Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 16:26
Nada iz Viča je bila pred parimi leti res dobra in poceni...sedaj je pa nebi več priporočala nobenem...ženska je postala požrtna na denar ceno dvignila na 60€ pove ti že po telefonu da ima ceno 60€ in da za manj denarja ne dela, pa sem se vseeno odločila da grem k njej. Bila sem močno razočarana  po slabih 30min sva zaključili mi je že na štartu rekla da bova na hitro ker ima za mano še stranke, ker pred leti si je vzela čas za stranke sedaj pa gleda samo še na to kako bo na hitro pokasirala še več. bila sem pri njej pred cca 2 meseci.

In še zgodba od moje frendice ki živi na drugem koncu Slovenije in se ji je predaleč vozit v Ljubljano se je z njo dogovorila da ji pošlje denar po pošti in se zmenita za uro kdaj se slišita. Poklicala jo je frendica in dobila jo je v avtu ker se je slišalo brnenje avtomobila in od napovedi ni bilo nič več kot svetovanje kako in kaj naj naredi...
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 16:44
Skoda za Nado,jaz sem bila pri njej pred 4 leti.Takrat se ni imela dolocene cene.Men je bila takrat top,videla v nulo vse.Evo,lahko recem 100% prave napovedi.Karte je razturala,dobesedno.Sem jo sprasevala vse mozno,konkretna vprasanja,kapo dol.Skoda,da se je pokvarila,bi lahko svoj dar boljse unovcila.Dvomim,da ima vsak dan stranke,ceno ima pa ubijalsko.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 17:41
Originalno objavil(-a) gostja

Nada iz Viča je bila pred parimi leti res dobra in poceni...sedaj je pa nebi več priporočala nobenem...ženska je postala požrtna na denar ceno dvignila na 60€ pove ti že po telefonu da ima ceno 60€ in da za manj denarja ne dela, pa sem se vseeno odločila da grem k njej. Bila sem močno razočarana  po slabih 30min sva zaključili mi je že na štartu rekla da bova na hitro ker ima za mano še stranke, ker pred leti si je vzela čas za stranke sedaj pa gleda samo še na to kako bo na hitro pokasirala še več. bila sem pri njej pred cca 2 meseci.In še zgodba od moje frendice ki živi na drugem koncu Slovenije in se ji je predaleč vozit v Ljubljano se je z njo dogovorila da ji pošlje denar po pošti in se zmenita za uro kdaj se slišita. Poklicala jo je frendica in dobila jo je v avtu ker se je slišalo brnenje avtomobila in od napovedi ni bilo nič več kot svetovanje





Ti je vsaj kaj prav napovedala v tistih nekaj minutah?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 18:09
Mene pa zanima,če je že kdo bil pri Gordani Tomaševič,ki ima oddajo na TV3,prosim za izkušnje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 18:23
Originalno objavil(-a) Gost

Mene pa zanima,če je že kdo bil pri Gordani Tomaševič,ki ima oddajo na TV3,prosim za izkušnje.


Jaz sem samo klicala,sem se zelela narocit za termin,pa mi je predraga.40€ pol ure.
Pa te zenske,ki jih vlacijo iz srbije men ve sedejo prevec,se mi zdi vse skupaj nateg.Samo mastno sluzijo.Ona v enem dnevu zasluzi se pa se.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 19:13
gostja težko rečem če mi je prav napovedala ker stvari naj bi se zgodile konec leta po njeni napovedi ....se pa močno razlikuje Nadina napoved od Bojanove...hm ne vem počakati bo treba...Se mi je pa s to njeno taktiko močno zas...la. K Nadi ne grem več, škoda časa sploh pa denarja.

IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 20:37
Gordana T.za pol ure računa
60€,tako mi je rekla njena tajnica.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 20:51
Originalno objavil(-a) Gost

Gordana T.za pol ure računa
60€,tako mi je rekla njena tajnica.


Men pa 40€.Klicala sem pred dvema tednoma.
Ni sans,da grem k njej,te iz srbije se mi zdi da so tolk pozrtne na denar,sem imela ze dovolj slabih izkusenj z Branko Simic.
Po moje nekateri mislijo,da ce se izpostavljajo v medijih,da so bolj verodostojni in nezmotljivi Meni te zenske ne sedejo,nekaj me moti in smrdi.Obcutek pac.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 22:39
Ja gostja, hvala, da ste mi povedala glede Gordana,tudi jaz sem klicala cca 10 dni nazaj,tu res nekaj smrdi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 24/Junij/2018 ob 23:55
Mene moti to,ker delajo vse po istem kopitu.Tudi branka simic je imela "tajnico",v bistvu eno punco,ki je najela sobo v hotelu v Mednem takrat pred leti in dolocala termine.Pri tej gordani je isto.V srbiji in drugje so jih ze skontali,zdaj pa prihajajo lupit se naivneze v SLO.Tu obrbejo toliko kesa,da dol v srbiji zivi ko kraljica.Kot sem rekla:ni mi to to,previsoka tarifa in preocitno nanipuliranje s folkom,ker je pac na TV.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/Junij/2018 ob 09:14
Ja isto sem se jaz nas..la ko sem marca lezla k Violeti v Celje nasedla napihnjeni reklami zanjo kao najboljša jasnovidka v Evropi, in bla bla... je pa ista nategunka kot vse ki jih privlečejo iz Srbije vključno z Vladimirjem samo on z razliko ni imel ubijalske cene začel je s 30€ v Mariboru ko je bil v Ljublani je pa malce zvišal ker je moral prespat v Ljubljani.. Sem pa prišla do zaključka da vse tisto kar se na TV reklamira je en sam nateg...Tiste ki so res dobre se nikjer ne oglašujejo ...
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 25/Junij/2018 ob 10:55
Joj ti so vsi na isti kopit, pol pa zacnejo bluzit o crni magiji.. pa kr neki svetujejo kao... nic od nic. najbolj mi sede Bojan, pove takoj vse in to je to, ne zavlacuje in ne sadi rozic pa tudi ne bluzi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide