Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 19:22
Zakaj pa bi bila smotka in cudna? Ocitno si ti cudna!

Logicno je prav da pove kak vidi tudi ce je negativno ampak zanima me samo zato ker vecino kaj sem prebrala je cel cas da je mela prav negativno in me je pac zanimalo ce je tudi kaksne lepe dogodke imela prav
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 19:45
Originalno objavil(-a)

Zakaj pa bi bila smotka in cudna? Ocitno si ti cudna!

Logicno je prav da pove kak vidi tudi ce je negativno ampak zanima me samo zato ker vecino kaj sem prebrala je cel cas da je mela prav negativno in me je pac zanimalo ce je tudi kaksne lepe dogodke imela prav

Te tudi jaz ne razumem.Zakaj bi bil kdo drug cuden.Cuden in bolan je tvoj nacin razmisljanja.Se strinjam z zgornjim postom:ce vidi slabe stvari,hvala bogu,da je toliko fer,da to stranki pove Ce pa ne vidi nic pozitivnega,a naj stranki laze?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 20:11
Ojoj res nevem kaj je narobe z dolocenimi

Ona oziroma ti ali pac kdo pise mi je vseeno mene zali da sem cudna in zdaj ker jaz napisem da je ocitno ona mam jaz bolan nacin razmisljanja? Bravo!

Ce prav preberes moj komentar sem napisala da
JE PRAV DA POVE CE VIDI NEGATIVNO(niti ne pricakujem da laze ali kaj podobnega)
ampak sem le vprasala ce je komu tudi kaj pozitivnega rekla in imela prav to..
zal nevem kak se naj bolj razumljivo napisem
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 21:57
Ze spet samo kreganje.Groza.A ima kdo kaj za napisat o kaksnih izkusnjah z vedezevalkami?
IP IP shranjen Prijavi objavo
fmfm
Zvest član
Zvest član


Član od: 08/September/2016
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 126
Odgovori skupaj z navedkom fmfm Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 02:03
Barbara mi je pred leti napovedala pa se ni nic od tega zgodilo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 08:56
Saj to je.. enim zgresi do konca,drugim je pa ok.
IP IP shranjen Prijavi objavo
g
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom g Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 11:20
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Barbara je meni prav vidla. Bla jezna na njo ker so vecina pravljice govorile za enga in sm misla da se ravno ta Barbara mot pa Selena ki sta negativni izid napovedale in so imele prav edine od nevem kolkih... selena mi tudi ne spreminja napovedi. Mi je lani rekla vi boste mene cez eno leto poklicala in boste glede tega moskega ze cisto pomirjena in jst sm.misla kaj ta naklada... in sem jo res letos aprila ponovno poklicala in napoved je bila zopet enaka k0t lani (splosna napoved za ljubezen) .

Edin kar mi je falila je cas zakljucka ene poslovne zadeve. Bo sele letos pa bi po njeno moralo bit ze lani.ampak ok cas mi ni toliko pomemben. Je dobra in in bi rekla da vidi zadeve.

Je pa treba bit previden... meni je vedezevalka ena tolk presinfala nekoga in mi tako katastrofo napovedala na koncu pa vidim da ni tako. Se dobro da si en jemljem napovedi dobesedno ker lahko je cist vredu moski in ti unicjo z njihovimi napovedmi vse se kar bi se lepega lahko razvilo.tako da vse napovedi jemljem z rezervo.


Katera pa je ta vedezevalka,ki je rekla slabo za moskega,pa ni bilo dejansko res?


Hja kaj,.. vse!! karakteristika, da je pokvarjen, neiskren, čist vse narobe opisala... jaz paosebo v nulo poznam da ni takšna in tud dejstva kažejo drugače. Kar sm hotla povedat je, da moreš pač najbolj sebi verjet. Ena taka ki je majava in šibka, bo vse vzela zares in začela mogole celo sovražit nekega moškega kr so ji ga šlogarce čist popljuvale. Poznam primer, ko se je ženska dobesedno ločila zarad vedeževalk. Ker je verjela ko so ji nakladale, kako jo mož vara in vse. Na koncu ni bilo sploh nič res.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 11:30
Kaksne so izkusnje z Bojanom glede casa? Meni je veliko stvari videl ampak me se ena stvar muci, ki jo je napovedal.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 11:57
Originalno objavil(-a)

Kaj barbara sploh komu napove kaj pozitivnega?


Ja, meni je nekaj malega uganla pozitivno, čeprav se je časovno kar dosti zavleklo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 13:05
Originalno objavil(-a) g

Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) Gostja

Barbara je meni prav vidla. Bla jezna na njo ker so vecina pravljice govorile za enga in sm misla da se ravno ta Barbara mot pa Selena ki sta negativni izid napovedale in so imele prav edine od nevem kolkih... selena mi tudi ne spreminja napovedi. Mi je lani rekla vi boste mene cez eno leto poklicala in boste glede tega moskega ze cisto pomirjena in jst sm.misla kaj ta naklada... in sem jo res letos aprila ponovno poklicala in napoved je bila zopet enaka k0t lani (splosna napoved za ljubezen) .

Edin kar mi je falila je cas zakljucka ene poslovne zadeve. Bo sele letos pa bi po njeno moralo bit ze lani.ampak ok cas mi ni toliko pomemben. Je dobra in in bi rekla da vidi zadeve.

Je pa treba bit previden... meni je vedezevalka ena tolk presinfala nekoga in mi tako katastrofo napovedala na koncu pa vidim da ni tako. Se dobro da si en jemljem napovedi dobesedno ker lahko je cist vredu moski in ti unicjo z njihovimi napovedmi vse se kar bi se lepega lahko razvilo.tako da vse napovedi jemljem z rezervo.


Katera pa je ta vedezevalka,ki je rekla slabo za moskega,pa ni bilo dejansko res?


Hja kaj,.. vse!! karakteristika, da je pokvarjen, neiskren, čist vse narobe opisala... jaz paosebo v nulo poznam da ni takšna in tud dejstva kažejo drugače. Kar sm hotla povedat je, da moreš pač najbolj sebi verjet. Ena taka ki je majava in šibka, bo vse vzela zares in začela mogole celo sovražit nekega moškega kr so ji ga šlogarce čist popljuvale. Poznam primer, ko se je ženska dobesedno ločila zarad vedeževalk. Ker je verjela ko so ji nakladale, kako jo mož vara in vse. Na koncu ni bilo sploh nič res.



KATERA VEDEZEVALKA ti je to rekla,ni potrebno govoriti o osebnih stvareh.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 13:56
Sem videla ja da sem sw zmotila. Na fb sloga v eni skupini. Nebi javno pisala. Privat morda povem ce pustis email
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 21/Maj/2018 ob 14:10
Ne,ni potrebno,hvala.Te neke fb skupine meni ne sedejo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide