Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
za Moj tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom za Moj tarot Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 17:50
Pozdravljeni moj tarot. Še zadnjič se obracam na vas, preden boste nehali odgovarjat. Z prijateljem se še nisva videla( govorila ) od Novembra.( izgubljena VD). Nazadnje ste mi rekli , da bo morda v Decembru. December se bliza koncu pa me zanima ali bo srečanje kasneje?. Zanima me tudi, ce bova nadaljevala avanturo. Hvala in lepe praznike.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 18:03
tud js sem imela vprasanje za osebo na crko d pa ga nisem dobila...ne zdi se mi fer da zaradi ene k skoz sprasuje za to osebo ne dobimo odgovora ce je vwc oseb na d je nakljucje...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 20:08
Spet ta vozniska..jaooo.Ce ti je astrotarot zgresila,da jo je nekje zalozil,ti pa si rekla,da jo je dejansko izgubil.Pa ce bi te tip zelel videt,bi na vsak nacin lahko prisel do tebe.Nismo v srednjem veku glede prevoza.Ce si pa naivna in neumna,pa se dalje verjemi tipu,ki verjetno vozniske sploh ni izgubil,ampak se te je hotel koncno resiti in seveda zblojeni astrotarot,ki kljub zblojenim napovedim in filozofiranjem in butastim pametovanjem se kar verjames.Wake up,girl.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 20:55
Moj tarot,prosim če mi lahko pogledate kako bo s posegom,ki naj bi ga imela v mesecu avgustu 2019,zelo se bojim,če bo vse v redu.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostjaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostjaa Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 20:59
Originalno objavil(-a) Gostja

tud js sem imela vprasanje za osebo na crko d pa ga nisem dobila...ne zdi se mi fer da zaradi ene k skoz sprasuje za to osebo ne dobimo odgovora ce je vwc oseb na d je nakljucje...

Mislim da si ze dobila odgovor velik strani nazaj na tole uprasanje.
Ne bo nc s tega
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 21:49
Originalno objavil(-a) Gostja

tud js sem imela vprasanje za osebo na crko d pa ga nisem dobila...ne zdi se mi fer da zaradi ene k skoz sprasuje za to osebo ne dobimo odgovora ce je vwc oseb na d je nakljucje...


Se tut men zdi,da je blo tole z crko d odgovorjeno.Sej tko vedno isti sprasujejo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 22:20
js sem samo enkrat vprasala za osebo na d...nekdo pa petkrat js odgovora nisem dobila zal...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostjaa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostjaa Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 22:39
Originalno objavil(-a) Gostja

js sem samo enkrat vprasala za osebo na d...nekdo pa petkrat js odgovora nisem dobila zal...
bos mogla bolj konkretno uprasanje napisat
IP IP shranjen Prijavi objavo
Astro
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Astro Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 22:40
Originalno objavil(-a) Gostja

js sem samo enkrat vprasala za osebo na d...nekdo pa petkrat js odgovora nisem dobila zal...

Lahko jaz odgovoril na vprašanje, ampak kaj konkretneje?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/December/2018 ob 23:18
Spet nek fejk astrotarot,vsak se ze prostituira s ponujanjem napovedi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 02:13
Astro,spoznala sem eno simpatijo.Bi rada vedela,ce me bo pred novim letom peljal,kamor je obljubil in ce se bo stvar nadaljevala.Je res,da ima custva do mene?
Pa se nekaj,ce mi lahko prosim pogledate.Bom za novo leto sama ali bom v druzbi s kom.Hvala za morebiten odgovor.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 26/December/2018 ob 08:31
vprasala sem kaj vidite v letu 2019 z osebo na crko d...se mi javi....
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide