Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava


Jasnovidnost
 Forum Jasnovidnost : Jasnovidnost : Jasnovidnost

Ikona za sporočilo Tema: Slovenski jasnovidci
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Avtor Sporočilo
hana
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom hana Odgovorbullet Objavljeno: 17/Maj/2018 ob 11:20
Mah gostja nima smisla se sekirat zaradi te jeznorite. Ona je itak cela drama tega foruma, n paše ji če kdo karkoli kej vpraša, s tem pa kaže da ima sama pri sebi največ težav. Verjemi, da če bi mela pošlihtano, neb visela cele dneve na temle forumu in samo čakala in gledla in čekirala vsak post kaj kdo napiše, vpraša. Jst njene nebuloze kar spregledam
IP IP shranjen Prijavi objavo
simonček
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom simonček Odgovorbullet Objavljeno: 17/Maj/2018 ob 11:21
Jst bi neki vprašala, ali če ne dobiš Bojča potegne dol denar? sam vprašam ne me napadat #damalo dela naredim jeznoriti ha ha ha
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 17/Maj/2018 ob 11:41
Ojla,
A te vedezevalke Iza,Meta se obstajajo oz.so se aktivne,ima kdo kaksne nove izkusnje?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 17/Maj/2018 ob 12:09
Je bil kdo pri Darji v MB?
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 17/Maj/2018 ob 14:11
Js sem bila pred nekaj tedni pr Seleni.Je videla veliko,ampak ne vem no,enkrat je rekla tko,potem cist drugace.Sem mal zmedena,kaj si naj mislim.Sej je dobra,sam se mi zdi,da govori bolj tko...da neke nasvete,pr enmu vprasanju da jr neko svoje mnenje,sm jo uprasala,ce lohk konkretno vprasam,kar vidi.Potem pa da poz.odgovor.Ker ne vem,tko,nisem je mogla vsega vprasat,kokr vidi,ker so bile napovedi potem drugacne,k sem potegnil karte.Njena videnja se niso cist ujemala s temi iz kart.Zdej mi je tko mal bed,sploh zadnje tedne,ker se pac bliza nek dogodek in ne vem,ce bo tko kokr je rekla.Ima kdo podobne izkusnje,kako se je zdela vam.Sej vem,nic ni ziher,ampak vseeno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostka Odgovorbullet Objavljeno: 17/Maj/2018 ob 15:32
Originalno objavil(-a) gostja

Js sem bila pred nekaj tedni pr Seleni.Je videla veliko,ampak ne vem no,enkrat je rekla tko,potem cist drugace.Sem mal zmedena,kaj si naj mislim.Sej je dobra,sam se mi zdi,da govori bolj tko...da neke nasvete,pr enmu vprasanju da jr neko svoje mnenje,sm jo uprasala,ce lohk konkretno vprasam,kar vidi.Potem pa da poz.odgovor.Ker ne vem,tko,nisem je mogla vsega vprasat,kokr vidi,ker so bile napovedi potem drugacne,k sem potegnil karte.Njena videnja se niso cist ujemala s temi iz kart.Zdej mi je tko mal bed,sploh zadnje tedne,ker se pac bliza nek dogodek in ne vem,ce bo tko kokr je rekla.Ima kdo podobne izkusnje,kako se je zdela vam.Sej vem,nic ni ziher,ampak vseeno.
Kot sama razumem je jasnovidna, kar pomeni da so ji karte le pripomoček da preko njih vidi slike. Ne da gleda podobe na karteh. Stanka postojna kot vem je videla črnobele slike. Karte so bile že tako obrabljene da se tako ni videlo katere podobe imajo. Meni napovedi ni spreminjala.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 17/Maj/2018 ob 16:15
Kdo ti ni spreminjal napovedi Selena ali Stanka
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostka Odgovorbullet Objavljeno: 18/Maj/2018 ob 08:05
Originalno objavil(-a) gostja

Kdo ti ni spreminjal napovedi Selena ali Stanka
Selena
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Maj/2018 ob 10:33
Mene tudi vlece k Seleni,vidim,da je veliko pohval na njen racun ze skozi leta.No,sem prebrala tudi negativne.Je res tako dobra,se splaca it k njej?hvala in lp
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostka Odgovorbullet Objavljeno: 18/Maj/2018 ob 10:57
Lej probat ni greh. Je zanimiva izkušnja, ker je jasnovidna in čutiš to njeno energijo. Sama sem bila prvič pri njej nedavno in mi je bilo ok. ker mi je kake zadeve obrazložila v detajle in dala kake smernice, kar bom s pridom uporabila. In ne sadi rožic.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostja
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostja Odgovorbullet Objavljeno: 18/Maj/2018 ob 12:33
Originalno objavil(-a) gostka

Lej probat ni greh. Je zanimiva izkušnja, ker je jasnovidna in čutiš to njeno energijo. Sama sem bila prvič pri njej nedavno in mi je bilo ok. ker mi je kake zadeve obrazložila v detajle in dala kake smernice, kar bom s pridom uporabila. In ne sadi rožic.

Hvala za info.Pa ti je videla prav na primer za preteklost in trenutno situacijo?
Ker se mi je enkrat zgodilo,da so vsi po vrsti govorili da bo pozitivno,pa je bilo negativno.
IP IP shranjen Prijavi objavo
gostka
Gost
Gost

Odgovori skupaj z navedkom gostka Odgovorbullet Objavljeno: 18/Maj/2018 ob 13:03
Originalno objavil(-a) gostja

Originalno objavil(-a) gostka

Lej probat ni greh. Je zanimiva izkušnja, ker je jasnovidna in čutiš to njeno energijo. Sama sem bila prvič pri njej nedavno in mi je bilo ok. ker mi je kake zadeve obrazložila v detajle in dala kake smernice, kar bom s pridom uporabila. In ne sadi rožic.

Hvala za info.Pa ti je videla prav na primer za preteklost in trenutno situacijo?
Ker se mi je enkrat zgodilo,da so vsi po vrsti govorili da bo pozitivno,pa je bilo negativno.
Bolj sem šla tja zaradi reševanja sedanjih problemov, katere poti naj se odločim in možen izzid. Precej v detajle mi je videla in svetovala kaj naj naredim. To se mi zdi super. Je pa precej realna, ne olepšuje.
IP IP shranjen Prijavi objavo
<< Predhodna stran  od 492 Naslednja >>
Izpolni obrazec Ustvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide