Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 411
Avtor Sporočilo
Moj Tarot
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Moj Tarot Odgovorbullet Objavljeno: včeraj ob 03:40
Originalno objavil(-a) Gostj-a

Za Moj Tarot: za morebitni odgovor se vam že v naprej zahvaljujem.
Moje vprašanje: imam kolega, spoznala sva se preko znancev. Videvava se na raznih družabnih srečanjih, izletih, pač z družbo. Od prvega momenta mi je bil všeč na pogled. Jaz pa naj bi bila njemu. Oba sva bila polno zasedena zaradi obveznosti, tako da dejansko kaj več kot od teh srečanj ni bilo.
Sama bi si želela, da bi se razvilo kaj v tej smeri, da se bolje spoznava, več druživa itd... On osebno je zame velika uganka. Včasih pokaže več zanimanja, potem se umakne za nekaj časa in zopet isto. Tudi v družbi so opazili, da se med nama nekaj iskri, prigovarjajo, naj raziščeva kaj se kresi in naj su vzameva več časa za najin ‘odnos’. Sama po pravici povedano, ne vem več, kaj naj naredim. Upanje baje umre zadnje a se bojim, da v tej najini čudni zgodbi upanja praktično ni več. Sama sem pokazala dovolj interesa, čakam njegov morebitni odziv, ampak menim, da se bom preveč načakala. Lahko pogledate v karte? Hvala.

Vprašanje na str. 408 (15.9.2019, 23:11)
Na prvi pogled nekoliko proti pričakovanjem so se večinoma odprle karte, ki imajo ponavadi zvezo z denarjem, poslom, delom, trudom in vsem fizičnim, otipljivim. A je odgovor bržkone primeren prav s takimi kartami: kažejo, da boš dobila 'fakte v roke'. Karte ne govorijo o ničemer romantičnem, a tudi tvoje vprašanje ni osredotočeno na to. Ko praviš, da že obupuješ in ne veš, pri čem si, se po kartah zdi, da boš kmalu vedela. Dobila boš 'material', na podlagi katerega boš lahko ovrednotila svoj odnos (ali potencialni vložek v odnos) z njim. Slika se ti bo razširila. Prav ta 'razširjeni pogled' pa ti bo lahko prinesel nove izzive ali zadrege (v nevtralnem pomenu, ker se karte tu ustavijo). Skratka, izvedela boš več, a tudi več boš s tem imela opravka (skrbi) kot do zdaj, ko ti je bila edina skrb priti bližje njemu.

Upam, da se stvari postavijo na pravo mesto.
Lep pozdrav!
MT
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostj-a
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostj-a Odgovorbullet Objavljeno: včeraj ob 05:50
Originalno objavil(-a) Moj Tarot

Originalno objavil(-a) Gostj-a

Za Moj Tarot: za morebitni odgovor se vam že v naprej zahvaljujem.
Moje vprašanje: imam kolega, spoznala sva se preko znancev. Videvava se na raznih družabnih srečanjih, izletih, pač z družbo. Od prvega momenta mi je bil všeč na pogled. Jaz pa naj bi bila njemu. Oba sva bila polno zasedena zaradi obveznosti, tako da dejansko kaj več kot od teh srečanj ni bilo.
Sama bi si želela, da bi se razvilo kaj v tej smeri, da se bolje spoznava, več druživa itd... On osebno je zame velika uganka. Včasih pokaže več zanimanja, potem se umakne za nekaj časa in zopet isto. Tudi v družbi so opazili, da se med nama nekaj iskri, prigovarjajo, naj raziščeva kaj se kresi in naj su vzameva več časa za najin ‘odnos’. Sama po pravici povedano, ne vem več, kaj naj naredim. Upanje baje umre zadnje a se bojim, da v tej najini čudni zgodbi upanja praktično ni več. Sama sem pokazala dovolj interesa, čakam njegov morebitni odziv, ampak menim, da se bom preveč načakala. Lahko pogledate v karte? Hvala.

Vprašanje na str. 408 (15.9.2019, 23:11)
Na prvi pogled nekoliko proti pričakovanjem so se večinoma odprle karte, ki imajo ponavadi zvezo z denarjem, poslom, delom, trudom in vsem fizičnim, otipljivim. A je odgovor bržkone primeren prav s takimi kartami: kažejo, da boš dobila 'fakte v roke'. Karte ne govorijo o ničemer romantičnem, a tudi tvoje vprašanje ni osredotočeno na to. Ko praviš, da že obupuješ in ne veš, pri čem si, se po kartah zdi, da boš kmalu vedela. Dobila boš 'material', na podlagi katerega boš lahko ovrednotila svoj odnos (ali potencialni vložek v odnos) z njim. Slika se ti bo razširila. Prav ta 'razširjeni pogled' pa ti bo lahko prinesel nove izzive ali zadrege (v nevtralnem pomenu, ker se karte tu ustavijo). Skratka, izvedela boš več, a tudi več boš s tem imela opravka (skrbi) kot do zdaj, ko ti je bila edina skrb priti bližje njemu.

Upam, da se stvari postavijo na pravo mesto.
Lep pozdrav!
MT

Hja, mogoče moje vprašanje nisem zastavila dovolj direktno. On kot moški, me na pogled zelo privlači. Kar osebno še mene preseneča, ker ni niti moj tip človeka, s katerim bi se kdaj v prihodnosti videla, niti karakterno ne. Te občutke, ki jih imam v zvezi z njim, še sama težko razumem. Ponavadi me kmalu mine, grem dalje, če se kaka zgodba ne razvije, v tem primeru me ne. Kot da je nekaj, kar se mi mora zgoditi, čeprav bi bilo kratkotrajnega problema. Karte so se vam odprle pravilno. Oseba, ki mu je dosti blizu, mi je povedala par zadev, ki bi me, če bi razmišljala s trezno glavo, morale odvrniti od njega (tukaj ne govorim o kaki zlobi itd..) ampak o tem, da je vse kontra tistemu, kar od moškega pričakujem. In o tem, da ima sam s sebij kup problemov in strahov, zaradi česar nikogar ne spusti blizu. A obenem naj bi do mene čutil ‘nekaj več’, kaj, pa še sam ne ve. Vse te informacije sem prejela točno od dne, ko sem vam zastavila vprašanje, pa do včeraj. Zato postavljam podvprašanje v smislu, če se najina druženja mogoče razvijejo bolj v privatno-on in jaz in ne kup drugih okoli naju in se iz tega, čeprav zgolj kratkoročno lahko razvije tudi kaj spolnega. Ne razmišljam v romantičnem smislu, ker ga ne poznam dovolj, bi si pa želela občutiti z njim tisto, kar čutim do njega, ko je v moji bližini. Sama se zavedam, da vlagam veliko energije v to, da bi se razvilo, v preteklosti ne bi, v tem primeru pa sem pripravljena tudi na to. O tem sem pisala že zgoraj, se ne razumem več niti sama, kot da je nekaj, kar moram dobiti, da mi bo lažje. Lahko pogledate karte še enkrat?
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: včeraj ob 15:29
Originalno objavil(-a) gostja

Đizs,daj,astrotarot,piši po človeško,da te bo folk razumel,ne pa da pišeš tako butasto in dvoumno.Ker tega še sama ne kontaš,kar spacaš skupaj kot napoved.A zdaj bomo pa čez cel forum gledali in brali podvprašanja a resetiranju in ostalih nebulozah.

BWAHAHAHAHAHA!!!
Motenka se usaja, ker ne razume odgovorov, hahahaha!!! Pa to je za dol past! Celo leto tuli in serje po tem forumu, potem se pa pritožuje, da hoče bolj razumljive odgovore???! Pa to je že skrajna verzija bipolarne motnje! Pri tej motenki , aja, za boljši besedni zaklad- čoravi nedoseksani štajerski glupači, dobesedno drži "Leva roka ne ve, kaj dela desna". Pa ona dobesedno sploh ne ve, kaj je še pred minuto rekla! Najprej serje in govna, pol se pa pritožuje, da ji smrdi, hahahaha!!!
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: včeraj ob 17:04
Motenka ima prost izhod!!!!!!!!
Gost.ja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost.ja Odgovorbullet Objavljeno: včeraj ob 18:18
Originalno objavil(-a) gostja

Motenka ima prost izhod!!!!!!!!

Ti že veš, kakšne mate urnike.

Pa tale tud zmaga:
Oj,
glej,vem,kaj misliš.Mene nekaj moti oziroma ne gre v glavo.Torej:jaz trdno verjamem,da vedeževalka vidi končni razplet.Meni je ravno to mimo,na primer MT...okej,pustimo njeno dolgovezenje in dvoumne napovedi.Na primer:ko je nekdo spraševal,če bo za movo lezo sama ali ne.Prava vedeževalka bo rekla da ali ne.Briga mene nek potek dogodkov,pa kao,na koncu se moraš sama odločiti...to je meni eno navafno sranje,sprenevedanje in nateg.Poanta je samo DA ali NE.Ja,sami se kao odločamo,kako in kaj,ampak če vedeževalka dejansko vidi,lahko jaz delam salte,pa če je rekla da,potem je pač da.Govorim za vedeževalke,ki dejansko vidijo.Upam,da razumeš,kar sem želela povedat.Mene ne zanima potek in okoliščine in bla nla.Kratko in jedrnato:Bom za novo leto sama?Je možnost samo DA ali NE.Ne mi trobezljat z nekimi forami,kako je odvisno to,pa ono...

Jasno, bipolarna motenka hoče samo črno in belo. Zato pa je bipolarna, hahaha! Ona klicari šlogarce "že več desetletij", prava šlogarca je pa po njenem tista, ki ti reče DA al pa NE. PHAHAHAHA! Po tej logiki je vedno vsaka šlogarca 50% prava šlogarca, jao bože! Se vidi, da je motenka a.k.a. nedoseksana štajerska glupača totalna naivčina! Tukaj se dela eno carico, ki hoče komandirat forum, v resnic pa prov hrepeni po tem,da bi ji kdo komandiral njen lajf! Zato pa tko hlasta za šlogarcami, ker hoče od drugih slišat do pike natančno, kako bo z njenim lajfom. Ker ga sama ne zna laufat! Jasno, ko je bil Bojan gor vzet in ga hvalila, da že orgazme doživljala, ji je ziher trofu z DA in NE, čist isto kakor na lotu zadeneš trojko. Zadeneš, dobitek pa to ni! In potem je Bojan falil in ajde, gremo iskat novo "pravo" šlogarco, ki bo trofla 50% DA ali NE. Nič čudnega, da se njena bipolarna motnja vrti v krogu - od DA k NE in nazaj, phahaha!!!
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: včeraj ob 20:43
Gost.ja je adijo.Sam je pa fobra,da sebe prenasa.Le kako se krega sama s sabo.
Pa brez njene najljubse besede ne gre:motenka.ful kjut.
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: Danes ob 00:35
Dober večer.
A lahko še meni pogledate v karte? Pred kratkim sem prekinila stike z nekom, ker je bilo preveč nesoglasij med nama. Od vseh informacij in dogajanja sem prizadeta. Ali se v kratkem iz njegove strani kaže kaka vzpostavitev ponovnega kontakta? Je sploh še kaj možnosti, da zgladiva nesporazume? Nisem niti več prepričana v njegova čustva do mene.
<< Predhodna stran  od 411

Hiter odgovor
Ime:

Sporočilo:
   Omogoči KODE FORUMA za oblikovanje sporočil
Unikatna zaščitna koda:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Naloži novo kodo
Vnesite kodo tako kot piše na sliki.
Brskalnik mora imeti omogočene piškotke.

Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Imate dovoljenje za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide