Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Maj/2018 ob 11:24
Za Seleno je bilo veliko pohval,po moje nimas kaj zgubiti.Bos vsaj vedela,na cem si in kako dalje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 19/Maj/2018 ob 20:56
A dela Bojan tudi prek sms?Hvala...:)
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 19/Maj/2018 ob 21:13
Ne.Ima samo 090.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 19/Maj/2018 ob 21:20
Hvala ti.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Katarina
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Katarina Odgovorbullet Objavljeno: 19/Maj/2018 ob 21:22
Meni je namrec zadel in ga priporocam.nihce drug razen njega in jasnovidke Sare.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gost Odgovorbullet Objavljeno: 19/Maj/2018 ob 22:51
A ni tale sara ful zlobna,kako ti je sploh uspelo,da ti vedezuje,ce vsakega ze po nekaj minutah flikne ven.Nisem zasledila niti ene pozitivne ocene,razen pred casom,ko je nekdo fejkal,kok je dobra in prijazna.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 14:38
Je bil kdo v zadnjem casu pri Barbari ?
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 15:07
Barbara je meni prav vidla. Bla jezna na njo ker so vecina pravljice govorile za enga in sm misla da se ravno ta Barbara mot pa Selena ki sta negativni izid napovedale in so imele prav edine od nevem kolkih... selena mi tudi ne spreminja napovedi. Mi je lani rekla vi boste mene cez eno leto poklicala in boste glede tega moskega ze cisto pomirjena in jst sm.misla kaj ta naklada... in sem jo res letos aprila ponovno poklicala in napoved je bila zopet enaka k0t lani (splosna napoved za ljubezen) .

Edin kar mi je falila je cas zakljucka ene poslovne zadeve. Bo sele letos pa bi po njeno moralo bit ze lani.ampak ok cas mi ni toliko pomemben. Je dobra in in bi rekla da vidi zadeve.

Je pa treba bit previden... meni je vedezevalka ena tolk presinfala nekoga in mi tako katastrofo napovedala na koncu pa vidim da ni tako. Se dobro da si en jemljem napovedi dobesedno ker lahko je cist vredu moski in ti unicjo z njihovimi napovedmi vse se kar bi se lepega lahko razvilo.tako da vse napovedi jemljem z rezervo.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 15:28
Originalno objavil(-a) Gostja

Barbara je meni prav vidla. Bla jezna na njo ker so vecina pravljice govorile za enga in sm misla da se ravno ta Barbara mot pa Selena ki sta negativni izid napovedale in so imele prav edine od nevem kolkih... selena mi tudi ne spreminja napovedi. Mi je lani rekla vi boste mene cez eno leto poklicala in boste glede tega moskega ze cisto pomirjena in jst sm.misla kaj ta naklada... in sem jo res letos aprila ponovno poklicala in napoved je bila zopet enaka k0t lani (splosna napoved za ljubezen) .

Edin kar mi je falila je cas zakljucka ene poslovne zadeve. Bo sele letos pa bi po njeno moralo bit ze lani.ampak ok cas mi ni toliko pomemben. Je dobra in in bi rekla da vidi zadeve.

Je pa treba bit previden... meni je vedezevalka ena tolk presinfala nekoga in mi tako katastrofo napovedala na koncu pa vidim da ni tako. Se dobro da si en jemljem napovedi dobesedno ker lahko je cist vredu moski in ti unicjo z njihovimi napovedmi vse se kar bi se lepega lahko razvilo.tako da vse napovedi jemljem z rezervo.


Katera pa je ta vedezevalka,ki je rekla slabo za moskega,pa ni bilo dejansko res?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 15:32
A Barbara gleda samo v karte al je tut jasnovidna.
Jer Selena je meni bila vredu,je res videla ogromno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
Gost
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom Gost Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 15:51
Kaj barbara sploh komu napove kaj pozitivnega?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 20/Maj/2018 ob 16:41
Originalno objavil(-a)

Kaj barbara sploh komu napove kaj pozitivnega?

Ti pa si smotka.Ce vidi negativno,a ni boljse,da pove po resnici kot pa da ti daje neko lazno upanje in da fejka?Ene ste pa res cudne.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide