Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 13:46
Tut meni,Bojan in Selena.In Danijela iz Tepanja.Razocarana sem pa nad Lejlo,Suzano,nobena ni bidela ene prelomnice.
Se mi pa je v zadnjih mesecih zgodila ena stvar,ki jo je Jelka konstantno ponavljala,jaz pa sem vedno govorila ne,ne,to ni res,ni mozno.In ja,se mi res dogaja,kot je rekla.

Kar se pa tega Urosa iz Maribora tice,ena znanka je bila pri njemu totalen nateg.On ni nek vedezevalec,bolj bluzi o nekih energijah in angelih.To meni sploh ne sede,imam raje,da mi da neke konkretne napovedi,nisem jaz za neke angele itd.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 13:49
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Gostja

njegova custva so bila zelo mocna tko da tuki stw kiksnla in vem da so se sigurno peisotna...ampak on si je vbil v glavo da nikol ne bo razdiral moje druzine in se odmaknil...

Uporabnice foruma moram spet opozoriti, da je bil moj zadnji odgovor objavljen na strani 291 ob 19:14. Odgovori, ki jih je nekdo podal pod ukradenim vzdevkom Moj Tarot na strani 293 ob 13:18, 13:25 in 23:27 niso moji. Drugače rečeno, odgovori, kjer so tri zvezdice (***) v zadnji vrstici zamaknjene, niso moji.
Potrudila se bom in odgovorila tistim, ki so vprašanje zastavili decembra. Ker pa je nevarnost, da bo ta ista oseba spet objavljala pod ukradenim vzdevkom, vas opozorim le toliko, da sta moj način izražanja in moja slovenščina bistveno drugačna (na višjem nivoju) od te, ki jo v ukradenih odgovorih uporablja ta oseba. To je najbolj zanesljiv prepoznavni znak mojih odgovorov.

Lep pozdrav!
MT
***P.S. Potrudila se bom odgovoriti na vsa vprašanja, postavljena še v decembru 2018.***



TI NA VISJEM NIVOJU?
REVSE,NAJPREJ SE NAUCI VEDEZEVAT IN NEHAJ SE NORCEVAT S FOLKA,DEJANSKO SI NA ZELO NIZKEM NIVOJU,CE VSE FALIS,NIMAS POJMA O VEDEZEVANJU IN SMETIS FORUM,NE ZNAS NAREDITI SVOJEGA MAILA,ZAGNOJILA SI CEL FORUM.IGNORANTSKA,NEVEDNA NIZKOSLOJNA GNOJNICA.PA RES MOCNO UPAM,DA KONCNO ODPUJSAS,CEPRAV IMAM MOCAN OBCUTEK,DA BOS TUKAJ POCASI ZASEDLA VES FORUM S TEMI TVOJIMI TREMI SPRASEVALCI.PA DISKRETNOSTI TI MANJKA,GNOJ IGNORANTSKI.IN ZNANJA.RAJE SI ISCI SLUZBO KOT PA DA SLONIS TUKAJ CEL CAS.BO VEC EFEKTIVE

Vau!! Haha! Kapo dol! Moj Tarot je očitno pogruntala, kako zvabit lisico na plan! Navrgla je tiste tri besedice in evo, kdo se oglasi. Ja točno tista, ki je spet kradla nick in bluzila svoje frustracije namest odgovorov! Jo je tako špiknilo, da se ni mogla zadržat, hahaha! In poglejte, vse je napisala z velikimi črkami, noro! Vau, res, kapo dol, tole ji je pa moj Tarot res totalno v piko stopila na žulj! Jeznorita se kar peni pa z belim gleda od svojga besa, hahaha!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 14:50
Originalno objavil(-a) gostja

Tut meni,Bojan in Selena.In Danijela iz Tepanja.Razocarana sem pa nad Lejlo,Suzano,nobena ni bidela ene prelomnice.
Se mi pa je v zadnjih mesecih zgodila ena stvar,ki jo je Jelka konstantno ponavljala,jaz pa sem vedno govorila ne,ne,to ni res,ni mozno.In ja,se mi res dogaja,kot je rekla.

Kar se pa tega Urosa iz Maribora tice,ena znanka je bila pri njemu totalen nateg.On ni nek vedezevalec,bolj bluzi o nekih energijah in angelih.To meni sploh ne sede,imam raje,da mi da neke konkretne napovedi,nisem jaz za neke angele itd.

gostja,a tut ti smetis.A si attention whore...koga zanima tvoja napoved????In kaj zdaj,ce sta ti Lejla in Suzana zgresili???
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 15:21
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gost

Mene pa zanimajo vase izkusnje z miro tahirovic ..bojanom..in seleno..hvala


Mira mimo, selena in bojan sta pa edina, ki dejansko vidita stvari. Vsaj pri meni je tako.


hm.. meni pa ravno ta Selena tko tko.. Mira mi nekaj ne potegne, Bojan pa je ok, kratek in jedrnat. Najboljša mi je Jelka.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 16:06
Originalno objavil(-a) Gost.ja

Originalno objavil(-a) gostja

Tut meni,Bojan in Selena.In Danijela iz Tepanja.Razocarana sem pa nad Lejlo,Suzano,nobena ni bidela ene prelomnice.
Se mi pa je v zadnjih mesecih zgodila ena stvar,ki jo je Jelka konstantno ponavljala,jaz pa sem vedno govorila ne,ne,to ni res,ni mozno.In ja,se mi res dogaja,kot je rekla.

Kar se pa tega Urosa iz Maribora tice,ena znanka je bila pri njemu totalen nateg.On ni nek vedezevalec,bolj bluzi o nekih energijah in angelih.To meni sploh ne sede,imam raje,da mi da neke konkretne napovedi,nisem jaz za neke angele itd.

gostja,a tut ti smetis.A si attention whore...koga zanima tvoja napoved????In kaj zdaj,ce sta ti Lejla in Suzana zgresili???


A si ti čist skrenula? Ta forum je ZA IZMENJAVO MNENJ in gostja se drži teme. Vsi ostali se ne!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 16:39
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gost

Mene pa zanimajo vase izkusnje z miro tahirovic ..bojanom..in seleno..hvala


Mira mimo, selena in bojan sta pa edina, ki dejansko vidita stvari. Vsaj pri meni je tako.


hm.. meni pa ravno ta Selena tko tko.. Mira mi nekaj ne potegne, Bojan pa je ok, kratek in jedrnat. Najboljša mi je Jelka.


Moje izkušnje z omenjenimi so pozitivne samo z Bojanom. Mi je pa dobra Vilma. Ima kdo izkušnje z njo?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 17:24
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) Gost.ja

Originalno objavil(-a) gostja

Tut meni,Bojan in Selena.In Danijela iz Tepanja.Razocarana sem pa nad Lejlo,Suzano,nobena ni bidela ene prelomnice.
Se mi pa je v zadnjih mesecih zgodila ena stvar,ki jo je Jelka konstantno ponavljala,jaz pa sem vedno govorila ne,ne,to ni res,ni mozno.In ja,se mi res dogaja,kot je rekla.

Kar se pa tega Urosa iz Maribora tice,ena znanka je bila pri njemu totalen nateg.On ni nek vedezevalec,bolj bluzi o nekih energijah in angelih.To meni sploh ne sede,imam raje,da mi da neke konkretne napovedi,nisem jaz za neke angele itd.

gostja,a tut ti smetis.A si attention whore...koga zanima tvoja napoved????In kaj zdaj,ce sta ti Lejla in Suzana zgresili???


A si ti čist skrenula? Ta forum je ZA IZMENJAVO MNENJ in gostja se drži teme. Vsi ostali se ne!

Tole ni bilo tebi namenjeno, zato ne vem, zakaj se vmešavaš.
Da pa ti pojasnim: te besede (attention whore in ostalo) so COPY-PASTE tega, kar je točno ta ista "gostja" napisala eni drugi, ki je podala svojo izkušnjo! TOČNO TE BESEDE!!! In tale "gostja" to zelo dobro ve, zato se ti po nepotrebnem vmešavaš. In "gostja" bo vso svojo gnojnico, ki jo zliva po drugih, vedno dobila servirano nazaj! To je njena gnojnica! Naj se ona ukvarja z njo! Zato jo bo vedno dobila nazaj v fris!!!
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 17:25
Gostja katera Vilma ker sta dve ta iz Slovenj Gradca ali iz Dupleka
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 18:50
Ena Vilma je iz SG,druga pa iz Maribora,na Studencih.Edino ce se je iz Dupleka preselila na Studence.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 19:39
Originalno objavil(-a) gostja

Ena Vilma je iz SG,druga pa iz Maribora,na Studencih.Edino ce se je iz Dupleka preselila na Studence.

RAJE SI ISCI SLUZBO KOT PA DA SLONIS TUKAJ CEL CAS.BO VEC EFEKTIVE!
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 20:12
Tudi tebi ne bi škodilo, če bi kdaj kaj pametnega delala, namesto da se vtikuješ v gostjo, ki ni nič slabega napisala in daješ nepotrebne nasvete z vreščanjem in kričanjem. Saj menda ja veš, da pisanje celotnih stavkov z velikimi črkami pomeni funkcionalno nepismenost.Hm

IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 20:22
Originalno objavil(-a) gost

Tudi tebi ne bi škodilo, če bi kdaj kaj pametnega delala, namesto da se vtikuješ v gostjo, ki ni nič slabega napisala in daješ nepotrebne nasvete z vreščanjem in kričanjem. Saj menda ja veš, da pisanje celotnih stavkov z velikimi črkami pomeni funkcionalno nepismenost.[IMG]smileys/smiley



Ignoriraj,to ni normalno,ta stvor ima vse:shizofrenijo,vse mozne fobije in psihoze.Ne mesaj dreka,daj na ignore.Cudim se,da se tak izmecek prosto giblje med ljudmi.Po moje je nevarna sebi in predvsem drugim.Tiktakajoca bomba.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide