Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 06/Marec/2008 ob 11:14
POZOR: GLEDE PODATKOV O JASNOVIDKI SARI MEMIĆ POJDITE NA PRVO STRAN TE TEME
 

 
ŠE NEKAJ O JASNOVIDKI ZORICI
 
Zahvaljujemo se gostji foruma, ki je brala našo temo Slovenski jasnovidci in očitno prebrala naše vprašanje glede jasnovidke Zorice, ter nam podala pomembno informacijo, ki jo je izvedela od znanke.
 
Jasnovidka Zorica naj bi bila dejansko jasnovidna in sicer naj bi pri napovedih gledala v steno.
 
Podatke o gospej Zorici sicer imamo (po zaslugi gospoda Braneta). 
 
IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 06/Marec/2008 ob 11:47

KONTAKTNI PODATKI DO JASNOVIDKE ZORICE MILIJIĆ

Na Dossier korupcija smo prejeli informacijo od gospoda Braneta o jasnovidki Zorici Milijić. Gospod Brane nam je podal vse informacije o omenjeni jasnovidki. Teh podatkov nismo takoj objavili, ker smo se najprej želeli prepričati, ali gre res za jasnovidko, ali zgolj vedeževalko. Sami namreč želimo resnično samo informacije o ljudeh, ki dejansko imajo dar jasnovidnosti. In ravno zato najprej preverimo, ali so ljudje pristni jasnovidci. Od ene izmed gostij foruma smo izvedeli, da je jasnovidka ZORICA dejansko jasnovidna, dodatno smo pa zasledili tudi oglas do nje, ki to potrjuje.

Ker so očitno zadeve preverjene in očitno gospa Zorica iz oglasa sodeč nima nič proti javni objavi kontaktnih podatkov na spletu, smo se odločili podati njen oglas in to v celoti.
 
 
OGLAS S KONTAKTNIMI PODATKI DO JASNOVIDKE ZORICE MILIJIĆ
(kontaktne podatke smo odebelili in obarvali rumeno):
 
 
JASNOVIDNO SVETOVANJE,

ko ne veste kako naprej, ko ste v težavah. Pomagala sem že mnogim in tudi Vam lahko.

JASNOVIDNOST JE PARAPSIHOLOŠKA SPOSOBNOST s katero (brez vedeževalskih tehnik in pripomočkov) sežem v preteklost, sedanjost in prihodnost. Vidim in imam vpogled v osebo: vizualno, misli, želje, čustva, talente; v njeno življenje: dogodki, partnerski odnos, ljubezen, delo, izobraževanje, zdravje, finance, .... zato lahko svetujem. Svetovanje poteka pod Božjim okriljem. Dobrodošli!

Svetujem po telefonu ali osebno pri meni. Najkrajši čas vedeževanja je 30 minut, cena 42 €.

Naročitev in dodatne informacije:

ponedeljek – petek od 11.00 – 19.30 ure
Tel.: 07/ 496 35 26 in Gsm: 031 402 033

OM SAI – DUHOVNO VIDENJE IN POMOČ
JASNOVIDKA
Zorica Milijić s.p.
Rimska cesta 31, Čatež ob Savi
8250 Brežice

 
 
IP IP shranjen Prijavi objavo
VIJOLICA
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom VIJOLICA Odgovorbullet Objavljeno: 08/Marec/2008 ob 02:55
 pozdravljeni,kot vidim,ste prišli do informacij za jasnovidko Saro,in verjetno pogruntali,da še deluje,in le informativno,v sredo 12.3. bo na Ptuju,kjer se da naročiti tud na osebni obisk,mislim,da bo tam do 15.3.,in mislim,da da bo tud v živo napovedovala prihodnost preko radia ptuj-kot vedno,ko pride v naš kraj,in to nekje takoj po 14.uri,za dodatne informacije v ptuju pa se da naročit preko tel.št. 051-338-631,a to je št.ge.Veronike,ki naročila sprejema-ne od gospe sare.Gospa Sara še dela,in na tak način tud skuša pomagat v dobrodelne namene.In kar se tiče natančnosti njenega vpogleda v prihodnost garantiram iz svojih izkušenj ter izkušen meni poznanih ljudi,da resnično vidi.   lp VIJOLICAPlosk
IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 08/Marec/2008 ob 03:30
ŠE EN KONTAKT DO GOSPE SARE MEMIĆ
 
Vijolici se zahvaljujemo za te dodatne informacije o jasnovidki Sari Memić.
 
Torej, kontakt do nje je tudi, če ponovimo Vijoličine besede:
 
gospa Veronika: Telefon: 051-338-631.
 
 
Prav fenomenalno je slišati, da gospa Sara še vedno deluje tudi v javnosti. 
 
Če smo pa dobro razumeli, bo gostovala na Radiu Ptuj en dan med 12.3 - 15.3.2008 ob 14.-i uri. Smo prav razumeli, Vijolica? Če smo, bo potrebno "poiskati pravo frekvenco". Te oddaje ne gre zamuditi. Če smo iskreni, že komaj čakamo. Ali lahko sporočite, kateri konkretni dan bo to?
 
Samo še to. A je ona ves ta čas delovala, ali je sedaj spet začela? Mogoče kaj veste?
 
 
ZA VSE ZAINTERESIRANE:
 
Povezava do internetnega prenosa Radia Ptuj je spodaj:
 
 
Vijolica mora samo še povedati točen čas oddaje z gospo Saro Memič. Prosili bi jo, če lahko to stori.
IP IP shranjen Prijavi objavo
vijolica
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom vijolica Odgovorbullet Objavljeno: 08/Marec/2008 ob 17:02

Pozdravljeni.Gospa Sara Memić deluje kolikor je men znano ves čas neprekinjeno,in zagotovo vem,da bo v sredo 12.3. v Ptuju,in ko obišče naš kraj,je zmeraj na radiu Ptuj,vedno ob sredah,in to takoj po 14 uri.Na Puju ostane vedno do sobote,kjer jo lahko ljudje obiščejo v živo,seveda na naslovu gospe Veronike,podatek kje- dobijo po navodilu gospe Veronike ,TELEFONSKO SEM ŽE NAVEDLA,poslušalci lahko tud pokličejo v eter na radiju,ko bo oddaja predvajana v živo-in to še enkrat v sredo 12.3.2008,takoj po 14 uri.     lep pozdrav iz PtujaPomežik

IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 08/Marec/2008 ob 17:31
NAJLEPŠA HVALA ZA PODROBNO INFORMACIJO.
 
TOREJ - ZA VSE ZAINTERESIRANE.
 
SARA MEMIĆ BO NASTOPILA V SREDO 12.3.2008 OB 14.-I URI NA RADIU PTUJ:
 
 
 
 
 
Če nimate MP3 predvajalnika, potrebnega za poslušanje Radia Ptuj v živo prek interneta, na omenjenem radiu priporočajo, da si naložite Winamp.
 
 
 
WinAMP (kliknite za prenos) 




 
IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 10/Marec/2008 ob 15:01
Če pozna kdo še kakšnega jasnovidca, bi prosili naj nam pove.
 
Zanekrat imamo močne informacije predvsem o dveh jasnovidkah. Sari Memić, ki bo v sredo 12.3.2008 ob 14. uri gostovala na Radiu Ptuj (NE ZAMUDITE) in Zorici Milijić, omenili smo tudi še eno, Vlatko Kozlović, a več informacij o njej nimamo (razen informacije o tem, da je bila kot priča zaslišana na sodišču).
IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 12/Marec/2008 ob 18:10

NE ZAMUDITE JASNOVIDKE SARE DANES OB 14 h.

IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 12/Marec/2008 ob 19:26

Sara Memić je imela zanimivo oddajo, ki je trajala od 14:05 do 14:30. Torej okoli 25 minut. 

 
Med oddajo so na Radiu povedali tudi dve kontaktni številki in sicer:

 

02 / 772 - 20 - 91

in

041 925 691

(to številko (GSM) smo imeli tudi sami že prej, pa je nismo objavili javno, a opažamo, da so jo na Radiu Ptuj objavili, zato jo bomo tudi sami)
 
 
Še enkrat se zahvaljujemo gostji Vijolici za informacijo o oddaji.
 
Če kdo ve, če bo gospa Sara gostovala še kje, naj nam sporoči. 
IP IP shranjen Prijavi objavo
vijolica
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom vijolica Odgovorbullet Objavljeno: 13/Marec/2008 ob 01:28
ADMINISTRATOR,NI PROBLEMA ZA INFORMACIJO,KER SEM TUDI SAMA PONOSNA,DA IMAMO V SLOVENIJI LJUDI Z DAROM,,KAKRŠNA JE GOSPA SARA.IN KAR ME NAJBOLJ VESELI JE,DA GOSPA SARA OGROMNO DONIRA ZA OTROKE,KI NIMAJO STARŠEV,KAR DOKAZUJE,DA IMA ZELO VELIKO SRCE.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Goldie
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Goldie Odgovorbullet Objavljeno: 19/Marec/2008 ob 15:50
Pozdravljeni !
 
Jaz sem uspela priti osebno do gospe Sare Memić, pa naj povem, da sem bila zelo razočarana. Kot prvo, poklicala sem jo že enkrat prej, ko je gostovala na eni izmed radijskih postaj in mi je napovedala eno stvar glede službe, ki pa se je potem razvila popolnoma drugače in moški, ki ga je omenjala takrat, se ni nikoli pojavil, saj sem prej sama zamenjala službo. Ko sem prišla k njej domov, pa je bila da ne rečem skorajda nesramna, češ da se nisva zmenili za ta dan (jaz pa imam spomin zelo dober), nato pa mi je za ene tri kratke odgovore v dveh minutah zaračunala 42 EUR. In povedala spet ni nič prav, glede moje mame (njenega partnerja in bolezni je vse zgrešila, saj sploh partnerja nima), prav tako glede mene, čisto nobena stvar ni ustrezala ne iz preteklosti ne iz prihodnosti. Če bi res kaj bilo na tem, potem ne bi za dve minute hladno zaračunala 42 EUR. Ne vem, ali je imela slab dan ali kaj, samo vem, da tako negativne izkušnje še nisem imela z nobenim človekom.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 30/Marec/2001
Država: Slovenija
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7363
Odgovori skupaj z navedkom Administrator Odgovorbullet Objavljeno: 19/Marec/2008 ob 16:17

Hm, to je pa nenavadno. Morda pa je res imela slab dan. Sicer je pa čudno, kako to, da je govorila o partnerju vaše mame, če ga ni bilo. Ali ste jo morda vi spraševali o nečem, česar sploh ni bilo?

Glede prihodnosti pa seveda ne morete vedeti, ali je ustrezalo ali ne, ker se še ni zgodila. Zelo nenavadno. Vi ste ena prvih, ki je podala kritiko zoper gospo Memić, tako da je to nenavadno.
 
Mogoče je pa v vašem primeru napačno interpretirala svoja videnja. To je tudi možno.
 
Ali lahko podate bolj natančen opis, kako je potekalo srečanje z vami in kaj ste jo sploh vprašali (brez osebnih podatkov seveda).
 
Nas najbolj zanima, kako je govorila o partnerju vaše matere, če ga ni bilo. Ali ste ji morda dali neko zavajujoče vprašanje, ali kaj? 
 
To lahko storite tukaj, ali pa prek elektronskega naslova korupcija@hotmail.com.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide