Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Ss
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Ss Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 10:12
Selena je sama napovedala tipa v aprilu (ceprav sem jaz imela cisto drugo vprasanje). Nevem kaj bi bilo tukaj nepomembno. Za sprasevalca je vse pomembno kar vprasa , zato vprasa. Glej katera je dobra si vprasala? Meni najboljsa je bila misa. Skoda da je vec ni. Vse ostalo je tak tak..nekaj trofi nekaj pa mimo. Oziroma nekaj prav napove , nekaj narobe. Ali pa se stvar uresnici cez nekaj let.
IP IP shranjen Prijavi objavo
T
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom T Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 10:14
Jeznorita opet na pohodu....
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 10:25
Čeprav nas Moj Tarot s koncem leta zapušča, za kar smo mu seveda hvaležni za njegov trud.
Ostaja pa še naprej upam Astro, ki bo sicer jeznim ženičkam šlogarcam delal še naprej sive lase, ostalim pa seveda zadovoljstvo za realne napovediPomežik

Seveda bodo zdaj nekatere živčne šlogarce zagnale vik in krik  kot napr. tista, ki je danes zjutraj z velikimi črkami vreščala in kričala. Upam, da so jo že ustrezno pomirili, he, he.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 10:35

IP IP shranjen Prijavi objavo
Alenka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Alenka Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 10:57
Pozdravljene
mene pa zanimajo Vaše izkušnje z Urošem iz Maribora. Kolegica je navdušena nad dogodkom, ker ji ga je napovedal v uro natančno.
Prosim za Vaše izkušnje, lepa hvala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 11:20
Alenka ali lahhko malo več o Urošu ali je morda to Uroš Vid ali lahko daš kakšen kontakt od njega
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 11:20
Originalno objavil(-a) Alenka

Pozdravljene
mene pa zanimajo Vaše izkušnje z Urošem iz Maribora. Kolegica je navdušena nad dogodkom, ker ji ga je napovedal v uro natančno.
Prosim za Vaše izkušnje, lepa hvala.

Uros ki je na vozicku ? Ali se kater drug uros obstaja ? Lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 11:20
Uros Vid je samo preko maila ali fb mislim da.
Ta ni iz maribora
IP IP shranjen Prijavi objavo
za alenko
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom za alenko Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 12:34
kako deluje ta uros iz maribora? lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 12:46
Originalno objavil(-a) gost

Čeprav nas Moj Tarot s koncem leta zapušča, za kar smo mu seveda hvaležni za njegov trud.
Ostaja pa še naprej upam Astro, ki bo sicer jeznim ženičkam šlogarcam delal še naprej sive lase, ostalim pa seveda zadovoljstvo za realne napovediPomežik
Seveda bodo zdaj nekatere živčne šlogarce zagnale vik in krik  kot napr. tista, ki je danes zjutraj z velikimi črkami vreščala in kričala. Upam, da so jo že ustrezno pomirili, he, he.



Ti po moje sanjas te tvoje zenicke.Je una z velikimi crkami cist prav napisala.Astrotarot bo tut po novem letu gnojila tule po forumu.Ce pa mislis,da se vedezevalke sekirajo,pa si res uboga na umu.Verjetno niti ne vejo za astrotarot,poleg tega,se nobena normalna vedezevalka ne bo sekirala za cca 2 ali 3 osebe,ki vedno sprasujejo tle.Ena bejba enostavno ne kapira o neki vozniski,druga zeli otroka s tipom,s katerim ni skupaj,ena pa sprasuje za neko bolnisko ali upokojitev.Ze imas ti sive lase,ko se tko sekiras za druge.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 13:04
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gost

Čeprav nas Moj Tarot s koncem leta zapušča, za kar smo mu seveda hvaležni za njegov trud.
Ostaja pa še naprej upam Astro, ki bo sicer jeznim ženičkam šlogarcam delal še naprej sive lase, ostalim pa seveda zadovoljstvo za realne napovediPomežik
Seveda bodo zdaj nekatere živčne šlogarce zagnale vik in krik  kot napr. tista, ki je danes zjutraj z velikimi črkami vreščala in kričala. Upam, da so jo že ustrezno pomirili, he, he.



Ti po moje sanjas te tvoje zenicke.Je una z velikimi crkami cist prav napisala.Astrotarot bo tut po novem letu gnojila tule po forumu.Ce pa mislis,da se vedezevalke sekirajo,pa si res uboga na umu.Verjetno niti ne vejo za astrotarot,poleg tega,se nobena normalna vedezevalka ne bo sekirala za cca 2 ali 3 osebe,ki vedno sprasujejo tle.Ena bejba enostavno ne kapira o neki vozniski,druga zeli otroka s tipom,s katerim ni skupaj,ena pa sprasuje za neko bolnisko ali upokojitev.Ze imas ti sive lase,ko se tko sekiras za druge.


Hihihi samo res! 👏👏👏
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 28/December/2018 ob 13:26
Originalno objavil(-a) Gost

Mene pa zanimajo vase izkusnje z miro tahirovic ..bojanom..in seleno..hvala


Mira mimo, selena in bojan sta pa edina, ki dejansko vidita stvari. Vsaj pri meni je tako.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide