Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 09:41
Originalno objavil(-a) Gostja

zaradi spostovanja on sigurno ni bil z mano ampak zato ker me je imel rad je pa res da je bilo 2017 za naju grozno leto polno prepirov obtozevanj z njegove strani in potem je res sel sluzbeno v nemcijo zdaj pa ne vem ker ga pustim pri miru...zato sem vprasala ce se mogoce javi on...hvala



Joj zenska,ne gnjavi vec.Zoprna si ko driska.Koga pa to vse zanima.Ce mu ni vec do tebe,ne vem,zakaj se kr pritiskas in pritiskas.A je edini dec na svetu???
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 09:59
Zenska pust da se odvijejo stvari same, ta moj tarot tk kiksne vsaki drugi, prepusti se, vse je z nekim namenom. Ce ima interes ta moski te bo poklical. Moje misljenje
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 10:12
Za koji k bi jo klical, ce sedi na dveh stolih ona. Tip si zeli iskrene veze, ne pa laznjive kure, ki izkorisca ljudi in njihova custva. Vsak normalni se odljubi od take osebe in gre.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 10:21
Originalno objavil(-a) Gostja

Zenska pust da se odvijejo stvari same, ta moj tarot tk kiksne vsaki drugi, prepusti se, vse je z nekim namenom. Ce ima interes ta moski te bo poklical. Moje misljenje

Katera oseba ima interes v zivljenju, da ga partner ponizuje? Povej no, lepo prosim.
Iz samospostovanja ni denarja, da poklicem tako kuro od cloveka kot je ta zenska.
Glede na to kar je povedala, bi morala ona njega poklicati in se mu opraviciti.
Ne pa obratno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 10:29
Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) Gostja

Zenska pust da se odvijejo stvari same, ta moj tarot tk kiksne vsaki drugi, prepusti se, vse je z nekim namenom. Ce ima interes ta moski te bo poklical. Moje misljenje

Katera oseba ima interes v zivljenju, da ga partner ponizuje? Povej no, lepo prosim.
Iz samospostovanja ni denarja, da poklicem tako kuro od cloveka kot je ta zenska.
Glede na to kar je povedala, bi morala ona njega poklicati in se mu opraviciti.
Ne pa obratno.


No no mal zbirajte besede tu gor, ne veste ozadja te zenske... tk da jo po krivem obstojate. Vsaka z nekim razlogom tu gor povprasa.
Ce pa komu kj ne pase pa naj ne komentira :)
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 11:05
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gost

Originalno objavil(-a) Gostja

Zenska pust da se odvijejo stvari same, ta moj tarot tk kiksne vsaki drugi, prepusti se, vse je z nekim namenom. Ce ima interes ta moski te bo poklical. Moje misljenje

Katera oseba ima interes v zivljenju, da ga partner ponizuje? Povej no, lepo prosim.
Iz samospostovanja ni denarja, da poklicem tako kuro od cloveka kot je ta zenska.
Glede na to kar je povedala, bi morala ona njega poklicati in se mu opraviciti.
Ne pa obratno.


No no mal zbirajte besede tu gor, ne veste ozadja te zenske... tk da jo po krivem obstojate. Vsaka z nekim razlogom tu gor povprasa.
Ce pa komu kj ne pase pa naj ne komentira :)

Je napisala da ima druzino in da je on ni zelel razdirati. Torej ona sedi na dveh stolih se igra z njim, ko se ji zahoce. Nic cudnega, da se je drl. Jst bi tud sterala,tako dvozivko, ki se ne more odlociti na katerem stolu bo sedela. In bi kar malo izkoristila vse okoli sebe.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 11:10
Da smo si na jasnem js sem mela druzino ne on..on je bil samski...reku je da mu je prevec hudo da bi mojim otrokom vzel atija...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 11:16
Originalno objavil(-a) Gostja

Da smo si na jasnem js sem mela druzino ne on..on je bil samski...reku je da mu je prevec hudo da bi mojim otrokom vzel atija...
koji ti je iq budala... saj ja ti sedis na dveh stolih. In ti izkoriscas custva nekoga drugega, ocitno bi jih rada diktirala, ko ti ukažes se mora oglasiti in delati po tvojem dijtatu, da si nahranis ego, ko ti pa ne pase, imas pa,druzinico ane, pa reveza nazenes. Clovek si zeli iskreno monogamno vezo, ne pa izkoriscevalske kure, kot si ti. Ce varas partnerja bos tudi njega nekoc. Z vso pravico te je nacevljal. Face it. Kura si. Pa se to je lep izraz. Opraviciti bo se mu morala za laganja in izkoriščanja.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 11:25
Originalno objavil(-a) Gostja

Da smo si na jasnem js sem mela druzino ne on..on je bil samski...reku je da mu je prevec hudo da bi mojim otrokom vzel atija...

pa še ena resnica je. Otrokom on ni in v nobenem primeru ne bi nič vzel. On je samski, ti si varala. Ti si otrokom vzela srečno iskreno družino, s trenutkom, ko si začela varanje. Četudi se je on umaknil, tvoje srečne družine za tvoje otroke ni več. Lahko jo igraš, ampak v reali je ni. In za to si odgovorna zgolj in samo ti!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 11:56
Mene pa zanimajo vase izkusnje z miro tahirovic ..bojanom..in seleno..hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 12:48
Tud mene zanima kaksne nove izkusnje z Bojanom ?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Za moj tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Za moj  tarot Odgovorbullet Objavljeno: 27/December/2018 ob 13:02
Moj tarot



Prosim, če mi lahko odgovori Moj tarot Pojavil se je stari partner in se nekdo na novo. Staro ne gre..., novo ne morem. Vse je tako čudno, ali bom raje sama. Zdi se mi, da ja.
Vnaprej hvala, napisali ste, da odgovarjate samo še do konca decembra, prosim ne vtikujte se ostali, jaz bom točno čutila in vedela kdaj mi bo odgovorila prava oseba, v kolikor mi seveda bo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide