Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 19:35
Jah a misliš da ena ki pa dela doma je pa ok? saj te vse šloagrce ko so kao po tvoje ok, so tudi na fb brez skrbi. Tle gre pač za neko skupino kjer je gor dosti vedeževalk, meni je zastonj gledala, ampak mi je pa take krute govorila, da sem kar malo jezna na njo, kako lahko tak označi osebo, in obtoži po krivem, ki je ne pozna. Naj povem, da sem preverila stvari za katere je ta šlogarca trdial,d a so resnične, a izkazalo se je, da so popolnoma nasprotne! najbolj se zanesem na lastno intuicijo.

So mi pa vse kontaktirala sem jih 5 napovedle negativno ampak se ne obremenjujem, tud lani sm obrnala ene 15 šloagrc in mi jih je ene 12 napovedlo pozitivno, pa ravno te so se zmotle. So meli tisti 3 prav.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 21:53
Originalno objavil(-a) Gost

Jah a misliš da ena ki pa dela doma je pa ok? saj te vse šloagrce ko so kao po tvoje ok, so tudi na fb brez skrbi. Tle gre pač za neko skupino kjer je gor dosti vedeževalk, meni je zastonj gledala, ampak mi je pa take krute govorila, da sem kar malo jezna na njo, kako lahko tak označi osebo, in obtoži po krivem, ki je ne pozna. Naj povem, da sem preverila stvari za katere je ta šlogarca trdial,d a so resnične, a izkazalo se je, da so popolnoma nasprotne! najbolj se zanesem na lastno intuicijo.

So mi pa vse kontaktirala sem jih 5 napovedle negativno ampak se ne obremenjujem, tud lani sm obrnala ene 15 šloagrc in mi jih je ene 12 napovedlo pozitivno, pa ravno te so se zmotle. So meli tisti 3 prav.


Ti si jezna na cel svet,punca. Agresija tolce in nabija na pilno.Umiri se.Ne mislim slabo.Ousti te cedezevalje nekaj casa na miru.Boljse ti bo,povem iz lastnih izkusenj.No,jaz nisem bila tako ognjevita in besedno agresivna,sem bolj drzala v sebi.Umiri se.
IP IP shranjen Prijavi objavo
fmfm
Zvest član
Zvest član


Član od: 08/September/2016
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 126
Odgovori skupaj z navedkom fmfm Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 00:59
Originalno objavil(-a) Gostja

Kaksne so izkusnje z Bojanom glede casa? Meni je veliko stvari videl ampak me se ena stvar muci, ki jo je napovedal.



Meni že par let napoveduje neko osebo, pa je še vedno ni. :) Za trenutno stanje pa recimo, da nekaj vidi. Nevem če sploh komu da pozitivno napoved??
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 09:52
Originalno objavil(-a) fmfm


Originalno objavil(-a) Gostja

Kaksne so izkusnje z Bojanom glede casa? Meni je veliko stvari videl ampak me se ena stvar muci, ki jo je napovedal.
Meni že par let napoveduje neko osebo, pa je še vedno ni. :) Za trenutno stanje pa recimo, da nekaj vidi. Nevem če sploh komu da pozitivno napoved??




Meni je dal eno kruto negativno in zelo pozitivno napoved. Obe sta se uresnicili. Za negativno je bilo zamika en mesec. Za pozitivno celo dve leti.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Anahi
Reden član
Reden član
Avatar

Član od: 11/Januar/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 48
Odgovori skupaj z navedkom Anahi Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 16:16
Ima kdo kontakt in izkusnje z olivijo iz primorske? Kolegica jo je pred casom klicala in je rekla da je dobra ampak ne najde kontakta vec
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 17:01
Originalno objavil(-a) Anahi

Ima kdo kontakt in izkusnje z olivijo iz primorske? Kolegica jo je pred casom klicala in je rekla da je dobra ampak ne najde kontakta vec

Oj Anahi,a nisi ti stara macka se izpred nekaj let tukaj na forumu,je bila pred leti ena Anahi.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Anahi
Reden član
Reden član
Avatar

Član od: 11/Januar/2017
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 48
Odgovori skupaj z navedkom Anahi Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 17:51
Sem bila aktivna ze pred leti ampak registrirana sem komaj od 2017 tak da mogoce mislis katero drugo
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 18:14
Anahi,verjetno imas kar nekaj izkusenj:vemsmotano vprasanje.Imena vedezevalk se spreminjajo,ene zginejo,druge se delajo.So tebi katere posebne,da so se ti vtisnile v spomin,da so bile OK.Vem,enim so ene dobre,drugim druge.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 18:37
Pozdravljeni!Mene pa zanima,ali kdo ve,ob katerih urah je Bojan dosegljiv oziroma ali ima morda spletno stran?Hvala!
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 19:29
Originalno objavil(-a) Katarina

Pozdravljeni!Mene pa zanima,ali kdo ve,ob katerih urah je Bojan dosegljiv oziroma ali ima morda spletno stran?Hvala!


Katarina,pejt na psihiatrijo.
Zensce,glej:POKLICI GA in bos vedela ce je dosegljiv.Ce se ne javi,pomeni da ni dosegljiv.Ce se javi,pomeni,da je dosegljiv.Bo slo al ti je sam mal dolgcajt in se mal hecas tukaj na forumu.Ali si pa res tolk zabita.Ker to ni mozno.Na wc ze gres samostojno?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 19:32
Ne bom se spuscala na tvoj nizek nivo in zdravila tvoje komplekse.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 22/Maj/2018 ob 19:34
Originalno objavil(-a) Katarina

Ne bom se spuscala na tvoj nizek nivo in zdravila tvoje komplekse.


Ammmm.. nizje kot ti se ni mozno spustit.
Me pa res zanina,kako te sprejema okolica.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide