Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
nekdo
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom nekdo Odgovorbullet Objavljeno: 22/Junij/2018 ob 16:41
Originalno objavil(-a) Jasna

Jaz tudi že lep čas kličem Bojana pa se javi odzivnik, da je nedosegljiv... Ste ga morale ful klicat dokler ste ga dobile?

V poznih večernih urah (po deseti uri) je običajno dosegljiv
IP IP shranjen Prijavi objavo
Sara
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Sara Odgovorbullet Objavljeno: 23/Junij/2018 ob 06:29
Zivjo,Bojanovo st prosim.hvala
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/Junij/2018 ob 09:00
Originalno objavil(-a) Sara

Zivjo,Bojanovo st prosim.hvala


A ti se salis.Daj mal pozijaj po netu,gnoj len.A ko gres srat,ti mati obrise rit?Mrsss golazen lena
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/Junij/2018 ob 11:19
Bi lahko moderatorji mogoče zadnji post izbrisali? Mislim, da ni nobene potrebe po zmerjanju, sploh pa tu ni prostora za izraze gnoj, rit, golazen ... Kdor ni zmožen normalne debate, naj v njej pač ne sodeluje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/Junij/2018 ob 11:27
Originalno objavil(-a) gostja

Bi lahko moderatorji mogoče zadnji post izbrisali? Mislim, da ni nobene potrebe po zmerjanju, sploh pa tu ni prostora za izraze gnoj, rit, golazen ... Kdor ni zmožen normalne debate, naj v njej pač ne sodeluje.


Ce ti kaj ne sede,mars v Severno Korejo.Vsak napise svoje mnenje. Me zanima,kako bi bila tam glasna.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 23/Junij/2018 ob 11:47
ti zgornja, daj se malo umiri, ker taka napadalnost tvoja je znak,da imaš ti težave ne ostali. Vsakega napadeš kot stekel pes.
Domnevam,da boš zdaj tudi mene.

Malo razišči po sebi, kaj te sili v tako napadalnost na soljudi, ker to ni normalno.
Konec koncev je tukaj forum za izmenjavo mnenj in izkušenj in če je nekdo nekaj lepo vprašal v tej povezavi, je to čisto normalno. Ne bo ne prva ne zadnja stvari, ki bi se ponovila.


za tisto, ki sprašuje: Bojan ima št. 090 4448
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/Junij/2018 ob 20:34
Je kdo klical Maricko,jaz je vec ne upam,lani pozimi sem jo klicala,je rekla,da vec ne dela zaradi osebnih zadev,potem sem jo se 1x klicala letos,ima iste zadeve.A res vec ne dela za nikogar,al se vseeno koga vzame.Mi je pa rekla,da ima zelo zalostno situacijo.Ji srcno zelim,da se ji stvari izboljsajo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 23/Junij/2018 ob 20:35
Klical kdo Marusko?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 10:34
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Bi lahko moderatorji mogoče zadnji post izbrisali? Mislim, da ni nobene potrebe po zmerjanju, sploh pa tu ni prostora za izraze gnoj, rit, golazen ... Kdor ni zmožen normalne debate, naj v njej pač ne sodeluje.


Ce ti kaj ne sede,mars v Severno Korejo.Vsak napise svoje mnenje. Me zanima,kako bi bila tam glasna.


Ocitno je bilo tvoje otrostvo in tvoja vzgoja zelo zalostna in nicvredna... zato si pa tako nicvredna oseba tudi zdaj, oseba brez vrednot in custev. Dovolj te ze zivljenje kaznuje, da nic nimas v svojem zivljenju.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 11:50
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Bi lahko moderatorji mogoče zadnji post izbrisali? Mislim, da ni nobene potrebe po zmerjanju, sploh pa tu ni prostora za izraze gnoj, rit, golazen ... Kdor ni zmožen normalne debate, naj v njej pač ne sodeluje.


Ce ti kaj ne sede,mars v Severno Korejo.Vsak napise svoje mnenje. Me zanima,kako bi bila tam glasna.


Ocitno je bilo tvoje otrostvo in tvoja vzgoja zelo zalostna in nicvredna... zato si pa tako nicvredna oseba tudi zdaj, oseba brez vrednot in custev. Dovolj te ze zivljenje kaznuje, da nic nimas v svojem zivljenju.



Kako lahko pises take bolane,a si ti kaj boljsa?Kr neki si sproti izmisljujes in pises bedarije in dolocis,da je nekdo nicvreden in brez custev in bla bla,vse ostalo sranje,kar si napisala sama.Tudi ti nisi nic boljsa ,glede na tvoje obtozevanje.Ignoriraj in pisi o vedezevanju.
Samo povem.Take butaste poste vsak normalen clovek ignorira.Samo povem,da bos vedela v bodoce.Nikogar ne zagovarjam,ampak spadas v isto skupino.Glej in preberi,kaj pises.
Naslednjic daj na ignore in konc.
Ce imas kaj za napisat v zvezi z vedezevalkami,napisi,drugace pa je boljse,da ne pises nic.Kdo bo pa bral take bedarije.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 11:53
Originalno objavil(-a) Gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostja

Bi lahko moderatorji mogoče zadnji post izbrisali? Mislim, da ni nobene potrebe po zmerjanju, sploh pa tu ni prostora za izraze gnoj, rit, golazen ... Kdor ni zmožen normalne debate, naj v njej pač ne sodeluje.


Ce ti kaj ne sede,mars v Severno Korejo.Vsak napise svoje mnenje. Me zanima,kako bi bila tam glasna.


Ocitno je bilo tvoje otrostvo in tvoja vzgoja zelo zalostna in nicvredna... zato si pa tako nicvredna oseba tudi zdaj, oseba brez vrednot in custev. Dovolj te ze zivljenje kaznuje, da nic nimas v svojem zivljenju.


Kako pa ti ves,kdo kaj ima v svojem zivljenju in pises neumnosti,se hujse kot gostja,ki jo konentiras.Se strinjam,nisi nic boljsa.Isto sranje,drugo pokovanje.
In ja,dobrobamerno tut od nene.Vsi ignoriramo,daj se ti.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 12:08
Je klical kdo Lejlo Brezovica ali pa ce ima kdo kaksne nove izkusnje z Nado z Vica,ki je bila omenjena tukaj ored nekaj leti?
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide