Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 02/Avgust/2020 ob 23:33
koliko pa računa lejla? Ti je šlogala na svinec?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Tina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Tina Odgovorbullet Objavljeno: 03/Avgust/2020 ob 07:22
sama bi pohvalila vedezevalko Prihodnost z Ireno. Z kolegico sva jo kontaktirale in je vse ugotovila za nazaj in naprej. Sprva sama nisem verjela ampak so se zadeve zacele uresnicevati.
Cene nima se pa obicajno poslje prispevek oz nakazilo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/Avgust/2020 ob 08:12
Originalno objavil(-a) gostja

koliko pa računa lejla? Ti je šlogala na svinec?


40€ za vedeževanje,za svinec pa 120€.Nikoli več.Draga šola,160€ bi porabila bolj pametno.Poleg tega sem popušila še zato,ker ko vliva svinec 3x,"kao" 1x ni mogla nič pogledat,ker se "kao" ni nič videlo.
Mi gre kr na jok,dobesedno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Tina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Tina Odgovorbullet Objavljeno: 03/Avgust/2020 ob 08:37
gost probaj njej posati upam da bos zadovoljna. 160 eur in nic izvedeti mene bi kap🙄😱
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/Avgust/2020 ob 15:24
Originalno objavil(-a) Tina

sama bi pohvalila vedezevalko Prihodnost z Ireno. Z kolegico sva jo kontaktirale in je vse ugotovila za nazaj in naprej. Sprva sama nisem verjela ampak so se zadeve zacele uresnicevati.
Cene nima se pa obicajno poslje prispevek oz nakazilo.


Če je iskreno napisano ( veliko je tukaj samopromocije ) me zanima ta gospa Irena ( Prihodnost z Ireno) ne najdem številke. Jo lahko objaviš?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/Avgust/2020 ob 17:21
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Tina

sama bi pohvalila vedezevalko Prihodnost z Ireno. Z kolegico sva jo kontaktirale in je vse ugotovila za nazaj in naprej. Sprva sama nisem verjela ampak so se zadeve zacele uresnicevati.
Cene nima se pa obicajno poslje prispevek oz nakazilo.


Če je iskreno napisano ( veliko je tukaj samopromocije ) me zanima ta gospa Irena ( Prihodnost z Ireno) ne najdem številke. Jo lahko objaviš?


Meni deluje kot reklama.Zdaj ti bo pa napisala,da ti bo dala stevilko v zasebno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Tina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Tina Odgovorbullet Objavljeno: 03/Avgust/2020 ob 17:25
Moj namen ni bil da bi jo promovirala ampak zgolj moja izkusnja z njo. Najdes jo na fb Prihodnost z Ireno. Mislim da stevilka ni objavljena vsaj zasledila jo nisem. Lahko jo pa vprasas. Jaz sem ji pisala v zs.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 03/Avgust/2020 ob 17:37
Kaj pa tisti,ki nimamo fb,kako naj jo kontaktiramo
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostika
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostika Odgovorbullet Objavljeno: 04/Avgust/2020 ob 06:47
Ja res je nimamo vsi fb lahko objaviš kontakt
IP IP shranjen Prijavi objavo
penelopa
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom penelopa Odgovorbullet Objavljeno: 04/Avgust/2020 ob 07:12
Sama se držim le Bojana in Maruške, kar se gsm tiče, fb pa Uroš Vid. Preizkušeno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 04/Avgust/2020 ob 08:05
Originalno objavil(-a) penelopa

Sama se držim le Bojana in Maruške, kar se gsm tiče, fb pa Uroš Vid. Preizkušeno.


Meni sta tudi Bojan in Maruska OK,Uros Vid pa mi je za ljubezen zgresil tako,da bolj ne bi mogel.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 05/Avgust/2020 ob 09:32
https://m.facebook.com/pg/BojanVedezevalec/posts/

Je to ta Bojan, ki se dosti omenja v forumu?
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide