januarja, februarja, če pa ne, pa pomeni, da bo trajalo dlje, računaj od avgusta dalje ali še pozneje (od oktobra).

Upam, da gre v dobro smer!
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.***
(In še: vmesnih vprašanj nisem spregledala, bom odgovorila tudi nanje.)


Da, pusti ji tudi nepremičnino v celoti, samo da bo mir. Vseeno ona ne popusti. Hoče njega. In potem grožnje itd. Strah me je, ali bo on sploh speljal to ločitev. Včasih nisem sigurna, ali bo dovolj močen. Vidim, da ga zelo obremenjuje vse skupaj. Na momente pravi, naj kar ostane tako kot je, papir nič ne pomeni, mi pa imamo življenje. Jaz pa seveda hočem in pričakujem, da se te stvari tudi uradno rešijo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/December/2018 ob 22:30
Moj tarot,
nisem še dobila odgovora,če ste mi vi odgovorila glede invalidske upokojitve,ali se je kdo drug pohecal z odgovorom. Hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/December/2018 ob 22:32
Moj tarot,
zanima me,če se mi v letu 2019 finance izboljšajo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 24/December/2018 ob 00:50
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj tarot,
nisem še dobila odgovora,če ste mi vi odgovorila glede invalidske upokojitve,ali se je kdo drug pohecal z odgovorom. Hvala

Tisto je še bil moj odgovor, ja.

Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: 24/December/2018 ob 01:01
Originalno objavil(-a) Gostja

Da, pusti ji tudi nepremičnino v celoti, samo da bo mir. Vseeno ona ne popusti. Hoče njega. In potem grožnje itd. Strah me je, ali bo on sploh speljal to ločitev. Včasih nisem sigurna, ali bo dovolj močen. Vidim, da ga zelo obremenjuje vse skupaj. Na momente pravi, naj kar ostane tako kot je, papir nič ne pomeni, mi pa imamo življenje. Jaz pa seveda hočem in pričakujem, da se te stvari tudi uradno rešijo.

Naj samo dodam, da bi mogoče morala napisati pri tistem, da bo moral on svoji bivši nekaj dati, še to, da 'ne nujno v materialnem smislu'. Lahko je aktualna kakšna nepremičnina, lahko pa tudi neke vrste 'čustveno izsiljevanje', ki mu bo partner podlegel. Zato imajo karte tudi aktualen nasvet, da bo nekdo tretji dejansko potreben, tudi v smislu, da partnerja opazarja na meje, na to, kolikšna je njegova odgovornost, kje pa je nima več, da ga malo drži nazaj itd. Verjamem, da sta v zagati zaradi obnašanja bivše, tudi po drugem sistemu kart, ki sem jih odprla, so se okoli vajinih kart pokazale same ovire in nadloge. To je zdaj to, a kot rečeno, na daljši rok se je pokazala razrešitev zadeve, zelo nedvoumna kombinacija, da se 'zakon razdre' in situaciji umiri.

Upam na dobro razrešitev!
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.**
IP IP shranjen Prijavi objavo
Pikapoka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Pikapoka Odgovorbullet Objavljeno: 24/December/2018 ob 08:27
MT lahko še men pogledate kak mi kaže ljubezensko področje...
Spoznam tipa v kratkem, ki bo resen?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/December/2018 ob 10:12
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Gostja

Da, pusti ji tudi nepremičnino v celoti, samo da bo mir. Vseeno ona ne popusti. Hoče njega. In potem grožnje itd. Strah me je, ali bo on sploh speljal to ločitev. Včasih nisem sigurna, ali bo dovolj močen. Vidim, da ga zelo obremenjuje vse skupaj. Na momente pravi, naj kar ostane tako kot je, papir nič ne pomeni, mi pa imamo življenje. Jaz pa seveda hočem in pričakujem, da se te stvari tudi uradno rešijo.

Naj samo dodam, da bi mogoče morala napisati pri tistem, da bo moral on svoji bivši nekaj dati, še to, da 'ne nujno v materialnem smislu'. Lahko je aktualna kakšna nepremičnina, lahko pa tudi neke vrste 'čustveno izsiljevanje', ki mu bo partner podlegel. Zato imajo karte tudi aktualen nasvet, da bo nekdo tretji dejansko potreben, tudi v smislu, da partnerja opazarja na meje, na to, kolikšna je njegova odgovornost, kje pa je nima več, da ga malo drži nazaj itd. Verjamem, da sta v zagati zaradi obnašanja bivše, tudi po drugem sistemu kart, ki sem jih odprla, so se okoli vajinih kart pokazale same ovire in nadloge. To je zdaj to, a kot rečeno, na daljši rok se je pokazala razrešitev zadeve, zelo nedvoumna kombinacija, da se 'zakon razdre' in situaciji umiri.

Upam na dobro razrešitev!
Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018.**


Najlepša hvala, ste mi polepšala praznike! Vem, kaj ste hotela reči s čustvenim izsiljevanjem, stalno bo kaj za poštimati v stanovanju, pa ga bo klicarila verjetno. Vedno bo nekaj, ampak to bomo reševali takrat. Samo, da se mu uspe ločit in da si ona kaj ne naredi, pa bo dobro.
Uspešno novo leto 2019 želim. Hvala še enkrat.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/December/2018 ob 14:05
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Dve vprašanji na straneh 272 in 276:
Originalno objavil(-a) Gostja

Moj Tarot,
prosila bi če mi lahko pogledate za fanta (D, 27.11.1976), kaj se mu plete po glavi. Vezo sva imela enkratno, super ljubeč odnos... Določene težave v službi so naju tudi pripeljale do konflikta in me zanima kako, oz če bova nadaljevala to zgodbo?
Hvala
Lp

Originalno objavil(-a) Gostja

a lahko se meni odgovorite stran 273 oseba na crko d...kako vidite v letu 2019

Vprašanj o osebi D. je bilo kar nekaj, na eno sem odgovorila na strani 279. Če sta zgornji vprašanji od iste osebe, potem velja odgovor na str. 279.




Lep pozdrav!
MT
***P.S. Odgovarjam le še do konca decembra 2018
.***



Ja sem opazila da je blo zastavljeno veckrat ampk to ni bilo za mene, ta odgovor na 285 strani je od ene ki je imela razmerje, midva sva mela vezo je pa tudi na D in 76 letnik.

Hvala lp





Spoštovani to nista isteosebe ampak razlicne. Moje vorasanje je prvo, drugo prasanje ste pa podali odgovor na prejsnih straneh.
Hvala za trud.
Lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide